LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jöhet az újabb Barcelona-blama?

Képes kihasználni az Alavés a Barcelona hibáit? Olvasd tovább



De megérdemli a Barca a sorsát! Néztem a meccs utolsó 20 percét, és 1:0-lás vezetésnél érződött, hogy ennyivel ők elégedettek. Voltak helyzeteik ímmel-ámmal, de sehol nem volt az a mocskos nagy presszing, ami régen ilyenkor jellemezte őket. Meg is lett a büntetésük. Remélem kihúzza a Cadiz!  ;D

@oakland23

Nem toltál erre a Getafe-Valencia meccsre egy sárga lapos cuccot?

Tőled vettem az ötletet, hogy megtoljam próbába, ha itt nem lesz 12 sárga, akkor sehol.

@Szigo

Egy snassz 7,5 overt húztam büntetőlapokra tippmixprón, 3.70-ért mérték. Azt csípem a Getafében, hogy egy igazi bunkó csapat, de a sporik kb. 3-szor annyit tűrnek nekik, mert ha nem tennék, minden 2. Geta meccs idő előtt érne véget. Így az ellenfeleknek is fel kell keményedni, de mivel nem az az alapjátékuk, így sokszor megszívják, mint most is  ;D Cucurella belépője is simán lehetett volna piros.
Jövő héten mennek a Valladolidhoz, kár, hogy korai meccs, azokat nem szeretem lapokból overre venni (meg gólokból sem), de ha kap egy vad sporit a meccs, és mondjuk nem Rojast, akkor 7-8 lap ott is jöhet, Orellana, Mesa, Olaza,akadnak ott is potens lapgyűjtögetők

Nézegettem a statisztikát, és a Getafe a maga 84 sárgájával toronymagasan a legagresszívebb csapat a topligák közül, de piroslapból csak 4-et kaptak. Belenéztem pár Getafe meccsbe idén (sajnos), tényleg rég láttam ilyen favágó csapatot. Leginkább a 2000-es évek olasz liga középcsapataira emlékeztetnek.

Messi-saga: Te menj oda, ő jöjjön ide!

Griezmann menjen, Agüero jöjjön, meg lehet Suárez se ártana, meg Xavi, Iniesta, mindenki is.  Olvasd tovább


A Barca egykori korrupt elnökét, Bartomeut letartóztatták, ahogyan a jelenlegi vezérigazgatót is.  ;D ;D

Érdekes a helyzet, hétvégén választás, RAC egyik újságírója közvéleménykutatás után arra jutott (50 ezer szavazat), hogy Toni Freixát támogatja a többség (49,4%), míg Laporta a második 46%-kal, míg Font 4,6%-ot ért el.  :o :o

Ez azt hiszem mindent elmond a klubról. Legutóbbi két elnök börtönben, elmúlt 10-12 év a botrányokra ment rá, sikkasztás, adócsalás és más egyéb. Nem ezért kezdtem el szurkolni a csapatnak, pár faszfej jött és tönkrevágta az egészet, ami addig évtizedeken át működött (olykor ugyan sikerek nélkül, de becsületesen). Ha most Freixát megválasztják (vagy Laportát), akkor örülhetnek a Real Madrid drukkerek, mert szinte garantált, hogy a csapat még mélyebbre süllyed (van lejjebb?  ::)), széteshet végleg. Freixa már most kiárusítaná az utánpótlást, illetve csak külföldi sztárokat venne, adósság törlesztése, mint olyan, fel sem merült. Azért az érdekes, hogy mennyire fogalmuk sincs a jelölteknek, mi a helyzet: Freixa és Laporta már belengette, hogy sztárokat hoznak, de az FFP értelmével korlátozva van a Barcelona keze az átigazolások terén. Mivel az adósságállomány óriási, így a klubot ki is zárhatják a nemzetközi kupákból, ha nem kezdik meg a törlesztést, és ők még vásárolnának pluszban. Idióták.


Valenciától rég lehetett ilyet látni, hogy underdogként győz , és ráadásul fordít a 2. félidőben aVillareal ellen.
Mostanában az jellemző rájuk inkább, hogy a másodikban odaadják az addig megszerzett vezetésüket.
85. perc után fordítani 100 feletti odds lehetett.
Úgy tűnt a meccset nézve, hogy valaki bepirul náluk, és game over, aztán dehogy.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 05, 2021, 23:52:09
Valenciától rég lehetett ilyet látni, hogy underdogként győz , és ráadásul fordít a 2. félidőben aVillareal ellen.
Mostanában az jellemző rájuk inkább, hogy a másodikban odaadják az addig megszerzett vezetésüket.
85. perc után fordítani 100 feletti odds lehetett.
Úgy tűnt a meccset nézve, hogy valaki bepirul náluk, és game over, aztán dehogy.

Jó kis meccs volt, nagyot mentek Paulistáék. Estrada Fernandez mondjuk befújta a kanyi tizit a Valenciának, talán a ligának sem érdeke, hogy a Valencia kiessen. A Villarreal meg hogy összezuhant, bár az tény, hogy Cilessen azért kegyetlen bravúrokat mutatott be.


Bilbao - Granada meccsen a fél vendég csapat hiányzik, és ez szó szerint 11 játékos + 2 kérdéses.
Azt hiszem a hazai győzelem  lesz a nap tutija.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 07, 2021, 09:53:45
Bilbao - Granada meccsen a fél vendég csapat hiányzik, és ez szó szerint 11 játékos + 2 kérdéses.
Azt hiszem a hazai győzelem  lesz a nap tutija.
Mennyit dobtál rá?  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2021, 10:28:43
Mennyit dobtál rá?  ;D

Nem simán tettem. Bilbao góljait 2,5 fölé 3,75-ös szorzóért , de mellé tettem hogy a Genk is lő hármat kétezerötért.