Mennyei három 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 13, 2020, 16:14:30, SPF Admin
Ha már ilyen szép kínálatot kapunk rá, akkor beszéljünk is róla...

Ma 17:30-kor kezdődik a III. Kerület - Szabadkikötő THSE találkozó.
(H: 1.16 , D: 7.00 , V: 9.00)

Óriási a különbség a csapatok között minden létező téren... ez szerintem a pályán is megmutatkozik majd... Már az sokat elmond, hogy a Kerület meg tudta szerezni Mohamed Remilit, aki ha kedve tartja, vígan futballozhatna még most is az NB1-ben... Infrastruktúrálisan, anyagilag természetesen minden adott a budaiaknál, nem titkolt céljuk a bajnoki cím és a feljutás! Ennek megfelelően 2/2-es mutatóval rajtoltak, kapott gól nélkül, 4-0-ás gólaránnyal állnak az élen...

A Szabadkikötő egy rendezett körülmények között működő kis BLASZ-os csapat volt sokáig, majd jött az ötlet, hogy nekik kell az NB3... fel is jutottak... nemtudom, hogy mennyire kell erőn felül teljesíteniük ehhez (a pályán és gazdaságilag), de nem vagyok biztos benne, hogy indokolt számukra ez az osztály... aztán persze lehet, hogy rám fognak cáfolni, és hamarosan meghatározó csapatai lesznek az osztálynak.  :)  De egyelőre nem azok... A Sopron elleni siker mellett egy csúnyább zakó áll eddig a nevük mellett, amit a Lipót Pékség mért ki rájuk (6-2).

Úgy gondolom, osztálykülönbség van a két együttes között... motiváció függő csak a különbség. Oddsnövelőnek a sima Hazait szerintem be lehet írni 1.16-ért, ha van mellé valami tutid, ajándék 16% mindig jól jön a profitra...  :laugh:

Tipp1: Gólok 3.0 over - 1.50
Tipp2: III. Kerület -2.0 (ah) - 1.75

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Hódmezővásárhely FC - Iváncsa
(H: 2.45 , D: 3.80 , V: 2.20)

Hódmezővásárhelyen sokáig kérdéses volt, hogy elvállalják-e az indulást, illetve, hogy el tudnak-e indulni, de végül összejött nekik... ehhez képest csodás rajtot vettek, a megyei rivális SZVSE-t otthon, a Rákosmentét pedig idegenben gyűrték le. Korábban nekem is volt szerencsém a HFC-ben futballozni, ugyanebben az osztályban, így tudom, hogy mit jelent a vásárhelyieknek most ez a csapat... sokat. Kicsit hagyomány náluk, hogy szeretik a környékbeli srácokat a csapatban, ez most sincs másként... Komoly utánpótlásbázissal rendelkezik ugyanis a klub, amire méltán büszkék, sok a helyi futballista ebben a fiatal csapatban, akik azonban még nem nagyon futballoztak NB-s szinten felnőtt bajnokságban. Talán ez lehet a hátulütője ennek a keretnek, hogy kevésbé rutinos kis csapat ez egyelőre, úgy gondolom, a jó rajt ellenére, a tabella második felében kell majd keresnünk őket, valahol a középmezőny második felében...

Az Iváncsáról túl részletesen nem tudok nyilatkozni, de a keretből látom, hogy több, komolyabb NB-s múlttal rendelkező játékos is szerepel az együttesben...  Prokop, Domokos, Villám, Vallejos... A rajtjuk is elég meggyőző, hiszen a Hovéd II-t (ahova pl Kamber is visszajátszott) 3-0-ra, a Vácot pedig 6-0-ra intézték el...
Minden szimpátiám ellenére számomra meglepő lenne, ha a HFC maradna 100%-os a meccs után. Szerintem az Iváncsa megnyerheti ezt a találkozót, de még az X2-ért is fizet 1.50-et a Bet365...

Tipp1: X2 - 1.50
Tipp2: DNB Iváncsa - 1.80
Tipp3: Iváncsa - 2.20

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 12, 2020, 17:06:20, amit
Hódmezővásárhely FC - Iváncsa
(H: 2.45 , D: 3.80 , V: 2.20)

Hódmezővásárhelyen sokáig kérdéses volt, hogy elvállalják-e az indulást, illetve, hogy el tudnak-e indulni, de végül összejött nekik... ehhez képest csodás rajtot vettek, a megyei rivális SZVSE-t otthon, a Rákosmentét pedig idegenben gyűrték le. Korábban nekem is volt szerencsém a HFC-ben futballozni, ugyanebben az osztályban, így tudom, hogy mit jelent a vásárhelyieknek most ez a csapat... sokat. Kicsit hagyomány náluk, hogy szeretik a környékbeli srácokat a csapatban, ez most sincs másként... Komoly utánpótlásbázissal rendelkezik ugyanis a klub, amire méltán büszkék, sok a helyi futballista ebben a fiatal csapatban, akik azonban még nem nagyon futballoztak NB-s szinten felnőtt bajnokságban. Talán ez lehet a hátulütője ennek a keretnek, hogy kevésbé rutinos kis csapat ez egyelőre, úgy gondolom, a jó rajt ellenére, a tabella második felében kell majd keresnünk őket, valahol a középmezőny második felében...

Az Iváncsáról túl részletesen nem tudok nyilatkozni, de a keretből látom, hogy több, komolyabb NB-s múlttal rendelkező játékos is szerepel az együttesben...  Prokop, Domokos, Villám, Vallejos... A rajtjuk is elég meggyőző, hiszen a Hovéd II-t (ahova pl Kamber is visszajátszott) 3-0-ra, a Vácot pedig 6-0-ra intézték el...
Minden szimpátiám ellenére számomra meglepő lenne, ha a HFC maradna 100%-os a meccs után. Szerintem az Iváncsa megnyerheti ezt a találkozót, de még az X2-ért is fizet 1.50-et a Bet365...

Tipp1: X2 - 1.50
Tipp2: DNB Iváncsa - 1.80
Tipp3: Iváncsa - 2.20

Az Iváncsa óvás után nyerte meg a Honvéd II elleni meccset 3-0-ra, egyébként 0-0 lett. A honvédban szerepelt egy 15 éves srác... Vicc.

Na látod, írtam is, hogy róluk nem tudok túl részletesen nyilatkozni... ott hittem a szememnek és a 0-3-nak (még az összeállításokat is megnéztem pedig). De nagyon nem lőttünk mellé... Kicsit azt sajnálom, hogy nem voltam bátrabb, 1-0-ás HFC vezetésnél 4.33-ért is Iváncsát játszottam, de nem toltam túl a tétet sajnos...  :) 

Érdekes volt egyébként, hogy 2.20-ról indult prematch a vendégek szorzója, ez 10-15 perc játékot követően 1.70-re esett... gondolom egykapuztak... majd jött a semmiből a HFC gól... nekem az sem baj, ha direkt csinálták, így szebb zsetont nyerhettünk élőben.  ;)  Azt viszont sejtettem, hogy a HFC első két győzelméből nem kell messzemenő következtetést levonni, számomra mindkettő meglepő, amolyan kifutott eredménynek tűnik...

3.ker? Szep kis egykapuzas volt. 19-1es szoglet arannyal. Sajnos a bet nem irt kapuraloveseket de az is hasonló lehetett.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 12, 2020, 19:39:25
3.ker? Szep kis egykapuzas volt. 19-1es szoglet arannyal. Sajnos a bet nem irt kapuraloveseket de az is hasonló lehetett.

Én bíztam bennük... A 75. percben még 1.90-ért pakoltam a kerületre... Jól sikerült összességében et a forduló... Az Iváncsa nagyon szépen alakult... Minden prematch és live fogadás lejött... Így tovább, csodás mennyei 3!

Haha. Most latom hogy nyertek a 93.ban. 90.ben neztem ra utoljara es elnyomtam..

En meg kozben kaptam az infót, hogy amire en tettem, Nagyatád - Menfocsanak x2 es vendeg, hogy a kihagyott vendeg tizi mellett volt meg 2 kapufajuk is, es ahogy a stat is mutatta, sokkal jobbak voltak.


Szerintem ezen a piacon van keresnivalónk... sokszor lesz/lehet olyan infó, ami hozzánk eljut ismerősök útján, de a Bet-esek később szereznek róla tudomást... Sérültek, gondok, erősítések stb... Nekem van több csapatban is ismerősöm a játékosok között, gyűjtöm majd az infókat, ha van valami érdemleges, igyekszem beírni ide időben...  ;)

Nem nézte meg véletlenül valaki, hogy mennyivel engedte rakni a bet365?

Én elfelejtettem rányomni egy nagy összeggel, de legközelebb kipróbálom.

SZVSE - Dabas

Egyik csapat sem rajtolt jól, és szerintem mindkét együttest a tabella második felébe kell, hogy várjuk.

A Dabas egy győzelmet már kikapart magának, a nulla pontos Dunaújváros ellen (2-1).

A SZVSE az első fordulót követően (HFC elleni 1-4) további két, már vállalható vereséget szenvedett (ESMTK, Szekszárd).

A keretek erősségét tekintve nagyon közel áll egymáshoz a két együttes, én mégis talán a szegediek keretét érzem mélyebbnek. Továbbá kiemelném a vezetőedző személyét, Vágó Attila személyében ugyanis véleményem szerint a harmadosztály legjobb edzője ül jelenleg a Csongrád megyeiek kispadján. Személyes tapasztalat alapján is merem ezt állítani, hiszen nekem is volt edzőm Szegeden Vágó mester, de az sem véletlen, hogy volt a női válogatott szövetségi kapitánya, vagy hogy többek között Diósgyőrben dolgozott az élvonalban is.
Rendkívül képzett edző, aki motiválni is tudja a játékosait. Úgy gondolom, ezen a ki-ki meccsen ő jelentheti a különbséget. Na meg a hazai pálya. Szerintem megszerzi első pontját/pontjait a szegedi alakulat.

Tipp1: SZVSE vagy X.   Odds: 1.62
Tipp2: DNB SZVSE.   Odds: 2.20
Tipp3: SZVSE.   Odds: 2.90

Vác - Kecskemét

Szerintem túl van értékelve a Vác, ez a Kecskemét pedig sokkal jobban össze van rakva, mint ahogy azt a szorzókból gondolhatnánk. Több volt csapattársam is a Kecskemét kötelékében dolgozik/futballozik idén, illetve a szakmai stábot is ismerem. Nem lepődnék meg, ha pontot csennének a tavaly széteső Vác otthonából.

Tipp1: X2.   Odds: 1.80
Tipp2: DNB Kecskemét.  Odds: 2.62

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 16, 2020, 17:21:00
SZVSE - Dabas

Egyik csapat sem rajtolt jól, és szerintem mindkét együttest a tabella második felébe kell, hogy várjuk.

A Dabas egy győzelmet már kikapart magának, a nulla pontos Dunaújváros ellen (2-1).

A SZVSE az első fordulót követően (HFC elleni 1-4) további két, már vállalható vereséget szenvedett (ESMTK, Szekszárd).

A keretek erősségét tekintve nagyon közel áll egymáshoz a két együttes, én mégis talán a szegediek keretét érzem mélyebbnek. Továbbá kiemelném a vezetőedző személyét, Vágó Attila személyében ugyanis véleményem szerint a harmadosztály legjobb edzője ül jelenleg a Csongrád megyeiek kispadján. Személyes tapasztalat alapján is merem ezt állítani, hiszen nekem is volt edzőm Szegeden Vágó mester, de az sem véletlen, hogy volt a női válogatott szövetségi kapitánya, vagy hogy többek között Diósgyőrben dolgozott az élvonalban is.
Rendkívül képzett edző, aki motiválni is tudja a játékosait. Úgy gondolom, ezen a ki-ki meccsen ő jelentheti a különbséget. Na meg a hazai pálya. Szerintem megszerzi első pontját/pontjait a szegedi alakulat.

Tipp1: SZVSE vagy X.   Odds: 1.62
Tipp2: DNB SZVSE.   Odds: 2.20
Tipp3: SZVSE.   Odds: 2.90

Vác - Kecskemét

Szerintem túl van értékelve a Vác, ez a Kecskemét pedig sokkal jobban össze van rakva, mint ahogy azt a szorzókból gondolhatnánk. Több volt csapattársam is a Kecskemét kötelékében dolgozik/futballozik idén, illetve a szakmai stábot is ismerem. Nem lepődnék meg, ha pontot csennének a tavaly széteső Vác otthonából.

Tipp1: X2.   Odds: 1.80
Tipp2: DNB Kecskemét.  Odds: 2.62

Vác - Kecskemét 3-2 (2-2)

Bosszantó vereség, hiszen az első félidő derekára máris 0-2 állt az eredményjelzőn (Bet365-nél aki sima V-t játszott, annak a korai kifizetés funkció már jóvá is írta a nyereményt)... ennek ellenére 3-2-es hazai siker született...

Tipp1: X2.   Odds: 1.80
Tipp2: DNB Kecskemét.  Odds: 2.62


SZVSE - Dabas 1-0 (0-0)

Hasonló, szoros meccsre számítottam, amit majd valahogy behúz a Szeged... Sajnos nem láttam a derbit, de ez valahogy így történhetett a jegyzőkönyv alapján... Zöldült minden tipp! :)

Tipp1: SZVSE vagy X.   Odds: 1.62
Tipp2: DNB SZVSE.   Odds: 2.20
Tipp3: SZVSE.   Odds: 2.90


Ha egységnyi téttel játszottuk volna meg a tippeket, akkor 5 feltett egységre 6.72 egységet zsebelhettünk volna be.
Ez +1.72 egység profit. ROI: 34%

BVSC-Zugló-Putnok

A BVSC-Zugló nagy múltú csapat, most jutott fel a BLSZ 1-ből az NB3-ba. Az együttes edzője Gabala Krisztián. A keret nagyon megerősödött, érkezett Hrepka Ádám, korábbi válogatott labdarúgó, Májer Gergő Érdről, Tóth Keve Budaörsről és Fisli András Monorról.

Az eddigi teljesítménye nagyon meggyőző a csapatnak és a formába lendüléssel sem volt gondjuk, utolsó három meccsüket ugyanis megnyerték. Ebből két sikert a múlt heti dupla bajnoki során érték el, ráadásul mindkettőt idegenben. A hétközi fordulóban azt az Egert verték meg 2-0-ra, akik az első két meccsüket kapott gól nélkül abszolválták és a gólkülönbségük olyan imponáló volt, hogy a tabella éléről várták a találkozót. Vasárnap sem volt könnyű dolga a BVSC-nek, már csak azért sem, mert sokat kellett utazniuk, hogy Sényőig eljussanak. Elhozták a három pontot a szabolcsi ellenféltől ami azért volt bravúros, mert a hazaiak az önbizalomtól majd kicsattantak a fordulót megelőzően. Azok után, hogy a Salgótarjánt 6-1-re, a Mezőkövesd II. gárdáját 5-0-ra verte a Sényő, nyilván jobb eredményre számított a zuglóiak ellen. Nos a vendégek semmit sem bíztak a véletlenre, Kelemen Patrik góljával már a 27. percben vezetést szereztek. A szabolcsiak a félidei szünet előtt még egyenlíteni tudtak és bizakodva várták a folytatást. A második játékrész derekán Hrepka Ádám újfent előnyhöz juttatta a BVSC-t, melyet a lefújásig meg is őriztek, így Eger után a Sényőt is saját pályáján verték meg.

A Putnok mindkét hazai meccsét megnyerte, ráadásul ezeken gólt sem kapott az együttes. A Tiszafüredet 1-0-ra, a Mezőkövesd II-t 3-0-ra múlták felül. Idegenben viszont eddig csak egy pontot gyűjtöttek be, a Balassagyarmattal játszottak 0-0-s döntetlent, Salgótarjánból pedig 2-0-s vereséggel távoztak. A hétközi, salgótarjáni mérkőzés után a csapattal szembeni legfőbb kritika az volt, hogy a támadójátékunk elég haloványra sikerült. Vasárnap délelőtt a Mezőkövesd tartalékcsapata látogatott a Várady Béla Sportközpontba, akiket egy pörgős meccsen 3-0-ra győztek. Dr. Csirszki Martin 2, Zimányi Ádám pedig 1 gólt szerzett.

A két együttes januárban felkészülési mérkőzésen találkozott egymással, akkor még a BVSC egy osztállyal lentebb, a BLSZ I-ben szerepelt. Az a találkozó 1-1-es döntetlennel zárult. Már akkor is jóval magasabb szintet képviselt a BVSC-Zugló, mint egy BLSZ 1-es csapat. Jó iramú, brusztolós meccsen a Putnok vezetett 1-0-ra, de a hajrában egyenlíteni tudott a BVSC. Azóta tovább erősödött a fővárosi csapat, Hrepka Ádám egymaga egy gólt jelent hazai oldalon, ami szerintem elég lehet egy győzelemhez.

Köszi az írást @Szigo :ok:

Talán másnak is beugrott Csirszki Martin neve. Emlékszem a kis 17 éves szőke srácra, akit letarolt a Honvéd egyik afroamerikai játékosa >:( Most örömmel olvastam, hogy azóta doktori fokozatot szerzett és tudta folytatni a labdarúgást; ráadásul nem kesereg azon, hogy máshogyan is alakulhatott volna a karrierje.


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-iii-az-elvonal-helyett-jogi-diplomaval-a-harmadosztalyban-2713047

4:35-től
https://www.youtube.com/watch?v=wO70Rlj7svk


A BVSC - Putnok meccshez:

Hrepka a padon kezd, okokat nem tudok, de már fent van a jegyzőkönyv... nagyjából hasonló erők csatáját várom, óvatos játékkal mindkét oldalon, talán kicsit nálam is a BVSC a favorit, bár idén nem láttam őket futballozni.  Az óvatos játékból viszont én nem várok gólparádét... A 22bet kínálatában nekem elég szimpatikus a 3.0 under opció, amit 1.66-ért kínálnak. Eddig a két csapat 4-4 bajnokiján, tehát 8 mérkőzésükön egyetlen egyszer sem volt 3.0 over... 2 push mellett 6 alkalommal nyertesnek bizonyult volna ez a fogadás.


ESMTK - Iváncsa

A csoport két élcsapatának összecsapásán a vendégekben látok értéket. Kb egál oddsokat adnék itt, de a bukiknál az ESMTK a favorit. Véleményem szerint a vendégeknél több olyan játékos van, akik egyénileg el tudnak dönteni egy-egy ilyen rangadót...

Tipp1: Döntetlen vagy Iváncsa.   Odds: 1.53
Tipp2: Iváncsa.   Odds: 2.70


Mezőkövesd II. - Tállya

Többek közt erről is akartam korábban írni, de vártam a jegyzőkönyveket... 0 ponttal és 0 góllal sereghajtó a Mezőkövesd második csapata, ahol rendre nagyon fiatal játékosok kapnak lehetőséget. Most azonban úgy gondoltam, hogy többen is visszajátszhatnak, hiszen a "nagy" csapat már pénteken letudta soros bajnokiját. A Tállya pedig az a kategória, melyet néhány visszajátszó játékos segítségével el is kaphatnak a fiatalok.
Nos, igazából nem történt tömeges "lejátszás", de van néhány játékos, akik az első kerettel edzenek és van NB-s múltjuk (Meshki, Tóth M., Jagodics... ). Délután még 5.20-as szorzó volt a hazai sikerre, most ez már csak 3.28.
Bevallom, az ellenfelet nem igazán ismerem, de a kerethirdetések előtti elméletem miatt ezeket le akartam írni, az ilyesmit érdemes máskor is figyelni a tartalékcsapatok meccsén.
Egy 1X-et pl még most is 2.20-ért adnak az oroszoknál, abban lehet érték... bár én lehet kihagyom így ezt a meccset, több "visszajátszóra" számítottam.



A Kerület meccse sajnos lemaradt... de gondolom róluk írtunk már itt is eleget...

III. Kerület - Sopron

Remiliék ma is az osztályhoz képest brutálisan erős kezdővel futnak ki a pályára... ma sem lehet kérdéses a kimenetel, sokkal inkább a gólarány... de gyanítom, ma nem akarnak majd a 93. percig várni, hogy eldöntsék a találkozót.

Tipp: III. Kerület -1.5
Odds: 1.75

Hrepka valóban padozik. Az első félidőt a Putnok honlapján nézem, hát érdekes. A BVSC kihagyott egy büntetőt, és egy hatalmas helyzetet, majd egy akcióból megszerezte a vezetést a Putnok. Ezután a ráadás utolsó másodperceiben egy távoli lövésből egyenlített a BVSC. A második félidőben várom Hrepkát, és meglesz a 2-1.