LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megint ugyanarra fogadunk az El Derbi Madrilenón!

Nem akarunk eltérni az eddig jól működő szisztémától.  Olvasd tovább


#106 december 11, 2020, 15:14:09, oakland23
Az megvan, hogy az előző fordulóban nem volt büntető a LaLigában? Azért ilyesmi nem sűrűn fordul elő, simán lehet, hogy most kompenzálnak majd a sporik minket.

Szombaton lesznek vad meccsek, kezdve a Sevilla-Getával, de előtte del Cerro fúj egy Bilbao-Valenciát, márpedig ott is lehet mindenféle esemény del Cerrót ismerve 1-2 tizi meg 8-10 lap is összejöhet. Persze korai meccs, itt kellenek a csapatok is megfelelő hozzáállással, hogy legyenek események.

Aztán az álommeccs a fordulóból:
előző 4 egymás elleni lapok szempontjából:

2018.09.16. Sevilla - Getafe 0-2

    9 sárga lap, abból 6 már az első félidőben

2019.04.21. Getafe - Sevilla 3-0

    9 sárga lap és két piros lap, ezekből 1 piros és 7 sárga már az első félidőben

2019.10.27. Sevilla - Getafe 2-0

    5 sárga lap, de abból 3 már az első félidőben

2020. 02.23. Getafe - Sevilla 0-3

    10 sárga lap, ebből 4 született már az első félidőben
(fortunaweb)

Hard Core LaLiga fanok a Huesca és az Alavés meccsben is találnak izgalmat, ott a spori nem indukálja a lapokat, de ha lesz parázs, ott is simán lehet lapeső meg 1-2 tizi. Én behúztam korábban a Huesca kiesését, szóval simán benne van, hogy ezek után meccset nyer, de láttam most kétszer-háromszor az Alavést egymás után, krva kemény focit tolnak.

Végül pedig Atleti és Real Madrid, hát én ott az Atletinek szurkolok majd, meg a tippjeimnek, biztos teszek majd a tizire. Lahoz fújja, lapk szempontjából ő nem ideális, képes egy derbit 2-3 sárgával lehozni mostanában már nem az az állat, mint korábban, de a meszes pontot meg fogja mutatni szerintem. Jó kis napnak tűnik.

De nem rossz a vasárnap sem, a Betisnél sosem tudjuk melyik arcát mutatja a csapat, aztán este egy Barca-Levante, hát ember legyen a talpán, aki a Barcát nyeretni meri 1,20-ért. Kár, hogy nincs olyan kategória, hogy lesz potyagól, mert arra biztos tennék  ;D


Elfogyott a Sociedadból a szufla?

Eddig tartott a baszkok lendülete, bedarálja őket a sérüléshullám? Olvasd tovább


Kieran Trippier 10 hetes eltiltást kapott!
A történet úgy kezdődött, hogy a Tottenhamből Atléticóba való igazolásakor elmondta unokatestvéreinek és barátainak, hogy mi fog történni, akik fogadtak is az átigazolás tényére, és természetesen nyertek is. Miközben ezt elmondta, nem tudta, hogy ez fogadási tanácsadás. Az angol FA szabályainak értelmében ez tilos, így 70 ezer fontos büntetést kap, de ami súlyosabb, 10 hétig nem léphet pályára.
Az ítélet mától hatályos: Atlético szempontból pedig a következő 10 bajnokit érinti, valamint 1 kupameccset és a Chelsea elleni első BL-mérkőzést is.

-laligaloca-


Ez a fasz Manzano megkovidosodott, helyette Lahoz vezeti az Atleti-Getát. Nem is lenne baj, ha nem szórok szét a lapokra úgy 3 havi fizetést. Ez a pöcs Lahoz mostanában semmire sem ad lapot, miközben Manzano Geta meccset 8-10 lap alatt nem vezet le. Na fasza kis para...

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 30, 2020, 12:24:58
Ez a fasz Manzano megkovidosodott, helyette Lahoz vezeti az Atleti-Getát. Nem is lenne baj, ha nem szórok szét a lapokra úgy 3 havi fizetést. Ez a pöcs Lahoz mostanában semmire sem ad lapot, miközben Manzano Geta meccset 8-10 lap alatt nem vezet le. Na fasza kis para...
Cashout nincs rá? Esetleg ellenfogadás?

#113 december 30, 2020, 13:17:49, oakland23
Java a tippmixprónál van, kb 250K, meg sok 'apró' unibet, betclic, bet365...
Elvileg ez a majom Lahoz is képes lehet összehozni, de nagy meccseken mindig megmakacsolja magát. Na de htha most kivételt tesz. Persze Manzanóval sem lett volna tuti, de azért mégiscsak más így... Marad a remény.

Viszont LaLiga, még mindig 2.00 a Huesca kiesése, én nem nagyon látom azt, hogyan maradna benne. Most meg a Celtához, kis mákkal egy iksz jöhet, de aztán kegyetlen erős a program, ha be is csúszik majd egy-egy győzelem, pár iksz, az kevés lesz. Eddig 15 kör alatt jött 12 pont, de még csak most durvul be a sorsolás. Nem mondom, hogy tuti, de szerintem ilyen 1.35 körül a reális nálam. De hogy a bukik szorzói jók, vagy a megérzésem, csak pár hónap múlva derül ki

Egyébként meg tegnap csoda történt, a Betis kapott egy olyan gólt, amit percekig videóztak Fernandezék. Les is volt, kezezés is (szerintem minimum az egyik), de a spori kb. 20-szor visszanézte, aztán megadta a gólt. 10-ből 9-szer hasonló szituban a Betis szívni szokott, más kérdés, hogy így is kikapott. Fekir mint a mosott szar, védekezés nulla, ha a Canales nem épül fel, jókora pofont kapnak. Rubival is ocsmány volt a Betis, de Pellegrinivel még szarabb.

Az meg kb nem hír, hogy a Barca megint megnyekkent. Ebben a keretben van 20-25 játékos, akinek tuti égeti a hátát a Barcelona-mez.

Andalúz rangadóval indítjuk az évet!

Biztonsági tipp a Betis - Sevilla derbire, létezik ilyen? Olvasd tovább


Inkább bulvár már csak a cím miatt is (Ő volt az új Maradona, ma senkinek sem kell), de érdekes, hogy a magánélet mennyire félrevihet egy ígéretesen induló karriert...

https://index.hu/sport/2021/01/01/o_volt_az_uj_maradona_-_ma_senkinek_se_kell/?fbclid=IwAR3CvW6PR-3dAeoiTvMd7ZViz8rx7hjO8B2N9q2qtfhbbIQf1Fjxbv3Yc6Y

Ha vírus miatt nem nyit ki egyetlen szórakozó hely sem Ibizán, akkor elkezdenek focizni.

Mire képes a történelem egyik legfiatalabb Barca-védősora?

Három 22 év alatti játékos a védelemben, biztos a bekapott gól Messiéknek? Olvasd tovább


#119 január 09, 2021, 09:38:43, oakland23
tegnapi fotó az Atleti edzőpályájáról:



Jelenleg is esik a hó, esni is fog, fúj a szél elég rendesen, és -1 0 Celsius fok van.

ez pedig a Wanda ma:



hogy ezek után lesz-e meccs ma?

NEM LESZ! Hivatalos.

Az as írja, hogy az Osasuna-Real Madrid elvileg meg lesz rendezve, tegnap Kroosék három órát vesztegeltek a reptéren este (HA-HA), viszont jó kis cudar időjárás van arrafelé is, hátha tolnak este egy jó havas meccset