Egyéb Foci Fogadások 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti találkoztatok már olyan fogadóirodával, ahol lehet arra tenni, hogy edző kap lapot?

Rendeznek ma egy Rangers - Celtic mérkőzést. Régen volt már, hogy jól szerepelt a Rangers, de ennyire? Nagyon összerakta Gerrard ezt a csapatok. 16 ponttal vezetnek a városi rivális Celtic előtt, két mérkőzéssel többet játszva. Jó kis meccs lesz, a Rangersre kínált 2.00 nagyon jó ajánlat, főleg, hogy ha nyernek, gyakorlatilag behozhatatlan előnyre tesznek szert.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 02, 2021, 12:37:57
Rendeznek ma egy Rangers - Celtic mérkőzést. Régen volt már, hogy jól szerepelt a Rangers, de ennyire? Nagyon összerakta Gerrard ezt a csapatok. 16 ponttal vezetnek a városi rivális Celtic előtt, két mérkőzéssel többet játszva. Jó kis meccs lesz, a Rangersre kínált 2.00 nagyon jó ajánlat, főleg, hogy ha nyernek, gyakorlatilag behozhatatlan előnyre tesznek szert.

Hihetetlen nagyot megy a Rangers, 21 meccsen mindösszesen 5 kapott gól, az nagyon durva! :o

Valahol lehet már fogadni arra, hogy ki fogja váltani Kloppot a padon? (persze remélem még azért jó pár év múlva)
Stevie G. elég nagy favorit lenne nálam :) És meg is érdemelné az élettől, hogy bajnok legyen a Poollal, legalább managerként.


Ezért is a világ és az én legkedvencebb sorozatom is az FA kupa:

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2021/01/08/fa-kupa-tottenham-marine/

6400 virtuális jegyet adtak el...

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 08, 2021, 21:14:09
Ezért is a világ és az én legkedvencebb sorozatom is az FA kupa:

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2021/01/08/fa-kupa-tottenham-marine/

6400 virtuális jegyet adtak el...
Mai hír:

Lejátszották az FA Kupa történetének egyik legszebb mérkőzését vasárnap a Merseyside-i Marine AFC otthonában. A nyolcadosztályú csapat élete lehetőségéhez jutott azzal, hogy a Tottenham Hotspurt kapta ellenfélül, azonban az élet közbe szólt, a vírus miatt zárt kapus lett a találkozó.
A londoni csapat szurkolói azonban miután meghallották, milyen nehéz anyagi helyzetben van ellenfelük, akcióba léptek és virtuális jegyeket vettek a meccsre. Így történhetett, hogy a 390 néző befogadására alkalmas focipályához több mint 15 ezer jegyet adtak el. Emellett a környéken élő Jamie Carragher alapítványa is támogatta a csapatot és persze az FA Kupa tévés jogaiból is jár részesedése a csapatnak.


24.hu


Aki teheti,  majd nézze vissza a PSV-AZ Alkmaar meccsen a vendégek 2. gólját... :o Brutális formában játszik az idei szezonban Koopmeiners...

Láttam élőben!!!
Szögletből oxival átemelve a kapust...

Idézetet írta: robmiller Dátum január 13, 2021, 19:27:17
Aki teheti,  majd nézze vissza a PSV-AZ Alkmaar meccsen a vendégek 2. gólját... :o Brutális formában játszik az idei szezonban Koopmeiners...

5:00-tól érdemes indítani a gólért.  :ok:

https://youtu.be/CTtAGoeSYzs?t=300


Jó kis elmúlt másfél hónapot produkált a srác...

Idézetet írta: Sound Dátum január 13, 2021, 21:49:34
Láttam élőben!!!
Szögletből oxival átemelve a kapust...