Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum február 10, 2021, 20:41:04
A Kristiansand teljesítménye meglepett kicsit, amilyen jól kezdték a csoportkört (Metzet is verték idegenben), most annyira nem jön nekik össze semmi. Persze ebből szerencsére a Fradi profitált, meglátjuk mire lesznek képesek a kieséses szakaszban. A következő meccsek fontosak lesznek (és könnyebbek is).


/Mörk és Lunde miatt szurkolok nekik/

A Vipersnek ebben a naptári évben minden BL-meccsét idegenben kell lejátszania, ráadásul erőltetett menetben... (mivel Norvégiában jelenleg nem lehet sporteseményeket rendezni...). Próbáltak halasztást kérni, de az EHF nem ment bele... így mint a vándorcigányok nekiindultak, és sorban lejátsszák a meccseiket... ráadásul viszonylag rövid időn belül...
Szóval ennek köszönhető a mélyrepülésük, meg a Ljubljana elleni szorzójuk... ugye ez sem Norvégiában lesz... és már szerintem hullafáradtak... Érdekes meccs lesz így... de talán most majd kijön nekik a lépés végre... Bár ez a Mörk sztori a Rosztov meccsről biztos borzolja a kedélyeket. A helyében lehet, hogy megsértődtem volna...  :) Kb ő hozta vissza a csapatot a meccsbe, és a sorsdöntő támadás előtt, amikor a győzelemért támadnak, lehozták az időkérésnél... és végül ki is kaptak... Az edző biztos kapott hideget-meleget...

Mörknek megsérült a térde, azért nem tudott játszani a végén, és azért sírt, mert azt hitte megint elszakadt. Haza is utazott MRI-re, hogy megnézzék mekkora a baj. Úgy néz ki ezúttal megúszta. (Egyelőre)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 12, 2021, 17:52:53
Mörknek megsérült a térde, azért nem tudott játszani a végén, és azért sírt, mert azt hitte megint elszakadt. Haza is utazott MRI-re, hogy megnézzék mekkora a baj. Úgy néz ki ezúttal megúszta. (Egyelőre)

Ez komoly @csacsi1899  ?  :o  Van valami cikk erről? Full mindenhol azt olvastam meg hallottam, hogy azért nem tette be utolsó támadásra az edző, mert védekezésben nem lenne ideje cserélni a hosszú oldalról...



Durva, hogy mióta Amorim kiesett, azóta jobb a Győr védekezése. Edwige nagy tanár, brutál, amit védekezésben művel.

Idézetet írta: Zzz Dátum február 13, 2021, 19:29:17
Durva, hogy mióta Amorim kiesett, azóta jobb a Győr védekezése. Edwige nagy tanár, brutál, amit védekezésben művel.

Nélküle és Amorim nélkül jövőre felköthetik a gatyájukat..

De tényleg nem értem Danyit és Eleket. Előbbi nem játszatja Glausert. Ezért kár 3kapust fizetni, hozzanak egy fiatal ígéretes kapust aki véd az nb1b-ben és leül a padra ha valaki sérült.

Elek meg teljesen leépíti Pásztort. Előbb berakja a fogalmatlan Kisfaludyt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 13, 2021, 19:38:19
Nélküle és Amorim nélkül jövőre felköthetik a gatyájukat..

De tényleg nem értem Danyit és Eleket. Előbbi nem játszatja Glausert. Ezért kár 3kapust fizetni, hozzanak egy fiatal ígéretes kapust aki véd az nb1b-ben és leül a padra ha valaki sérült.

Elek meg teljesen leépíti Pásztort. Előbb berakja a fogalmatlan Kisfaludyt.
Azért én Martinnál nem félteném a védekezésüket. Az rendben lesz, kb. a takarítónővel a falban is. A többit majd meglátjuk...


Jó fej a szerkesztő hogy Farkast és Ogonovszkyt beírták,de mindenki tudja hogy a Békéscsaba ellen sem fognak játszani..

A nyolcaddöntő párosítása:

1. SG BBM Bietigheim (német)-Győri Audi ETO
2. Buducnost Podgorica (montenegrói) – FTC-Rail Cargo Hungaria
3. Team Esbjerg (dán)-Brest Bretagne (francia)
4. Borussia Dortmund (német)-Metz HB (francia)
5. Krim Mercator Ljubljana (szlovén)-CSZKA Moszkva
6. SCM Ramnicu Valcea (román)-CSM Bucuresti (román)
7. Vipers Kristansand (norvég)-Odense HB (dán)
8. Podravka Koprivnica (horvát) – Rosztov-Don

Az elöl álló csapatok az első mérkőzések pályaválasztói.


A negyeddöntő párosítása:

1. nyolcaddöntő győztese-2. nyolcaddöntő győztese
3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese
5. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese
7. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese

Tippem a Final Four-ra:

Győr, Metz, CSZKA, Rosztov

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 14, 2021, 20:51:38
A nyolcaddöntő párosítása:

1. SG BBM Bietigheim (német)-Győri Audi ETO
2. Buducnost Podgorica (montenegrói) – FTC-Rail Cargo Hungaria
3. Team Esbjerg (dán)-Brest Bretagne (francia)
4. Borussia Dortmund (német)-Metz HB (francia)
5. Krim Mercator Ljubljana (szlovén)-CSZKA Moszkva
6. SCM Ramnicu Valcea (román)-CSM Bucuresti (román)
7. Vipers Kristansand (norvég)-Odense HB (dán)
8. Podravka Koprivnica (horvát) – Rosztov-Don

Az elöl álló csapatok az első mérkőzések pályaválasztói.


A negyeddöntő párosítása:

1. nyolcaddöntő győztese-2. nyolcaddöntő győztese
3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese
5. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese
7. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese

Tippem a Final Four-ra:

Győr, Metz, CSZKA, Rosztov

A felső ágon én is a Győrt és a Metz-et várom.

Lent lehetnek érdekes meccsek. Jó meccs lehet egy CSZKA - CSM, meg egy Vipers - Rosztov is... Kíváncsi leszek, egy pihentebb Vipers mire megy majd két meccsen a Rosztov ellen.....

Az a Brest jobb csapat mint a Metz, simán nyertek a bajnokságban is. Az más kérdés hogy jövőre csökken a pénz,gyengülnek. De szerintem idén még jók lesznek


Győr,Brest,CSZKA,Rostov

#148 február 15, 2021, 16:55:57, oakland23
Kurtovic-ot úgy megkérdezném, milyen az élet a törököknél  ;D  ::)

Közben most olvasom, hogy Aune viszi magával Arntzent Bukarestbe, akinek a mostani formáját elnézve azt szerződést biztos korábban aláírták már  ;D

)Gyáá, most nézem, a Sport Tv élőben tolja a Lublin-Kastamonut, jó ki roncsderbi lesz(  :redchug:

OFF/

Feldobta ezt a Görbicz cikknél, ezt még most sem hiszem el. Ez nem történt meg.

https://www.youtube.com/watch?v=co4ERG9ar9s&feature=emb_logo