Ligue 1 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


OM-válság: A problémás dél-francia csapat története

Hétvégén rangadó, hétközben bajnoki, közben még az edző is lemond és az edzőpályát is felgyújtják.  Olvasd tovább




Köszi a tippet a lapokat illetően. Természetesen a nemzeti fogadóirodánál nincs fogadás a lapokra.  :bash:

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum február 05, 2021, 11:21:05
Jó tenne a meccsnek egy kis csetepaté

Az agresszió szinonímája: OM - PSG meccs.  Olvasd tovább





Még lassan a francia bajnokság lesz a legizgalmasabban alakuló a bajnoki cím sorsát tekintve vagy lehet már az ::) Spanyoloknál a Tico segít, hogy a spanyol versenyben maradjon eme címért és még ott az olasz egy darabig, de elég jó a sorsolása az Internek, amellett, hogy még nyernek is :)

Ez a PSG egy hullámvasút. Az a baj, hogy ők tényleg csak akkor jók, ha van terület, hagyják villogni Mbappét (Barca megtette, míg a Ligue 1 védői gonoszak  ;D). Két olyan gólt kaptak ráadásul, ami védelmi hiba volt. Én azt hittem, ennél sokkal erősebb a PSG, de képtelenek jól teljesíteni hosszabb távon. Mondjuk az is igaz, hogy rendszerint annyi játékos esik ki náluk, amivel máshol egy kezdőt meg tudnának tölteni.

Mondjuk amit én sajnálom, hogy Ben Yedder a legjobb éveit Monacóban pocsékolja el, de a pénz nagy úr. Érdekes, hogy senki sem tudja, mennyit keres pontosan, mert valahol évi 3 millió írnak, míg másik oldalon évi 7-8 milliót. Én valószínűsítem, ha valaki ennyire kitartó (sok-sok kérőre mondott nemet), akkor Rybolovlevék kifizetik neki a 10-12 millát is, amiből 2-5 megy zsebbe.

Kíváncsi vagy, hogy a Lille a hazai 2-1-es verséget követően beáldozza-e az Ajax elleni visszavágót ??? 3 nappal később fogadják a Strasbourgot, majd megint pár nap és újra otthon az OM ellen. Ezek a meccsek még nagyon kellenének, hogy ott maradjanak a lista elején.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 22, 2021, 17:32:25
Kíváncsi vagy, hogy a Lille a hazai 2-1-es verséget követően beáldozza-e az Ajax elleni visszavágót ??? 3 nappal később fogadják a Strasbourgot, majd megint pár nap és újra otthon az OM ellen. Ezek a meccsek még nagyon kellenének, hogy ott maradjanak a lista elején.
Kiindulva abból, hogy Galtier mind a Lille, mint a St. Étienne padján kiesett vagy a csoportkörben, vagy az egyenes kieséses szakasz első körében, szerintem ez realitás. A bajnoki címre most már van esély, és azért látszik, hogy az angol és spanyol csapatok többsége komolyan veszi a sorozatot. Ilyen mezőnyben esélye sincs a franciáknak. Granadának és a Villarrealnak ez BL-indulás jelente, ahogyan a Tottenham vagy az Arsenal esetében is. Ha a Granada nem is, de az Emery vezette Villarreal okozhat kellemetlen perceket a riválisoknak.

#57 február 28, 2021, 20:20:20, Latzka
Idézetet írta: Latzka Dátum február 22, 2021, 17:32:25
Kíváncsi vagy, hogy a Lille a hazai 2-1-es verséget követően beáldozza-e az Ajax elleni visszavágót ??? 3 nappal később fogadják a Strasbourgot, majd megint pár nap és újra otthon az OM ellen. Ezek a meccsek még nagyon kellenének, hogy ott maradjanak a lista elején.

Nekem úgy tűnik a Lille mára tartogatta magát, így:

Lille - Strasbourg
Lille 1,68
unibet

Idézetet írta: Latzka Dátum február 28, 2021, 16:44:56
Nekem úgy tűnik a Lille mára tartogatta magát, így:

Lille - Strasbourg
Lille 1,68
unibet


Az Ajax elleni idegenbeli túra azért sokat kivett belőlük. Főleg hogy az utolsó percig volt esélyük a továbbjutásra vagyis a hosszabbítás kiharcolására. Remélem sokat nem tettél rá.

Még így is vezeti a Lille a tabellát. Egy terheléssel az EL kieséssel kevesebb, igaz a francia kupában ott vannak. Érdekes lesz, hogy beáldozzák -e majd a bajnokságért, ugyanis pont az Ajaccioval való kupameccs előtt a Marseillest fogadják, utána pedig Monacoba utaznak.
Jó látni , hogy a bajnokság utolsó harmadára fordulva még 4 bajnokaspiráns van.