LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 22, 2021, 15:08:04
Megkövetem magam, mert azt gondoltam, hogy majd a top4-ért esetleg versenyben lesz idén a Barcelona, annyi szar volt az elmúlt években a csapat körül. Tényleg nem hittem, hogy lehet esélyünk, erre most a bajnoki címért küzdenek. Mondjuk ez a spanyol liga kritikája is - függetlenül attól, hogy megnyeri-e a Barca vagy sem -, mert ennyire gyengén rajtoló csapatnak valahol a 6-8. hely környékén kéne lennie. Koeman kapcsán tévedtem, nem hittem volna, hogy képes lesz egy működő taktikát összerakni, de sikerült. Lehet csak pár hétig jönnek az eredmények, de hosszú évek után valami újítást hoztak a három belső védős rendszerrel és a 3-4-1-2-vel.

Nekem is tetszik ez az új felállás, és az  is, hogy a tili-toli felől kezdenek eljönni.
6:1 -es győzelemre főleg nem gondoltam a Sociedad pályáján.
Az főleg tetszik, hogy újra jönnek a gólok.
Két hét mulva jöhet a klasszikus erőpróba Madridban.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 22, 2021, 17:22:29
Nekem is tetszik ez az új felállás, és az  is, hogy a tili-toli felől kezdenek eljönni.
6:1 -es győzelemre főleg nem gondoltam a Sociedad pályáján.
Az főleg tetszik, hogy újra jönnek a gólok.
Két hét mulva jöhet a klasszikus erőpróba Madridban.
Meglepődtem, hogy mernek végre távolról lőni, mondjuk még nem gondolom túl, Clásicóra is inkább egy szűk vereséget gondolok a Barcának (1-0). Az is igaz, hogy a Sociedadnál akadtak hiányzók, de a bíráskodás itt is egy botrány volt. Szinte mindent visszanéznek, amit kéne azt nem, vagy olyan vonalakat húznak be, amik nem reálisak.


Néztétek a Copa del Rey finálét tegnap? Én azóta sem tudom, az a piros lap hogy a fenébe lett visszavonva, hát annál nagyobb gólhelyzetet elképzelni is nehéz, és visszavonta. Még úgy is idegesít, hogy nem tettem a lapokra  ;D Vicc. De tényleg vicc, kb ennyi erővel a sporik azt csinálnak, amit akarnak. Mondjuk tényleg azt csinálnak...  ;D

Vajon volt-e térdeléses álszenteskedés a Cádiz-Valencia spanyol bajnoki meccs előtt?

Idézetet írta: csabax Dátum április 04, 2021, 21:06:48
Vajon volt-e térdeléses álszenteskedés a Cádiz-Valencia spanyol bajnoki meccs előtt?
spanyolok nem bohóckodnak  ;D


Griezmann harmadik gyermeke is megszületett:
Az FC Barcelona támadójának mind a három gyermeke ugyan azon a napon érkezett (csak különböző évben: 2016, 2019 és 2021).
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021/04/08/az-fc-barcelona-tamadoja-es-csaladja-nem-mindennapi-dologban-reszesult/

Komment Eurobarcán: Bárcsak a pályán is ilyen jó lenne hatékonyságban meg időzítésben.  ;D ;D

Arra milyen odds lett volna, hogy a LaLigában egy nap két meccs lemegy lap nélkül  ::)

A fiatalabbik Munuera vasárnap lehozta a korai meccset lap nélkül, ami viszont tényleg meglepett, hogy GCF lehozta a Betis-Atleti meccset lap nélkül.  :o

Azért remélem, ez ilyen egyszer volt Budán kutyavásár történet, nem akarok lapok nélküli spanyol meccseket. Az a baj, hogy Rojas is alig ad lapot, meg a fiatalabbik Munuera is alig-alig, szóval remélem, nem ez az új irány. Kár Iturralde már nem vezet, nála 1-2 piros meg 10-12 sárga volt az átlag egy meccsen  ;D

Sergio Ramos is benyelte a covidot. Sosem jó, de eleve sérült, szóval így két legyet egy csapásra  :crazy:

Messi atengedte Grizmannak a tizit a vegen, pedig mesterharmas lett volna neki.
Szeretem az ilyet. En is csinaltam anno ilyet, megye1-ben, a kapusunk berugta, szoltam neki, hogy jojjon lojje be. (3-0-nal).
Belotte, aztan ket meccs mulva a 89.percben 0-0-nal megint szoltam, akkor nem jott 8), nyilvan. Azt az adrenalint mindenkinek meg kene erezni, 0-0-nal tizihez keszulodni a 89.percben, kurvajo.
Be akartam guritani ballal a jobb alsoba, a kapust nem neztem, a masik oldalra ment el, igy sima is lehetett volna, de valahogy a guritas helyett megemeltem, felment a pipavasra, hogy szinte mindket kapufat erte, a húgy is megallt bennem, de nyertunk.

Barcelona szurkolók már nyeregbe érezték magukat a kupa döntő és a két madridi csapat botladozásai után, errefel jön a Granada aki eddig csak veszíteni járt a Camp Nouba s úgy nézz ki elviszi mindhárom pontot  :cya:

Én már csak néha vagyok Barcelona szurkoló :D de szerintem ennél a bajnoki címnél fontosabb kérdés, hogyan sikerül a nyáron a csapatépítés. Nem tudom mi lesz Messivel, de még lehetne köré építeni egy csapatot.

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2021, 21:01:54
Nem tudom mi lesz Messivel, de még lehetne köré építeni egy csapatot.
Mondjuk a Mezőkövesdet.  ;D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 29, 2021, 20:43:42
Barcelona szurkolók már nyeregbe érezték magukat a kupa döntő és a két madridi csapat botladozásai után, errefel jön a Granada aki eddig csak veszíteni járt a Camp Nouba s úgy nézz ki elviszi mindhárom pontot  :cya:
Továbbra is azt mondom, óriási szégyen lenne, ha ez a Barca bajnokságot nyerne. Az is szégyen, hogy versenyben vannak, nem hittem, hogy az Atlético így elfogy a végére. Nekem mondjuk felsejlik a 2014-es hajrá, de ezt már írtuk korábban a topicban.