Férfi Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kiel végig vezetve nyeri 3.bl címét. :o

ejha végén Barca, hogy eladta 59:40nél lelassultak, 48nál vissza dobták labdát kezdőkörbe és lepergett a többi.
ilyet se láttam még :o

A sors valamit visszaadott hogy lejött az over 60,5..   a letámadás kellett hozzá, különben 1percig támadt volna Kiel, így viszont 150mp alatt esett 6gól.

Durva, hogy a Kiel nyert, a Veszprem negyedik lett, s szinte nem is volt kulonbseg a ket garda kozott.

Írtam 2 napja a hármasról. Landin 40%-kal védett, Ekberg 8, Sagosen 7 dugó. Amúgy erre én sem számítottam. De ők tényleg top spílerek.

Ez még egyszer nem fordulhat elő – David Davis


hány éve megy ez a szöveg?  ;D

nyilván  ;D :D

Niklas Landin become the member of the "golden team" of handball world. The Danish goalkeeper won EHF Champions League in THW Kiel jersey last night in Cologne and put himself on the list of the players who won "everything" – Bundesliga, DHB Pokal, European Championship, World Championship, Olympics and EHF Champions League.

Before him that did Lasse Svan Hansen, Daniel Narcisse, Nikola Karabatic and Thierry Omeyer.


azt beszélik elsz pár csere Szeged-VP között, még tán Mahé megy Szegedre, az viszont nem rossz deal

veszprémet jól beárazták, kétszer is 37-et kapni az nem nagyon véletlen, második fi 22 gól atyaég, így nem lesz bl sose

Azért ez várható volt, de mit ad Isten a ht/ft-t sikerült elkúrni egy félidő döntetlennel, majd héttel nyerni ugye simán.
:ok: :noway:

Mindkét meccs lehozta az over-t total-ra, elég simán...  :ok: Kielce elég komoly kézit tolt, ameddig el nem döntötték gyakorlatilag a meccset.... 13 perc után már 12 lőtt gólnál jártak Dushebaev-ék...

A Veszprém meg hát, valami nincs rendben... és nem csak Davis-szel...

Veszprémben ma 2 lehetőséget látok:

1. kikapnak megint és Davis-t kirúgják, utolsó 5 meccsükön nem tudtak győzni , ok, hogy brutális ellenfelek voltak (kivéve a Csurgó  :D), de ez akkor is elfogadhatatlan
2. végre összeáll a játék, és széttépik a szlovénokat

Adok nekik egy utolsó esélyt és a kettes opciót választva -7,5-ös győzelmükre fogadva várom a meccset _ odds: 2,5

Quintana, a Porto kapusa szívrohamot kapott az edzésen  :-\

azt írják Quintanának nem sok esélye van az életben maradásra, elvileg agyhalott állapotban és mesterséges kómában van  :'(