Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyre jobban láthatóvá vált az elmúlt hónapokban és ma is nagyon jól látszott, hogy tényleg élet-halál harc folyik. Mivel a VAR nagyon veszélyezteti a játékvezetők kivételezett helyzetét a labdarúgáson belül, ezért a játékvezetők úgy döntöttek, hogy a politikában szinte mindennapossá vált lejárató kampányt átviszik a labdarúgásba és lejáratják a VAR-t.
Hatalmas szerencsét és óriási előnyt jelent a játékvezetők számára, hogy éppen ők kezelik a lejáratni kívánt ellenfelet. Vagyis ebből a szempontból nagyon könnyű dolgok van.
Az különösen nagy-nagy-nagy segítség a játékvezetők számára, hogy a VAR nem küldi el őket - a játékvezetőket - melegebb éghajlatra és a kedves jó anyukájukba.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Premier League: Nem unatkozunk a hét utolsó napján

Vasárnap több mérkőzésre is sor kerül az angol élvonalban, melyek közül most három találkozót veszünk elő, röviden átbeszélve. Olvasd tovább



Befotlánkodom ide is, no offense Chelsea és Werner drukkerek, de ezt a videót nem tudom kihagyni. Nagyon fut mostanság az instán a Zidane és Mbappé reakció, erre is jó.  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=sDi2KrYcIoI

#409 április 19, 2021, 12:17:23, SPF Karola

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 19., 12:00CET

#410 április 19, 2021, 12:18:24, SPF Karola

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 19., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 13., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 13., 12:00CET

Több mint száz alkalommal kapcsoltak el a pályáról a hétvégi Tottenham Hotspur–Manchester United Premier League-rangadó során az iráni állami televízió közvetítésében.

Minderről pedig – természetesen akaratán kívül – a találkozó egyik játékvezetői asszisztense, Sian Massey-Ellis tehetett, aki a szabályoknak megfelelően térd fölött végződő rövidnadrágban látta el a feladatát.

Csakhogy iránban a szigorú iszlám jog (saria) értelmében nők nem mutatkozhatnak nyilvános helyen úgy, hogy látszik a térdük, illetve szabadon van a hajuk.

Massey-Ellis mindkét szabályt "megszegte", így egyértelmű volt, hogy nem kerülhet képernyőre. És nem is került: az éber adásrendező száznál többször kapcsolt el a pályáról, és mutatotta a Spurs stadionja körüli londoni utcaképet.

A találkozó iráni kommentátora is érezhette, hogy ez talán túlzás (még, ha a jognak meg is felelt), mert a lefújás után úgy búcsúzott, hogy reméli, a nézők élvezték a londoni városnézést.

Nem ez az első hasonló eset persze az iráni tévé történetében: 2018-ban például az AS Roma–Barcelona BL-negyeddöntőben az olasz csapat címerét takarták ki, mert az egy kölykeit szoptató anyafarkast ábrázol.

Everton - Tottenham (péntek, április 16., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Dominic Calvert-Lewin szerzi az elsõ gólt 7.00

Heung-Min Son szerzi az első gólt 7.00

Harry Kane legalább 2 gólt szerez 9.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 19., 12:00CET

Jose Mourinho lett a Szuperliga első menesztett menedzsere. Zajlik az élet.

Tottenham Hotspur
@SpursOfficial

"The Club can today announce that Jose Mourinho and his coaching staff Joao Sacramento, Nuno Santos, Carlos Lalin and Giovanni Cerra have been relieved of their duties."
https://twitter.com/SpursOfficial/status/1384082806209355779

A közösségi médiában futótűzként terjed az egyelőre ellenőrizetlen pletyka: a portugált valójában azért rúgták ki ily hirtelenséggel, mert hétfőn nem volt hajlandó edzést vezényelni a csapatnak, tiltakozásul a Tottenham Hotspur Szuperliga-csatlakozási terve ellen!

Én eddig is bírtam, de ha ez igaz, akkor még inkább :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum április 19, 2021, 13:29:15
A közösségi médiában futótűzként terjed az egyelőre ellenőrizetlen pletyka: a portugált valójában azért rúgták ki ily hirtelenséggel, mert hétfőn nem volt hajlandó edzést vezényelni a csapatnak, tiltakozásul a Tottenham Hotspur Szuperliga-csatlakozási terve ellen!

Én eddig is bírtam, de ha ez igaz, akkor még inkább :ok:
Ő egy zseni. Na nem az edzői kvalitásai miatt, mert a foci már jó 10-15 éve elment mellette, de azóta is kiveszi belőle a nagy lóvét.
Én nem kedvelem, amikor ég a ház, mindig rátolta a felelősséget a játékosokra, közben meg olyan szar focit játszatott mindenütt, hogy elakad a szó az emberben.