Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A román Valceáról csütörtökön érkezett a hír, hogy két játékos és a másodedző is pozitív mintát adott, így kérdésessé vált a szombati, Odense elleni meccse

Hír:
Elmarad a norvég Vipers Kristiansand és a Ferencváros szombati mérkőzése a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, mert a magyar csapat két játékosa megfertőződött a koronavírussal.

Kérdés:
Ez már a siófoki átok része?

Rosztov - Ljubljana
23-23

női kézilabda  :great: :redchug:

Győr ki fog esni, vagyis nem jut 4közé  :great:
meccset nem láttam  :'(

Hasonló szituáció volt,mint a Rostov ellen csak futottak az eredmény után.Örülhetnek,sajnos a döntetlennek.A második félidő elején volt egy kis fellángolás,de összeségében ők jártak jól ezzel az x-el.

A bukaresti CSM legnagyobb sztárja, Cristina Neagu koronavírusos.
Karanténba került és várhatóan nem fog játszani október 10-én a Kristiansand elleni idegenbeli meccsen és az október 18-án a Ferencváros elleni hazai találkozón.

#21 október 10, 2020, 19:28:13, csak1tomi
Győr nagyon megy.


:laugh:


:smitten:

Kurtovic megint 0 percet játszott. :noway:

Szerintem a témát kiveséztétek  ;D

Inkább nézzünk előre, ki mit vár a Fraditól? Itt már vannak hivatalos keretek:
https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101016/team-esbjerg-ftc-rail-cargo-hungaria/

Én egy 57,5 umdert húztam, Elek is azt mondta, csalni fogják a játékot, meg az idővel is játszanak. Meg van Janurik és Bíró, védekezésben Szeki, bár ezt a 'falat' a dánok úgy lövik át, ahogy akarják. De ha nem lesz nagy tempó, meg a dánok is elkényelmesednek, simán underes meccs lehet

Nyer a Fradi az jobban fizet  :D

Underen gondolkodtam én is, mert itt a Fradinak lassítani kell a játékot amennyire lehet.

Idézetet írta: gerry Dátum október 11, 2020, 12:56:01
Nyer a Fradi az jobban fizet  :D

Underen gondolkodtam én is, mert itt a Fradinak lassítani kell a játékot amennyire lehet.

21-24  :beerchug:

Csodát tettek a csajok!  :redchug: :great: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Elek a mennybe megy, mindenki előtt emelem kalapom  :smitten:

CSM-FTC

Tipp: CSM legalább 11 góllal nyer @ 6,25 tippmixpró

Lesz elvileg Pintea és Cvijic is, meg Neagu is visszatér, miközben az FTC továbbra is azzal a csapattal tolja +Behnke, mint múlt héten. akkor csodát tettek, de ha a CSM komolyan veszi, és tolja végig, és nem csalja el, akkor jöhet.
Csak azért nem teszek rá sokat, mert a bukaresti csapat az elmúlt pár évben tolt pár ordas bundát. Ok, elvileg lesz Behnke, meg Szekeres, de azért fogd már meg Pinteát meg Cvjicet, meg lesz NEague, meg amúgy sem rossz a CSM, ha lesz kedvük kézizni, hipp-hopp lehet közte 10-12 gól. Egy próbát megért, méghe nem lesz túl népszerű a tippem, szerintem érzelmektől függetlenül van benne ráció

Hát az a 11 gólos CSM siker elég elképzelhetetlen lett mára, amit tegnap behúztam, hisz Barbosát nem is nevezték a románok, és a hírek szerint Neagu sem lesz túlerőltetve. Ha nem lesz Neagu, vagy formán kívül van/lesz, akkor nem nagyon kell kilépkedni rá, és akkor könnyebb lesz tartani a két bivalyt, Pinteát meg Cvijicet. Szerintem a románok sem fognak rohanni, főleg ha duplát cserélnek, és duplát fognak támadás és védekezés között, meg a Fradi sem fog rohanni, hisz a recept, miszerint az idővel is kell játszani, Dániában bevált. Nem szeretek undert húzni, ráadásul amíg múlt héten 57,5-öt lehetett fogni 1,80 körül, most ilyen 52,5 az egál line. 53 gól meg lassabb tempó mellett is simán jöhet, ha a kapusoknak rosszabb napjuk van

Ma már biztos nem húznám be amit tegnap, hogy 11+ góllal kikap a Fradi, sokkal inkább egy 52,5 gól alatt opciót 1,87-ért. Mondjuk nem zárom ki, hogy fényt kapnak a bukarestiek, a Fradi meg elengedi, ha látja, hogy elúszott, de azért 11 gólt közé tenni, hát az már ma picit soknak tűnik...

#28 október 18, 2020, 15:29:02, csak1tomi
Kristiansand 1.7
27:27

sajnos már durván szétfogadták, csak Löke nincs orr törés miatt még kb 2hétig amugy mindenki más igen, Esbjerg a multheti csapattal van megint, kezdőket csak nem rég rakták ki

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101018/team-esbjerg-vipers-kristiansand/

Én egy overre gondoltam első körben 57,5-ből, aztán majd meglátjuk. Esbjergiek nincsenek sokan, nála sima V, kár hogy 2.20-on nem tettem, így 1,70-en már nem fogom.
Szerintem amúgy 60 fölé mennek, aztán női kézi ez, lehet itt akármi.