Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az a fránya új kézszabály ilyen gyönyörűséges leshelyzetekre képes  :redchug:

Én nem értem ki találta ki hogy a vall számítson mint viszonyítási pont . Ekkora ökörséget csak egy olyan tud kitalálni aki soha nem focizott . Szerintem a láb és a fej kellene számítson a gólok 99,999 % így szerzik , akkor nem magától érthető hogy az kellene számítson hogy hol van ?

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 07, 2020, 17:41:54
Én nem értem ki találta ki hogy a vall számítson mint viszonyítási pont . Ekkora ökörséget csak egy olyan tud kitalálni aki soha nem focizott . Szerintem a láb és a fej kellene számítson a gólok 99,999 % így szerzik , akkor nem magától érthető hogy az kellene számítson hogy hol van ?


Mivel vállal szerezhetsz gólt ezért az számít. Szerintem teljesen jó szabály. Ha te általad vázolt lenne a szabály, akkor is lennének egyvonalak és kétes szituációk.

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 07, 2020, 17:41:54
Én nem értem ki találta ki hogy a vall számítson mint viszonyítási pont . Ekkora ökörséget csak egy olyan tud kitalálni aki soha nem focizott . Szerintem a láb és a fej kellene számítson a gólok 99,999 % így szerzik , akkor nem magától érthető hogy az kellene számítson hogy hol van ?
Az új kézszabály szerint már a hónalj/trikóujj részét nézik mint szabályos gólszerzési testrész, emiatt tűnik hatalmas badarságnak az ilyen szituációk. Én csak azt az egyet nem értem, hogy lehet az hogy ehhez hasonló "leshelyzetek" miért csak az angol bajnokságból jönnek heti rendszerességgel. Ott az olasz, francia, német, spanyol bajnokság videóbíróval, onnan még sem jönnek az ilyen felháborító esetek

#139 november 07, 2020, 19:37:26, sunik29
Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 07, 2020, 17:45:43

Mivel vállal szerezhetsz gólt ezért az számít. Szerintem teljesen jó szabály. Ha te általad vázolt lenne a szabály, akkor is lennének egyvonalak és kétes szituációk.

Igen, ez igy igaz , de  igy kápásból emlékszik valaki egy vállal szerzett gólra, jó nekem most Balotelli beugrott , gondolom guglizva kikerülhetnek még , de azért nem annyira népszerű gól szerzési lehetőség mint a láb vagy fej . Ilyen logika szerint a fenek, hat , es has is lehetne viszonyitasi alap. Azon gondolkoztam hogy milyen rendszer tetszene nekem es a több lépcsős viszonyítás az lehet, hogy jobban bejönne, pl a játékos helyzete meghatározására a feje legyen (atlétikában is az ,nem?) ha ott nem nyilvánvaló akkor a láb es ha az sem akkor jöhetnének a mostani szituációk ra használatosak , de szerintem erre mar kevés esély lenne.  De igazából nem tudom .... csak elmélkedek.

Az angolok egy evvel kesobb vezettek be a videobirot, ok teszteltek, amig a tobbi liga elesben nyomta, el sem tudom kepzelni mi lenne itt teszt ev nelkul...

Ket megoldast latok: lesnel nem lehet hasznalni a VAR-t, a masik meg a Wenger-fele lesszabaly elfogadasa, bevezetese.

Ezt ügyesen kisakkozta a Sheffield, aztán persze kaptak 4-et, de ez szép vollt.


Amikor egy kis csapat életében olyan sokat jelent 1-1 pont; érthetetlen hogyan lehetett olyan flegmán rúgni a 11-est Lookmannek (Fulham) a mérkőzés 98. percében, mint ahogyan azt tegnap tette.. :idiot2:

https://www.youtube.com/watch?v=yjGXT2bzr4I

#143 november 10, 2020, 19:06:25, SPF Admin
Kevin Doyle: A Wolves a legjobb 6 között végezhet!

A Wolverhampton Wanderers egykori csatára, az ír Kevin Doyle a korábbi csapata aktuális szezonjáról is nyilatkozott a Ladbrokes fogadóirodának, de szóba kerül a Netflix egyik sorozata is. Olvasd tovább


Az Egyiptomi labdarúgó-szövetség tájékoztatása szerint Mohamed Salah elkapta a koronavírust...

A Poolt mostanában az ág is húzza; szerencsére ez még az eredményeken nem látszik. Elég lesz elviselni a sok hiányzót :-\

Érdekes világhelyzet van, néhány Pool-szurkoló haragszik rá, amiért maszk nélkül táncolt a testvére esküvőjén.

https://twitter.com/EgyptTodayMag/status/1326168421546008577


Idézetet írta: TiB Dátum november 13, 2020, 17:14:26
Érdekes világhelyzet van, néhány Pool-szurkoló haragszik rá, amiért maszk nélkül táncolt a testvére esküvőjén.

https://twitter.com/EgyptTodayMag/status/1326168421546008577

Ezt a részét nem tudtam, köszi! :) Abba a táborba tartozom, aki emiatt nem haragszik rá, mert létszámban és minőségben elől megvagyunk; kis pihenő talán nem is árt neki ::)