LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Damian Suarez, a Getafe játékosa utolsó 10 meccséből csak egyet úszott meg lap nélkül. (válogatott meccseket nem nézve). Geta-mezben most 7 meccse van zsinórban, amikor lapot kapott. Előtte Nyom játszik, szintén egy lapmágnes, miközben a Barcánál azon az oldalon ma Fati és Dest játszik elvileg... Kutya legyek, ha Damian ma megússza lap nélkül

Szegény Betis jól meg lett sz*patva, Estrada Fernandezék full szabályos gólt nem adtak meg (hasonló volt a Liverpooli helyzethez, de talán még egyértelműbb volt a gól, miközben utána nem adtak meg a büntetőt a Betisnek, holott a gyerekről a védő leszaggatta a mezt  ;D A majom Fernandez még vissza is nézte. De ja, azt még lehetett így ítélni, de a gólt hogy lehetett elnézni, mikor szabad szemmel is látható volt, hogy nincs les...

Nekem már sokszor volt olyan érzésem, ezeken a 50/50-es szitukon oda húzzák a vonalakat, ahová akarják... Sokszor szabad szemmel sokkal jobban meg lehet ítélni, ráadásul az a tegnapi szitu, behúzzák Sanabria felkarjához a vonalat  ;D

Nézzétek meg a védő lábát, meg Sanabria testét, még csak azt sem lehet mondani, hogy nagyon előre dől a Betis támadója... Arról meg ne is beszéljünk, hogy a behúzott vonal közel sem párhuzamos a 16-os vonalával, ezt is látni, de ez ezek után mellékes.

Tény, hogy nem érdemelt pontot sem a Betis, mert lélektelen volt a játék, de azért ami gól az lélektelen játékkal is gól...



Érdemes lesz majd Estrada Fernandez következő meccsét figyelni, mert most nagyon nem adott lapot semmire, e meccs után minden szinten kapta, kapja a savat, biztosan szólnak neki fentről is, hogy faszikám, ennél azért több kéne. Rengeteg szituban nem adott lapot, valamiért visszafogta magát, szerintem a következő meccsén a semmire is ad majd, remelem valami tüzes kis Getafe meccsre küldik  ;D

Basszus tényleg nem parhuzamos a vonal a 16-hoz viszonyítva. Egy ilyen esetnél a szándékosság nyilvánvaló , nem lehet beperelni a tettest? Az ilye eseteket miert fu alatt oldjak meg ? Soha nem ertettem . Peldaul miert nem ad interjut a biro a meccs utan , miert nem lehet kerdore vonni ? Es az miért lenne rossz a bíró fejlődésének, es a játék jövőbeni javulásának

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 19, 2020, 10:54:25
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a behúzott vonal közel sem párhuzamos a 16-os vonalával, ezt is látni, de ez ezek után mellékes.

Az a két vonal szerintem a perspektíva miatt nem párhuzamos, a szoftver ezt nyilván figyelembe veszi. Arra viszont, hogy a támadó karjához húzzák a piros vonalat a szándékosságon kívül csak a dilettantizmus lehet magyarázat  :D

#64 október 19, 2020, 11:59:55, sunik29
Idézetet írta: Carpeks Dátum október 19, 2020, 11:39:59
Az a két vonal szerintem a perspektíva miatt nem párhuzamos, a szoftver ezt nyilván figyelembe veszi. Arra viszont, hogy a támadó karjához húzzák a piros vonalat a szándékosságon kívül csak a dilettantizmus lehet magyarázat  :D
Jo hogy mondod a nezopontot a la ligas kepen a ket parhuzamos vonal tavolodik  , valojaban  ket parhuzamos vonal nem ossze tart??

Meg a kommentator is bemondta elore h 1-1, a kis partjelzo csaj na mondom megszopja, azt les.. szabadrugas utan farkas norbi azt mondja, vagy hirtelen atirtak a les szabalyt, vagy megyek kivaltom az uj szemuvegemet  ;D

Mondjuk ha ilyen a classicon van, az meg jovo heten is beszedtema lenne h ki penzelte meg ennyire a sporit

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 19, 2020, 11:55:34
Jo hogy mondod a nezopontot a la ligas kepen a ket parhuzamos vonal tavolodik  , valojaban  ket parhuzamos vonal nem ossze tart??

A két vonal távolsága a kép tetején kisebb, mint az alján, tehát össze tartanak. Vagy nem tudom, miről beszélsz, lehet nagyon félreértjük egymást  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 19, 2020, 13:51:27
A két vonal távolsága a kép tetején kisebb, mint az alján, tehát össze tartanak. Vagy nem tudom, miről beszélsz, lehet nagyon félreértjük egymást  ;D

Hu tényleg , ezt jól benéztem igazad van!!  :great:, nem ártott volna ellenőrizzem  mielőtt hülyeséget erőltetek .  :wall:


FC Barcelona - Real Madrid (szombat, október 24., 16:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Lionel Messi & Karim Benzema is gólt szerez 8.00

Hazai csapat nyer úgy, hogy nem kap gólt 4.50

A hazai csapat 2.5 gól felett 4.50

Karim Benzema legalább 2 gólt szerez   15.00

Lionel Messi legalább 2 gólt szerez   8.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


+20% nyereménynövelő az El Clásicóra! Exkluzív ajánlatunk!





Az első nem tizi, a második tizi  ;D

Egyszerűbb lenne, ha a bajnokság elején a Real Madrid +10 ponttal indítana, a Betis -10-zel, a Barca -5-tel.
Elképszető, hogy mennyire megszopatják a sporik a Betist meg sem említem, hogy tegnap is jött a szokásos piros lap  ;D (Mondjuk kivételesen jogos volt  ;D )




George Orwell regényében (Állatfarm) van egy mondat, ami idevág: Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél.

Nagyjából kiderültek az 1950-es és 60-as években történt madridi dolgok is, igaz, csak évtizedekkel később. A mostaniak is kiderülnek majd, de valószínűleg még sok idő, ráadásul akkor már nem lesz jelentősége, mint ahogyan a régieknek sincsen, továbbra is működhet tovább a tökéletes madridi marketinggépezet.

Minden komolyabb spanyol forrás megerősítette: lemond Josep Maria Bartomeu.

El se hiszem, mi történt az öreggel? Messze még az út vége, de ez egy óriási lépés, hogy végre elinduljon felfelé a klub. Csak legyen egy normális elnök...