Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: sunik29 Dátum október 17, 2020, 14:29:23
Ez durva , nem szeretnem megerezni, viszont utólag is Pickford megérdemelné egy par forduló büntetést .

Abszolút egyetértek, úgy lenne igazságos ha ezt utólag büntetnék.

Pickford amúgy jó fej srác, de nem ez volt az első ilyen esete, twitteren kikeresték, hogy sokadjára hoz össze íly módon sérülést az ellenfélnek.

Van Dijk legalább 7-8 hónapra lesérült.

Jordan Pickford büntetése mennyi idő lesz?

Idézetet írta: csabax Dátum október 17, 2020, 20:51:21
Van Dijk legalább 7-8 hónapra lesérült.

Jordan Pickford büntetése mennyi idő lesz?

Mondjuk ezt még nem erősítettek meg liverpooli részről, ezek olyan tv-s értesülések. Amúgy az 1 hónap tévén keresztül is tuti.

A Liverpooltól elvett gólt nevetségesnek tartom én is,mint ahogy látom sokan mások is.Hiába néztem a képet amit megosztott csabax,meg azélő képen is,de még mindig nem tudom hogy hol a les?Utólag szerintem is piros lap kellett volna adni a kapusnak plusz eltiltás 4 meccsre.

Valóban nagyon durván ráment a Van Dijk  lábára Jordan Pickford. Azért ennél jobban vigyázni kell a másik játékosra.

A VAR pedig igen sok gólt elvett már én is jártam úgy ez vitte el a tippemet nyereményemet. Nem is volt les ezt látni kellet volna a bírónak is ha jól megnézi.

Nálam meg maximum félsárga Pickford. Nem eltörte a lábát, csak odacsúszott, az persze szerencsétlen, hogy elszakadt a szalag, 10-ből 9-szer semmilyen sérülése nem lett volna Van Dijknak.

A végén a gól teljesen szabályosnak tűnt, továbbra sem értem, hogy miért 1 milliméteres vonalakkal dolgoznak a VAR-nál, simán 1 centis vonalakat húznék, bőven elég lenne hibahatárnak, segítve a támadófocit.

Idézetet írta: zbking Dátum október 18, 2020, 14:24:29
Nálam meg maximum félsárga Pickford. Nem eltörte a lábát, csak odacsúszott, az persze szerencsétlen, hogy elszakadt a szalag, 10-ből 9-szer semmilyen sérülése nem lett volna Van Dijknak.

A végén a gól teljesen szabályosnak tűnt, továbbra sem értem, hogy miért 1 milliméteres vonalakkal dolgoznak a VAR-nál, simán 1 centis vonalakat húznék, bőven elég lenne hibahatárnak, segítve a támadófocit.
nálam nem odacsúszott, hanem két lábbal ollóba fogva Van Dijkra rátartott, lehet hogy elfogult vagyok, és minden bizonnyal nem akart szándékosan sérülést okozni, de attól függetlenül az ilyesfajta belépő nagyon sérülés veszélyes, és büntetendő, mert oké 10-ből 1-nek okoz sérülést, de ha kicsit rosszabbul kapja el, egy egész játékos karriert tönkre vág

Valami elképesztő peches a bajnokságban idén ez a Tottenham, egy totál megnyert meccsen pontot buk a Newcastle ellen egy utolsó perces vicc kategóriájú tizenegyessel.
Ma pedig ismét egy agyonnyert mérkőzésen úgy fordulnak az utolsó 10 percre hogy 3 gólos előnyben vannak, majd a hosszabbítás utolsó percében egy 30-35 méteres zsinoron huzott bomba lövés.. elképesztő
Mourinho eddig kb nincs magánál az öltözőben, azt a félmosolyt az arcán nagyon vicces volt nézni, ahogy odament David Moyeshoz a meccs végén gratulálni. :redchug:

Azt mondta a Premier League, hogy hiányoznak a döntetlenek? Nesztek!


Idézetet írta: TiB Dátum október 18, 2020, 19:33:09
Azt mondta a Premier League, hogy hiányoznak a döntetlenek? Nesztek!


Nagy számok törvénye  :D első 4 fordulóban alig, aztán az 5. pótolták mind

Milyet megy az Aston Villa... nem hittem volna. Az Everton benne volt a pakliban, de a Villára nem tippeltem volna 4-ből 4 győzelmet.

Ők lesznek az új Leicester?

Egy őrült bajnoki a Villa Parkban El Loco Bielsával.  Olvasd tovább



Ebben az édekes pozícióban vártak a Villa játékosai a szögletet :) Majdnem gól lett a vége.


Kanalat tettek a Villa mellé.