Férfi Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Micsoda feltámadás.. Gyerünk Veszprém.


Amúgy Borozan egyenlítő gólja nem tudom melyik univerzumban volt 13km/hval lassabb Hafra rekordjánál..

Hát ez megint egy csoda! Nem csak a nők tudnak összeomlani :great:


Se az over se a VP win nem jön.. :bash: :bash: :bash:

Legalább nyerjünk ho-ban.

mekkora mák, hogy nem piros és 7es a végén
de ilyen balfaszokat, hogy utolsó támadásba eladták a labdát

ez meg miért piros? mert belépett elé szándékosan?
azt ne mondja már valaki, hogy szándékosan rakta alá pont a lábát az kb lehetettlen, nem is nézett le

ez mekkora hullámvasút volt, sajna nem jó kimenetellel, ekkora pechet  :noway:

majd jövőre ;D, jah akkor se fog összejönni :(

ja, örök vesztes sajnos/nemsajnos a veszprém, de valahogy nem tudom annyira nagyon sajálni őket, egy magyarral a keretben  :(

Nüanszokon múlt.  Mondjuk 17-10nél nem sokat adtam volna hogy lesz esély.. de 28-24nél se..

Egy ilyen drámai vereség elég lélekromboló tud lenni, az edző is azt nyilatkozta, hogy elege van már a bronzmeccsekből, plusz kevesebbet is pihenhettek a fiúk, így szerintem a PSG győzelme 2.10 ért rakható a bet365-ön (unibeten már csak1.91 )...

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 28, 2020, 22:33:05
ja, örök vesztes sajnos/nemsajnos a veszprém, de valahogy nem tudom annyira nagyon sajálni őket, egy magyarral a keretben  :(

Pontosan így vagyok vele :-\ Már hosszabb ideje nem követem annyira a kézit, de még a Veszprémet sem annyira. Tegnap eredményeken a 10. percben megnyitottam az eredményt + a góllövőket, kereteket és csak próbáltam megtippelni, hogy ugyan ki lehet a csapat kapusa, annyira nem voltam képben ;D Eszembe jutott, hogy régebben mennyire 'magyarabb' volt a csapat; és beugrott egy régi nagy kedvenc Gál Gyuszi :yeah: Wiki szerint 2009-ben játszott utoljára a Veszprémben; tényleg régen volt...

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 28, 2020, 22:15:32
ez meg miért piros? mert belépett elé szándékosan?
azt ne mondja már valaki, hogy szándékosan rakta alá pont a lábát az kb lehetettlen, nem is nézett le

Nem azért jár a piros, hogy épp rálépett-e vagy sem, mert az már a szerencse kérdése, hogy hova lép épp a szélső... magáért a mozdulatért jár a piros az új szabályok szerint, amivel megnyújtotta a léptét, tehát egy hosszú utolsó lépést tett abba az irányba, ahol a szélső befutott... és mivel ez rendkívül balesetveszélyes a szélsőkre nézve, ezeket az eseteket ma már kiemelten figyelik a játékvezetők... teljesen jogos piros volt, ami már amúgy is kijárt Wienceknek.... De sajnos ahogy vártam, a jogos ítéletet is kompenzálták a játékvezetők később... ez lett a Veszprém veszte... Egy ilyen meccsen 1-1 fordított ítélet meccset tud eldönteni. Sajnos ez a része a játéknak az, ami miatt sokan nem szeretik... Nagyon sok szubjektíven meghozható játékvezetői döntés van.. talán nem annyi mint a vízilabdában, de közelít...

#43 december 29, 2020, 21:18:10, csak1tomi
majdnem nyert a Veszprém :cya:

Kiel nagyot ment első félidőben, kérdés végét kibírják-e?

A PSG faszán jött, de ez a döntő a világ pénzét elvitte....  :noway: