Egyéb Foci Fogadások 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Porto meccsén a spori összehozta minden idők leggyorsabb VAR-ozását, annyira egyértelmű volt, hogy mire kiment megnézni a videót, épphogy ránézett monitorra, már futott is vissza felmutatni a pirosat.  ;D

Viszont hogy a Farense gólját 3-0 után a félidő végén miért nem adták meg, azt senki sem tudja. Kibaszott nagy bunda az egész meccs, persze Portugália, ezen mondjuk nem lepődök meg  ;D


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 12., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 13., 13:00CET

Sziasztok.
Nem tudom, jó helyre írok-e, de miért várja mindenki a gólokat a mai Gent meccsre?

Idézetet írta: remaiNNN Dátum május 13, 2021, 13:42:19
Sziasztok.
Nem tudom, jó helyre írok-e, de miért várja mindenki a gólokat a mai Gent meccsre?

Szia,

Nem tudok kik és mennyire várják a gólokat, de az oka mondjuk az lehet, hogy az Oostende legutóbbi két meccsén 8-8 gól esett. Azért az komoly :) 15 perc után már 1 ott is van.

A török bajnokság hajrára izgalmasabb, mint az Ezel!

Egykori botrányhős, aki a kocsijában alszik, meccs utáni verekedés, csalás egy jobb szerződésért és egy formán kívüli világklasszis.  Olvasd tovább



Egy jó kis ikszgyanús tipp a hétvégére, úgy látszik, mindketten bíznak a Brest buktájában...

Most tűnt fel, hogy az osztrák 2 -ben. A Bw Linz - Liefering csatának csak dicsőségbeli tétje volt.
Azonos pontszámmal végeztek, de , ha első lett volna a Liefering, akkor is a Linz megy másodikként az Bundesligába, mivel a Salzburg fiókcsapata. Szoboszlai is onnan indult.
Ezért játszott a harmadik Klagenfurt selejtezőt a St Pöltennel.

A Guangzhou csapatanal elfogyott a penz, a kulfoldi jatekosok leleptek vagy mi tortent?, mert zsinorban 3 olyan meccsuk volt, ahol meg kaput sem talaltak. Azsiai BL-ben jatszanak, ugyhogy friss problemakra gondolok, de nem talalkoztam semmi ilyen infoval. Egy rossz meccse mindenkinek lehet, akar meg ketto is, de haromszor is loves nelkul az komoly.

Szimplán a B csapattal szerepelnek a kínai együttesek. Nem tudom ennek mi lehet az oka, de egyik  kínai együttesnél sem szerepelnek a 'sztárok'.