WTA Western & Southern Open (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Western & Southern Open (New York)

Eredetileg Cincinnatiben kellett volna megrendezzék, de a járvány keresztbe tett.

Torna kezdete: 2020. augusztus 21.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Ki nyeri meg a tornát?

Kenin, Sofia - 6.50
Pliskova, Karolina - 7.00
Williams, Serena - 7.00
Kvitova, Petra - 8.00
Osaka, Naomi - 8.00
Rybakina, Elena - 11.00
Sabalenka, Aryna - 14.00
Keys, Madison - 15.00
...
Clijsters, Kim - 101.00

Sajnálatos Hír:Kim Ciljsters visszalépett :'(

Peterson R.-Mertens E.:a belga lány nem a kedvence a salak,de kitűnően játszott a múlt héten.Ha salakon ennyire jól formában volt,szerintem nem kérdés hogy a gyorsabbik borításon még inkább kijönnek az erősségei.Mertens 1,32

Sakkari M.-Gauff C.:a tini lány ott folytatta ahol a vírus előtt abbahagyta hiszen csak a tornagyőztes tudta megállítani a múlt héten.Sakkari pedig a múlthéten rögtön kikapott Piliskovától ráadásul 2-0 és salakon.A görögnek még idő kell mire összeáll a játéka.Gauff 1,63

V.Williams-Yastremska:mind a két játékost láttam játszani a múlt héten és nyugodtan mondhatom hogy az ukránnak simán hoznia kell ezt a meccset.Venus jól mozgott,de maximum 1 szett erejéig bír már kiegyensúlyozott lenni.Egy kicsit is hosszabb mecsen már a fülén veszi a levegőt.Ha jött az első szervája nem volt gond,de ha nem csak a szenvedés maradt.Az ukrán nagyon jól  mozgott a salakon és pontosan helyezte a labdákat jó formában van.Yastremska 1,4


Vekic - Azarenka... szeretem veretni Azarenkát, de mindig akkor játszik a legjobban, amikor fogadok ellene..  ;D
Talán egy over is szimpatikus itt nekem... De lehet inkább kihagyom végül. Viszont Gauff nekem is tetszik! Bár Sakkarit csípem, de most Gauff jobban egyben van... és az odds is korrekt ott!

Venus mami - Yastremska: A mami egész jól ment az előző két meccsén, pedig sokminden ellene szólt... ma sem mernék rá fogadni, de Yastremska szorzója sem túl kecsegtető (1.40)... Érdemes lehet belenézni, egy hosszú meccsen még jobban tetszene egy jobb odds Venus ellen... meleg van, futni kell... nem tudom meddig bírja 100%-on...

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 21, 2020, 23:20:29
Sakkari M.-Gauff C.:a tini lány ott folytatta ahol a vírus előtt abbahagyta hiszen csak a tornagyőztes tudta megállítani a múlt héten.Sakkari pedig a múlthéten rögtön kikapott Piliskovától ráadásul 2-0 és salakon.A görögnek még idő kell mire összeáll a játéka.Gauff 1,63
Ilyen sima zakó legyen :o Aki esetleg látta a meccset egy pár sort írhatna,hogy mi volt Gauffal. :cya:

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 22, 2020, 22:16:26
Ilyen sima zakó legyen :o Aki esetleg látta a meccset egy pár sort írhatna,hogy mi volt Gauffal. :cya:

Én nem láttam sajnos... de jobb is, mert szetthátrányban tuti tettem volna Gauff-ra.  :)

Venus meccsével viszont nagy szerencsém volt, pont jókor kapcsolódtam be, az első szett után, második szett 1-1-nél... Igazából feljebb írtam is (meg a guruban is), hogy ez lenne az ideális forgatókönyv, hogy nyer egy jó hosszú szettet a "mami", majd onnan megveretni... 3.38 volt ekkor az ukrán, a naplómba írtam is a live-ot, bár nyilván nem sokan olvasgatták olyankor...  ;D
Utána 7-5, 1-3-nál is adtam még neki egy löketet 1.70-ért is.


Ma viszont sok szimpatikus meccs nincs...

Mertens szerintem is nyer, azzal egyetértek.

Esetleg még egy Kudermetova játékai 8.5 over-t lehet bepróbálok 1.85-ért. Pliskova szeret lustán kezdeni, simán benne van, hogy belealszik ebbe a meccsbe is... de lehet, hogy ezt érdemesebb lenne majd élőben eldönteni.

Azt pedig sajnálom, hogy Clijsters visszalépett... Brady szétszedte volna.  :)

Collins D. R.-Teichmann J. B.:Nagyon jól elkapta a fonalat Teichmann a múlt hét óta bomba formába van és ezt átmentette erre a hétre is.Collins a vírus alatt sorba kapta a zakókat.A svájci gépezetet szerintem Collinsnak esélye nem lesz megállítani.Teichmann 1,61


Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 22, 2020, 22:16:26
Ilyen sima zakó legyen :o Aki esetleg látta a meccset egy pár sort írhatna,hogy mi volt Gauffal. :cya:

Hát vesztett  ;D Második szettet láttam. Elég gyenge volt, de annyira nem lepett meg, mert a múlt héten se csapatta nagyon az istrángot. Kedvező sorsolása volt, majd Brady kettétörte, mint egy ropit.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 23, 2020, 12:36:26

Esetleg még egy Kudermetova játékai 8.5 over-t lehet bepróbálok 1.85-ért. Pliskova szeret lustán kezdeni, simán benne van, hogy belealszik ebbe a meccsbe is... de lehet, hogy ezt érdemesebb lenne majd élőben eldönteni.


Belenéztem a Kudermetova - Tomljanovic meccsbe is. Elég nézhetetlen volt. Mondjuk az előző meccsükön mindketten simán kikaptak, itt meg továbbment a kevésbé rossz formában lévő játékos. Ka. Pliskovának nagyon rossz napot kellene ahhoz kifognia, hogy Kudermetovának legyen esélye ellene. Én két szettes cseh győzelmet várok még úgyis, hogy ez lesz az első meccse (azért ez jól bemutatja, hogy mennyire rossz lehetett Kudermetova). Amúgy elvileg Kristynával ütögettek a lockdown alatt és Kristyna elég jó formában tért vissza azért.

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum augusztus 23, 2020, 21:02:55

Belenéztem a Kudermetova - Tomljanovic meccsbe is. Elég nézhetetlen volt. Mondjuk az előző meccsükön mindketten simán kikaptak, itt meg továbbment a kevésbé rossz formában lévő játékos. Ka. Pliskovának nagyon rossz napot kellene ahhoz kifognia, hogy Kudermetovának legyen esélye ellene. Én két szettes cseh győzelmet várok még úgyis, hogy ez lesz az első meccse (azért ez jól bemutatja, hogy mennyire rossz lehetett Kudermetova). Amúgy elvileg Kristynával ütögettek a lockdown alatt és Kristyna elég jó formában tért vissza azért.

Úgy látom, ezt benéztem :/

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum augusztus 24, 2020, 07:16:55
Úgy látom, ezt benéztem :/

Nem láttam a meccset, de Pliskova tuti lusta volt, mint a disznó, aztán amikor nála ez már frusztráltsággal is párosul, abból lesznek ezek az eredmények... Bár azt nem gondoltam volna, hogy kiesik, de egy szettet kinéztem Kudermetovának itt.

Mladenovic K.-Mertens E.:a két játékos jelenleg fényévekre van egymástól.Mladenovic az elmúlt évben semmi érdemlegeset nem mutatott egyesben.Mertens kiválóan kezdte az újra indult szezont Mladenovic pedig pont az ellenkezője.Számomra óriási meglepetés lenne még ha női teniszről is van szó ha a francia nyerne.Mertens 1,26