Bundesliga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Azt az Augsburg vezetőgólt látta valaki??? Hát ez bekerül tuti a legnagyobb kapusbakik közé  :redchug:

😂😂😂 KB mint a tegnapi Nantes gól.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 21, 2021, 13:35:43
Azt az Augsburg vezetőgólt látta valaki??? Hát ez bekerül tuti a legnagyobb kapusbakik közé  :redchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum február 21, 2021, 13:35:43
Azt az Augsburg vezetőgólt látta valaki??? Hát ez bekerül tuti a legnagyobb kapusbakik közé  :redchug:

Szokták erre mondani, hogy anyósom is ott állhatott volna.
A vége is nagyon szép volt az utolsó pillanat egyenlítése.
Kész színház ez a hétvége, ha már oda sem lehet menni.


Stuttgart meccsen megint levizsgázott a VAR. Erre nem tizit adni. Még a védő is megállt hogy jó ezt elbasztam. Spori meg továbbot int.  :crazy:


Mindenki szereti, jó fej vicces gyerek Haaland mérges mezcseréje.


Idézetet írta: TiB Dátum március 20, 2021, 19:41:58
Mindenki szereti, jó fej vicces gyerek Haaland mérges mezcseréje.



Ott b.sztam volna a földhöz a mezét már bocsánat. Meg is töröltem volna benne a stoplisom talpát. Paraszt...

Idézetet írta: TiB Dátum március 20, 2021, 19:41:58
Mindenki szereti, jó fej vicces gyerek Haaland mérges mezcseréje.



Első félidei őrület után a Kölnt kivéve az öltözőben maradtak a csapatok jórészt.
Haalandnak nem tetszett ez, hogy nincs kedve a Kölnnek kiesni valahogy.
Idegesítő lehet, hogy ötödikek, meg a Cityt kapták a BL-ben , de egy döntetlent idegenben viselni kell. Ez a Bundesliga , nem a harmadosztály.

Az Eintracht Frankfurt már a 64. meccsén, zsinórban esik gól a második félidőkben!
Most szombaton az Union Berlin ellen majdnem megszkadt a sorozat! 4-2 -es félidő után, a 92. percben talált be Chandler! :D Így tartva ezt az elképesztő sorozatot, már 65. meccsnél tartva!

Csak játék a számokkal! Kb. 1,14 az átlaga egy Frankfurt meccsen a második félidős találatnak (tegnap 1,22 volt a bet365 -ön meccs előtt)

10 € -ról indulva mindig feltéve a nyereséggel együtt most 49.982 € -nál tartanánk, ami átszámítva kb. 18 millió forint. 14hónap alatt jött össze ez a 65 -ös sorozat. :)

Ettől a Haaland gyerektől a víz kiver. Értem én, hogy tehetséges, de másnak, aki nem csak ígéret maradt, valahogy nincsenek ilyen dolgai. Kíváncsi vagyok rá, hogy öt év múlva emlékszünk-e a nevére.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 20, 2021, 21:14:22
Első félidei őrület után a Kölnt kivéve az öltözőben maradtak a csapatok jórészt.
Haalandnak nem tetszett ez, hogy nincs kedve a Kölnnek kiesni valahogy.
Idegesítő lehet, hogy ötödikek, meg a Cityt kapták a BL-ben , de egy döntetlent idegenben viselni kell. Ez a Bundesliga , nem a harmadosztály.

Az igen, a Hertha erős 30 percet produkált :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum március 21, 2021, 16:10:39
Az igen, a Hertha erős 30 percet produkált :ok:

Érdekes, hogy a hétvégi Bundesliga meccseken ami 15 órakor kezdődött maradt jópáron a félidei eredmény a végére.  Hertha - Leverkusen 3:0 /3:0   
Hoffenheim - Mainz 1:2 / 1:2
Bayern - Suttgart 4:0 / 4:0
Bremen - Wolsburg 1:2 / 1:2

Szép minta.