Egyéb Foci Fogadások 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


20:45

Clubb Brugge - OH Leuven
2,5 gól felett 1,40


Kiváló csatárok mindkét csapatban. Bas Dost neve ismerősebben csenghet, de a Henry név sem hangzik rosszul ;D (igaz ő Thomas) De amit idén produkál, arra még talán a honfitársa Thierry is csettintene egy kisebbet :)

https://www.eredmenyek.com/jatekos/henry-thomas/Slv0QNjF/

Idézetet írta: Latzka Dátum február 22, 2021, 20:35:00
20:45

Clubb Brugge - OH Leuven
2,5 gól felett 1,40


Kiváló csatárok mindkét csapatban. Bas Dost neve ismerősebben csenghet, de a Henry név sem hangzik rosszul ;D (igaz ő Thomas) De amit idén produkál, arra még talán a honfitársa Thierry is csettintene egy kisebbet :)

https://www.eredmenyek.com/jatekos/henry-thomas/Slv0QNjF/

3-0 :ok: Leuvennek köze se volt a mérkőzéshez, kaput eltaláló lövésük sem volt. A harmadik gól a 90+3. percben született :redchug:

Bursaspor - Menemespor
Hazai győzelem - 2.30

Nagyon sok helyen látom ezt a tippet, kíváncsi vagyok jön-e.

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2021, 10:41:35
Bursaspor - Menemespor
Hazai győzelem - 2.30

Nagyon sok helyen látom ezt a tippet, kíváncsi vagyok jön-e.

Mivel ennyire "biztos" volt a hazai, döntetlenbe húztam, erre vendég lesz. Teljes a paletta  ;D

Új csillag az ausztrál foci egén? - Íme itt a Macarthur-sztori

Ha vasárnap korán reggel kidob az ágy, nézd Macarthur mérkőzését a címvédő otthonában! Olvasd tovább




bet365-ön most megy Tushal-Shree meccs nepáli b, elképesztő, hogy szerintem a játékosok átlag magassága úgy 160 cm. Mintha csupa Insigne meg Mertens játszana, de még a védelemben sem nagyon van srác 170 cm felet így ránézésre. Mintha valami u12-es meccs lenne  ;D

Pár nappal ezelőtt volt a Nepál B-ből egy meccs, ahol a kapus már a 18.perctől kezdve, 1-0-nál húzta az időt. Majd amikor kiegyenlített az ellenfél úgy negyven perccel később, akkor ugyanígy húzta az időt.
Két-három naponta játszanak a csapatok, azért az sem gyenge.

Érdemes figyelni a női Libertadores Kupát, mert vannak egészen hihetetlen mérkőzések is. Van csapat, aki két mérkőzésen 21 gólt kapott már. A D csoportban a nyertes szorzók eddig úgy alakultak, hogy 11.00, 4.75, 4.75, 1,35. Kiváncsi leszek, hogyan alakul majd az utolsó csoportkör.

A neten elterjedt külföldi oldalakról ez a lengyel bajnokságra vonatkozó tipp.

Jagiellonia - Pogon Szczecin
Pogon Szczecin vezetést szerez, és nyer a Jagellonia  21-es odds

Sejtem, hogy azért van ez, mert a Wroclav megcsinálta a  Szczecinnel két fordulóval ezelőtt.
Viszont ez a két csapat egymás ellenijét elnézve pont fordítva szokott történni.
Minden esetre kíváncsivá tett, mivel sokan teszik.

Kicsit szoros a román másodosztály. Mindössze 5 pont van az 1. és 11. helyezett között.

Idézetet írta: TiB Dátum március 14, 2021, 23:32:50
Kicsit szoros a román másodosztály. Mindössze 5 pont van az 1. és 11. helyezett között.

Most nézem, hogy ez az első  11 csapat egymással underes meccseket játszik. Az egész osztályra jellemző ez. Van 4 alsó szekciós csapat, akit a felsősök megszórhatnak gólokkal. PL a Pandurii-t.
A 12. -től már biztos , hogy osztályozót hátszanak. Ezeknek a hozzáállása érdekes lesz a fennmaradó meccseken.

A Holland Eredivisie-ben szereplő VVV-Venlo együttese eddig 38 gólt szerzett 26 forduló alatt. Ebből a görög Giorgos Giakoumakis 24-et, majd a házi góllövőlista második Jafar Arias mindössze négyet szerzett.
A görögnek idén két mesternégyese is van, kiváncsi vagyok, hol fog játszani a következő szezonban.