Egyéb Foci Fogadások 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgyis lehetsz veretlen, ha nyeretlen vagy.


Ilyenre is lehetne oddsot kérni?  ;D ;D ;D


Nézegetem a keddi-szerdai női BL-selejtezők csapatainak kereteit, aztán mit látok: Dimech még mindig aktív  ;D

Minden csapattársának nemhogy anyja, de szó szerint nagyanyja lehetne, hisz 59 éves. Tavaly is védett még egy meccsen 25 percet, igaz, 7-0-nál jött csereként, szóval nagy kockázat nem volt benne, hogy a nagymami állt a kapuban.

Megkezdődött a fülöp-szigeteki első osztályú labdarúgó bajnokság is, és jaj... ahogy nézegettem a csapatokat, valami hasonló érzés fogott el, mint itthon a Videotonnal. Rengeteg bajnokságot követek, szinte kevés olyan csapat van, amiről ne halottam volna, de itt? Évről-évre egyre kevesebb csapat van, és folyamatosan változnak a csapatnevek.
A címvédő és jelenleg listavezető United City már évek óta United City. Kiderült, hogy ez a klub a Ceres FC, ami most új néven indult, de ők úgy gondolták, hogy két évre visszamenőleg is átnevezik őket mindenhol (a koronavírus miatt eladták a klubot és átnevezték). Gondolom ez van még egy pár csapattal is, a lényeg, hogy ez az együttes idén is tönkre veri a mezőnyt, jelenleg négy forduló után 19-1-es gólaránnyal állnak. Érdemes figyelni rájuk.


Románia - Fehéroroszország 5:1 (71. perc)
Az over 5,5 az Unibetnél 23.00.  Kerestek egy kis pénzt a fiúk.... ;D






A Dinamo Kijevnél még mindig koronásak a játékosok?
A Vorszkla megy hozzájuk, akik idén elég erősek, harmadik helyen állnak a tabellán.

7.00-es szorzón meg lehetne próbálni a győzelmüket, nem?

#44 december 04, 2020, 14:27:37, SPF Előzetes
Felmászok az ereszen, ha bejön a gólos fogadásom

Megbántottál Szájber gyerek, azt mondtad az élet gyorsan lepereg. Olvasd tovább