Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 :D ;D hát igen, kár is ennyi idő után brámit is írni de
1:30 hárta + 3 és kikapni ::) ??? :P játékinteligencia elég alacsonyan volt akkor itt az biztos, de hogy miért nem támadtak 30-40 secig passzívig azt senki se kérdezze
mikor Görbicztől elveszik lépés hiba miatt, na ha ott akkor kidobja szélre, ajtó ablak ziccer win :'(

Ez a Veszprém leolvadásánál is sokkal rosszabb. Egészen elképesztő amatőrizmus. Az utolsó negyed órában kis híján több gólt kaptunk mint az első 45ben..

Idézetet írta: csak1tomi Dátum február 16, 2021, 12:44:34
:D ;D hát igen, kár is ennyi idő után brámit is írni de
1:30 hárta + 3 és kikapni ::) ??? :P játékinteligencia elég alacsonyan volt akkor itt az biztos, de hogy miért nem támadtak 30-40 secig passzívig azt senki se kérdezze
mikor Görbicztől elveszik lépés hiba miatt, na ha ott akkor kidobja szélre, ajtó ablak ziccer win :'(

Egyébként ott miért vették el Görbicztől a sporik? 12:48-nál ismétlik a videóban, de akárhogy számolom, ott hármat lép...  :laugh: Plusz volt két atomnagy belemenése a franciáknak... No nem mintha ez felmentené a lányokat, hogy ezt a "merényletet" elkövették, mert erre nincs más szó.... De az is igaz , hogy ezek közül ha csak 1-et is befújnak, akkor világbajnokok ettől függetlenül is.  :)

Most olvasom csak, hogy Debelic mellett Pena is megy a Vipersbe. Gulldén is ott folytatja, egész nemzetközi társaság lesz jövőre

Ma este sajnos elhunyt a Kapronca edzője Zlatko Saracevic. Nyugodjon bekeben. :(

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 14, 2021, 20:51:38
A nyolcaddöntő párosítása:

1. SG BBM Bietigheim (német)-Győri Audi ETO
2. Buducnost Podgorica (montenegrói) – FTC-Rail Cargo Hungaria
3. Team Esbjerg (dán)-Brest Bretagne (francia)
4. Borussia Dortmund (német)-Metz HB (francia)
5. Krim Mercator Ljubljana (szlovén)-CSZKA Moszkva
6. SCM Ramnicu Valcea (román)-CSM Bucuresti (román)
7. Vipers Kristansand (norvég)-Odense HB (dán)
8. Podravka Koprivnica (horvát) – Rosztov-Don

Az elöl álló csapatok az első mérkőzések pályaválasztói.


A negyeddöntő párosítása:

1. nyolcaddöntő győztese-2. nyolcaddöntő győztese
3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese
5. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese
7. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese

Tippem a Final Four-ra:

Győr, Metz, CSZKA, Rosztov

A múlt héten lemaradtam arról, hogy beleszóljak itt a fórumon a "jóslatokba", de most megteszem.

1. Az 1. negyeddöntőben a Győr és a Fradi valószínűleg jó meccset fog játszani a négy közé jutásért, de jelenleg a Győr az esélyesebb.
2. A 2. negyeddöntőbe –  mint mindenki – én is a két francia csapatot várom, de MessiÁs-sal értek egyet, mert szerintem is esélyesebb a Brest. A Győr mind a kétszer megszenvedett vele, egyszer sem tudta legyőzni, és nem mellesleg a francia bajnokságban a Brest 30-19-re verte a Metz csapatát. Azért ez elég komoly különbség.
3. A 3. negyeddöntőben meg fog szenvedni a Moszkva a Bukaresttel, de remélem, hogy az oroszok jutnak a legjobb négybe, mivel vagy egy szelvényem, amin 14-szeres pénzért rajta van a CSZKA végső győzelme.
4. Végül pedig a 4. negyeddöntőből egyértelműen a Rosztov fog bejutni a legjobb négybe. A Vipers a szezon eddigi szakaszára nagyon elfáradt. Jövőre újra erősek lesznek, de most nem látok reális esélyt arra, hogy megvernék a Rosztovot.

Végül még csak annyit, hogy bár a Final Four-ban a Győrnek fogok szurkolni, de ha őszinte akarok lenni, akkor nálam a Brest idén a legesélyesebb. (8,5-ös szorzóért talán még most sem késő megfogadni őket).

Idézetet írta: HT Dátum február 22, 2021, 16:09:02
A múlt héten lemaradtam arról, hogy beleszóljak itt a fórumon a "jóslatokba", de most megteszem.

1. Az 1. negyeddöntőben a Győr és a Fradi valószínűleg jó meccset fog játszani a négy közé jutásért, de jelenleg a Győr az esélyesebb.
2. A 2. negyeddöntőbe –  mint mindenki – én is a két francia csapatot várom, de MessiÁs-sal értek egyet, mert szerintem is esélyesebb a Brest. A Győr mind a kétszer megszenvedett vele, egyszer sem tudta legyőzni, és nem mellesleg a francia bajnokságban a Brest 30-19-re verte a Metz csapatát. Azért ez elég komoly különbség.
3. A 3. negyeddöntőben meg fog szenvedni a Moszkva a Bukaresttel, de remélem, hogy az oroszok jutnak a legjobb négybe, mivel vagy egy szelvényem, amin 14-szeres pénzért rajta van a CSZKA végső győzelme.
4. Végül pedig a 4. negyeddöntőből egyértelműen a Rosztov fog bejutni a legjobb négybe. A Vipers a szezon eddigi szakaszára nagyon elfáradt. Jövőre újra erősek lesznek, de most nem látok reális esélyt arra, hogy megvernék a Rosztovot.

Végül még csak annyit, hogy bár a Final Four-ban a Győrnek fogok szurkolni, de ha őszinte akarok lenni, akkor nálam a Brest idén a legesélyesebb. (8,5-ös szorzóért talán még most sem késő megfogadni őket).
Én egyáltalán nem látom a Brestben a BL-győztest, sőt a mostani formájuk még FF-t sem fog érni. Konkrétan meccseket is alig tudnak nyerni 2021-ben. A győri meccsük tényleg jó volt, de pl. 9 góllal égtek otthon a Budu ellen, és csak a sérülésektől tizedelt montenegróiak elfáradása miatt tudták x-re menteni. Aztán a Dortmundot sem voltak képesek megverni otthon, sőt ott is ők mentettek pontot a legvégén. Nemrég az Issynél is kikaptak a bajnokságban, szóval eléggé gödörben vannak. Van még idejük összekapni magukat, de ahogy néztem fb-on a francia kézidrukkerek is egyre inkább a Metz továbbjutását várják ellenük, pont a borzasztó formájukra hivatkozva. Ettől függetlenül ott lehetnek a FF-ban, de a Győrnek az oroszokra kell majd legjobban figyelni, már csak a brutális hátszelük miatt is. Főleg, hogy az orosz főszponzor (DELO) nemrég kijelentette, hogy addig nem nyugszanak, amég nem nyeri meg orosz csapat a BL-t. Mellesleg a DELO igazgatója az Orosz Kézilabda Szövetség elnöke is egyben... ;)

Az a Brest egy bitang erős keret tele francia valogatottakkal. (Foppa, Coatanea, Darleux, Lassource) és kiváló legiosokkal mint Gros, Gullden, Jaukovic, Pop Lazic, Toft)

Szerintem az ő első soruk komplett, és vannak használható jatekosok a padon. Szerintem komplettebbes mint a Metz. Annál a Metznel meg a Fradi is jobb csapat.

A két kapusuk szerintem a legjobb párosítás, csak a gyori 3as van velük egy szinten.

Ha relative kevés hibával lehoz egy meccset a Brest, tehat nem lesznek buta belemenesek és labda eladások barkit vehetnek, meg a Gyort is.

Idézetet írta: Zzz Dátum február 22, 2021, 17:46:56
Én egyáltalán nem látom a Brestben a BL-győztest, sőt a mostani formájuk még FF-t sem fog érni. Konkrétan meccseket is alig tudnak nyerni 2021-ben. A győri meccsük tényleg jó volt, de pl. 9 góllal égtek otthon a Budu ellen, és csak a sérülésektől tizedelt montenegróiak elfáradása miatt tudták x-re menteni. Aztán a Dortmundot sem voltak képesek megverni otthon, sőt ott is ők mentettek pontot a legvégén. Nemrég az Issynél is kikaptak a bajnokságban, szóval eléggé gödörben vannak. Van még idejük összekapni magukat, de ahogy néztem fb-on a francia kézidrukkerek is egyre inkább a Metz továbbjutását várják ellenük, pont a borzasztó formájukra hivatkozva. Ettől függetlenül ott lehetnek a FF-ban, de a Győrnek az oroszokra kell majd legjobban figyelni, már csak a brutális hátszelük miatt is. Főleg, hogy az orosz főszponzor (DELO) nemrég kijelentette, hogy addig nem nyugszanak, amég nem nyeri meg orosz csapat a BL-t. Mellesleg a DELO igazgatója az Orosz Kézilabda Szövetség elnöke is egyben... ;)

Mikor én BL-esélyesnek látom a Brestet, akkor azt nem a jelenlegi formájukra alapozom, hanem éppen arra, amit MessiÁs is ír, hogy nagyon erős a keretük. Nem vitatom, hogy nagyon kemény párharcot vívnak majd a Metz csapatával a legjobb négybe jutásért, de ha azt sikerrel veszik, akkor a Final Fourba már egy kipihent (és nagyon erős) keret fog érkezni.

Az igaz, hogy a Metz jelenleg jobb formában van (ezt az eredmények is mutatják), de a negyeddöntő nem holnap lesz, és a kérdés, hogy addig melyik csapat lesz jobb állapotban.
Meglátjuk.  :beerchug:

Fradi túl lép magán és továbbjut, vagy hozza a szokásos Fradit? ;D  ???

Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 13, 2021, 13:24:07
Fradi túl lép magán és továbbjut, vagy hozza a szokásos Fradit? ;D  ???

Ez katasztrófa  ;D

Szégyen.


És ezekre a játékosokra épül főként a válogatott.. :bash:


Mondjuk irányító nélkül nehéz..

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2021, 18:37:00
Ez katasztrófa  ;D

Jövő héten az olimpiai selejtezőn is szépek leszünk.


Hihetetlen, hogy tudnak így is játszani.  Valaki magyarázza ezt meg.

Ahogy elkezdtek futni, volt tempó, egyből jöttek a helyzetek. Az elsőben meg lassan körülményesen ment  a labda.


De ezt a Kovacsicset kurva gyorsan el kell felejteni. Kurva gyenge. Semmi dinamika, csak dobálja magát. Amikor mostanában Szucsánszki volt fent, sokkal jobban pörgött a Fradi.