Bundesliga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum október 18, 2020, 21:40:04
Youssoufa Moukoko úton van a világhírnév felé.

15 évesen (?) mesterhármas a Dortmund U19-ben.

ez ha 15 éves, akkor én a pápa vagyok   :D :D :D

Idézetet írta: gerry Dátum október 18, 2020, 21:55:24
ez ha 15 éves, akkor én a pápa vagyok   :D :D :D

gerry ahhoz kell a cölibátus, ez nem játék ;D

Götze az öccse lehetne ránézésre :D

A  fertozesszam jelentos novekedese miatt novemberben, Nemetorszagban minden sportesemenyt zart kapuk mogott rendeznek meg!
A Bundesligaban ez dramai valtozast nem hoz, mert Munchenben mar fel eve nincs nezo, de a Mainz (100) es a Dortmund (300) mult heti nezoszama sem a telthaz fele kozelit...
Mindenesetre kar, hogy amig a tobbi orszagban most probalkoznak a visszaengedessel, addig Nemetorszagban lehuzzak a rolot. Remelem azert tesznek egy lepest hatra, hogy legkozelebb mar kettot tudjanak elorelepni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 28, 2020, 19:34:54
Mindenesetre kar, hogy amig a tobbi orszagban most probalkoznak a visszaengedessel.

Hát nem akarok okoskodni, de a tavaszi helyzethez képest most sokkal rosszabbak a mutatók. Én nem igazán látom azt sehol, hogy "visszaengednék" a nézőket. Sőt...jönnek a zárások újra.

Lehetnének nézők a Bundesligában, de ettől inkább eltekintettek a klubok, a Bundesliga 2-ben is max 4 meccsen lesznek nézők a 9-ből.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 29, 2020, 17:22:38
Hát nem akarok okoskodni, de a tavaszi helyzethez képest most sokkal rosszabbak a mutatók. Én nem igazán látom azt sehol, hogy "visszaengednék" a nézőket. Sőt...jönnek a zárások újra.

Szerintetek 11-est ért az Union Berlin első góljánál levő szitu? A védő ügyelt rá hogy ne lépjen még egy centit se a csatár felé, aki fogta rúgott egyet mint egy ló és piros + tizi. Óriási kamu és ilyenkor nem nézi vissza a tetves var.

#21 november 02, 2020, 23:44:29, csatarid
Idézetet írta: csatarid Dátum november 02, 2020, 23:29:07
Szerintetek 11-est ért az Union Berlin első góljánál levő szitu? A védő ügyelt rá hogy ne lépjen még egy centit se a csatár felé, aki fogta rúgott egyet mint egy ló és piros + tizi. Óriási kamu és ilyenkor nem nézi vissza a tetves var.

https://youtu.be/ITJHftJw_CQ?t=33   0.25-ös lassításba érdemes nézni, 35 másodperctől  . Bal lábát le sem rakta mintha tényleg lőni akarna, csak arra figyelt hogy a jobbal egy jókorát rúgjon a védőbe és felsikítva elessen. Vagy esetleg behajlított kézzel ekkorát lökött volna rajta? Az még lehet.  ;D

A Német Kupa 1.fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolnak ma. Az idei év egyik legnagyobb meglepetése a Schalke bénázása. A negyedosztályú Schweinfurt lesz ma az ellenfél, méghozzá Gelshenkirchenben. Úgy gondolom, hogy ha nem is gálaelőadást tart majd a Schalke, de simán továbbjuthatnak. A Schalke 2.5 gól felett 1.80-ért szerintem jó lehet, kizártnak tartom, hogy ne rúgjanak hármat.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 03, 2020, 09:49:36
A Német Kupa 1.fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolnak ma. Az idei év egyik legnagyobb meglepetése a Schalke bénázása. A negyedosztályú Schweinfurt lesz ma az ellenfél, méghozzá Gelshenkirchenben. Úgy gondolom, hogy ha nem is gálaelőadást tart majd a Schalke, de simán továbbjuthatnak. A Schalke 2.5 gól felett 1.80-ért szerintem jó lehet, kizártnak tartom, hogy ne rúgjanak hármat.

Remélem igazad lesz. HT/FT 1,66 is jónak tűnik, szépen megy fel az odds.

Kicsit kutatgattam az Unibetnél a speciális fogadások között és megakadt a szemem a Bundesliga következő kirúgott edzője nevén. Az 1.FC Köln edzője, Gisdol messze a legesélyesebb, rá 2.00-ás szorzót kínálnak, míg az őt követő jelöltek már 10-es szorzósak. 9-7-14-es mérleggel áll a Kölnnél és oké, hogy gyengécske, de szerintem ennyire nem egyértelmű a helyzete.
Azt lenne jó tudni, hogy mennyi pénze van a Schalkénak (oké, anyagi gondokkal küszködik), de pont a minap nyilatkozta Pocchetino, hogy már szeretne edzősködni. Manuel Baum nem tudja motiválni a játékosait, 287 napja nyeretlenek a Bundesligában, kell egy tökös edző ide. Mert a klub 3-20-as gólaránnya messze a legrosszabb a Bundesligában.
Lényeg a lényeg, hogy 10-es szorzón bepróbálom Baumot, mert ha még pár fordulón keresztül is ilyen lesz a mutatott játék, akkor könnyen elmehet a szezon. Muszáj a zsebükbe nyúlni most már a csapatnál, mert egy esetleges kudarcos szereplés súlyosabb milliókat venne ki a kasszából, mint egy jó edző fizetése.


Leipzig - Freiburg 3 magyarral is a kezdőkben; Gulácsi, Orban, Sallai :ok:

Tipp: 2,5 gól felett
odds: 1,50
bet365


Haaland lecsapott megint :beerchug:

Meccs végén pályára lépett a 16 éves Moukoko.

#29 november 21, 2020, 23:59:25, Powell
Hatalmas tehetségnek tartják,hogy be tudja e váltani  jó kérdés reméljük sikerül neki.
A másik nagy német tehetség aki a csehek ellen be is mutatkozott a válogatottba Bote Baku vagy inkább Ridle Baku becenevét az apjától kapta aki megszállottan imádta Karl-Heinz Riedlet :great:.Így végül rajta ragadt ez a becenév.Wolfsburgban alapember,de szerintem nem sokáig marad ott.