Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a labdabirtoklás mellett jónak látom a 3,5 over sárgát is, 1,80-ért pár sör árát lehet rádobom.

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum január 17, 2021, 10:49:56
Statisztikai alapon fogadok az Ágyúk dörrenésére

Számok meg a matek, az Arsenal - Newcastle kapcsán. Olvasd tovább

Egy elég furcsa igazolás, Drinkwater :laugh:

"Az idény végéig kölcsönben a válogatott Varga Kevint is foglalkoztató török Kasimpasa labdarúgócsapatában szerepel Danny Drinkwater, a Chelsea középpályása. A londoni együttes hétfőn közölte, hogy kölcsönadta a 30 esztendős játékost, aki játszott – szintén kölcsönben – az élvonalbeli Burnleyben és az Aston Villában is, mivel szerződtetése óta nem sikerült megszilárdítania pozícióját a Chelsea első csapatában. Legutóbb a 2018-as angol Szuperkupa-mérkőzésen csereként lépett pályára a Chelsea-ben, amelynek akkori vezetőedzője, az olasz Maurizio Sarri később közölte, nincs jövője a londoni klubnál, mert nem illik bele az elképzelt játékrendszerbe. Danny Drinkwatert 2019-ben ittas vezetés miatt eltiltották, a Burnleyben pedig csúszott a bemutatkozása, mert megsérült a bokaszalagja egy éjszakai klubnál lezajlott verekedésben.   " 

Guardiola feje búbja simább, mint a hazai győzelem

Évek óta egyértelmű, a Manchester City és Aston Villa párharca. Olvasd tovább


Valami vicceset akartam kitenni de makkerekbol ez is eleg  ;D

Ez a formatábla több irányba is elvihető, például a Wolves 7-szer annyi gólt lőtt, mint a Pool, de mégis egy ponttal kevesebbet gyüjtött.

Lampard ténylegesen OUT, és ha hinni lehet Fabrizio hiresztelésének meg is van már Tuchellel a megállapodás  :crazy:

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 21, 2021, 22:57:59
Valami vicceset akartam kitenni de makkerekbol ez is eleg  ;D

Greipel te vagy az? :o :o :o




Idézetet írta: Latzka Dátum január 25, 2021, 14:34:40
Greipel te vagy az? :o :o :o

Kb. annyira vagyok Greipel mint te  Gonci, de ha ezt is igy benézted akkor érthető, hogy nem latod, hogy a  form 5 tabella valós, ami azért ritka egy PL bajnok csapattól,  helyette  inkább velem foglalkozol.  ;D

Én örülök, hogy ha az FA kupában is, de kétszer is betalált a Pool, méghozzá egy topcsapat ellen. Talán nemsokára visszajönnek. Sajnos sok a sérült és a meccs. Enélkül idén is bajnokok lehetnének.


Idézetet írta: sunik29 Dátum január 26, 2021, 15:30:07
Kb. annyira vagyok Greipel mint te  Gonci, de ha ezt is igy benézted akkor érthető, hogy nem latod, hogy a  form 5 tabella valós, ami azért ritka egy PL bajnok csapattól,  helyette  inkább velem foglalkozol.  ;D

Sok minden megtörténik, ami ritka ::) Személy szerint remélem, hogy tovább nem merül a Pool, de ha igen, akkor is értük fogok szurkolni és nem egy másik csapattal fogok foglalkozni :ok: És hogy egy tudatos, évek alatt történő építkezést máknak nevez valaki a Pool esetében az számomra zavaró, amit hozzászólás formájában jelzek, hiszen ez egy fórum :cya:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 26, 2021, 17:39:51
Sok minden megtörténik, ami ritka ::) Személy szerint remélem, hogy tovább nem merül a Pool, de ha igen, akkor is értük fogok szurkolni és nem egy másik csapattal fogok foglalkozni :ok: És hogy egy tudatos, évek alatt történő építkezést máknak nevez valaki a Pool esetében az számomra zavaró, amit hozzászólás formájában jelzek, hiszen ez egy fórum :cya:

A " makkereket " a te lájkoló p00l barátod kezdte irni a MU rol , olyan meccsekre/meccsre ami a napnál világosabb volt, hogy semmi köze a szerencsének. Persze en elfogadom, hogy ez egy vélemény, es azt is elfogadom hogy más nem fogadja el ha en ugyanazt (szót) használom... hiszen ez egy fórum es nem szurkolói oldal.