ATP Masters 1000 Cincinnati (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Masters 1000 Cincinnati (New York)

Eredetileg Cincinnatiben kellett volna megrendezzék, de a járvány keresztbe tett.

Torna kezdete: 2020. augusztus 22.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Van pár szimpatikus meccs...

- Caruso - Sinner... sajnos leesett Sinner szorzója... 1.40 környékén is volt, most 1.25 körül mozog... Kedvenc borításán szerintem elintézi honfitársát!

- Nakashima - Fucsovics: a hazaiak fiatal tehetsége nem véletlenül favorit Marci ellen, sajnos itt is lecsúsztunk az igazán jó szorzókról, ugyanis volt ez a meccs 1.70 is... jelenleg azonban 1.55-ért fogadható, de szerintem a főleg salakon készülő magyar teniszező ellen még ez is reális, Nakashima ugyanis hónapok óta meccsben van, ráadásul kemény borításon... nem kis neveket elkapva eközben.

- Johnson - Martinez: Steve Johnsont nem nagyon kell bemutatni senkinek, az öreg bajszos szereti a kemény pályát, talán egyre jobban, hiszen idén még csak ezen a borításon ütögetett... Nem is ütögetett olyan rosszul, hiszen egy Indian Wells-i és egy Bendigo-i Challenger tornát is behúzott (melyek összesen több, mint 200.000 $ "bevételt" jelentettek számára). Martinez 23 éves, igazán nem kaptuk még fel rá sehol a fejünket... szép lassan lépeget fel a ranglistán, most kezdi majd ostromolni a TOP100-at... Ő inkább a salakot szereti Johnson-nal szemben, nem gondolom, hogy ma meglepetést okoz... Johnson 1.30.

Na de csak óvatosan, amolyan kíváncsiságból írtam le ezeket, az újraindulás óta nagyon az elején vagyunk még a dolgoknak, nem tudhatjuk, hogy kit hogyan érintett ez a vírusos sztori... Lehet, hogy borul minden tipp...

Balázs ellenfelét nem nagyon tudom hova tenni.. azt látom, hogy egész sokat volt pályán, bár kevésbé minőségi ellenfelekkel szemben, mint pl Nakashima... de pl Balázs meg abszolút nem játszott jegyzett meccset március óta... Ha valaki tud valamit erről a Korda gyerekről, írja már be ide! Mert lehet, hogy Attit is veretni kéne...  ??? :)

#2 augusztus 20, 2020, 20:21:38, Powell
Giron M.-Djere L.:A koronavírus alatt egyik játékos sem tétlenkedett mivel az amerikai kemény pályás mérkőzéseken nyüstölte magát addig Györe Laci a kedvenc borításán salakon maradt formában.A nagy különbség már az eddig leírtakból is látszik hiszen Györe ha teheti salakon játszik még akár egy átmeneti időszakban is már ami a borításokat illeti.Az amerikai is hasonlóan gondolkodik csak kemény pályán.Elég jó formában van Giron míg Györe kedvenc borításán sem nagyon villogott,a kemény pálya pedig amúgy is idegen terep a számára.A mérkőzés kimenetele szerintem nem lesz kérdés 1,58 Giron pillanatnyilag,de én még nagyobb szorzón megcsíptem.


Davidovich Fokina A.-Berankis R.:Fokina elvileg salakos reménység,de ott se alkot nagyot sőt nagyon gyenge.Az rutinos litván azért ezen a szinten(selejtezőbe) rendkívül erős ellenfélnek számít és senki se játszana vele szívesen szerintem.Egész jó eredményei vannak ATP szinten Berankisnak.Nagyon meglepő lenne számomra egy ilyen gyenge formában és ráadásul idegen terepen játszó Fokina elleni vereség.Berankis 1,66

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 20, 2020, 12:41:57
Van pár szimpatikus meccs...

- Caruso - Sinner... sajnos leesett Sinner szorzója... 1.40 környékén is volt, most 1.25 körül mozog... Kedvenc borításán szerintem elintézi honfitársát!

Még a 2-0 Sinner maradt igy 1,6 kornyeken talan..

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 20, 2020, 12:41:57

Balázs ellenfelét nem nagyon tudom hova tenni.. azt látom, hogy egész sokat volt pályán, bár kevésbé minőségi ellenfelekkel szemben, mint pl Nakashima... de pl Balázs meg abszolút nem játszott jegyzett meccset március óta... Ha valaki tud valamit erről a Korda gyerekről, írja már be ide! Mert lehet, hogy Attit is veretni kéne...  ??? :)
Kordát láttam játszani, tavaly talán,egy challenger tornán. Egysíkú tipikus amcsi teniszt nyomat,jól szervál.Ez kemény pályán elég is lehet Balázs ellen. Over is jó lehet, mert nem olyan stabil szerintem fejben, úghogy 20,5 over vagy Korda győzelem lehet ide jó.

Közben Fucsovics meglepően simán hozta a meccsét.Szinte hihetetlen,de egyszer sem tudta breakelni az ellenfele.

Belenéztem én is a meccsbe nagyon gyengén játszott Nakashima.Közben Berankis is behúzta Giron mellett,bár minden tippem ilyen simán jönne :great:

Miert hihetetlen h nem bukta az adogatasat? Azert annyira nem balek mint amennyire varjuk :D

Alap, hogy nem bukja az adogatását; mégis csak ő a magyarok Istene teniszben ;D

0:40-től hallható a szerény mondata; a video végén pedig én is feltűnök RIA RIA pólóban :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=MzIDh07iJwQ

Harris G.-Martin A.:Harris kemény pályás játékos nem egy világsztár,de egy selejtezőben sokszor ő a favorit ahogy most is mivel ellenfele Martin salak játékos.Kemény pályán nem sok eredménye van a szlováknak az elmúlt időszakból.Szerintem nem kérdés ki nyeri a mai találkozót.Harris 1,4

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 20, 2020, 21:58:31
Miert hihetetlen h nem bukta az adogatasat? Azert annyira nem balek mint amennyire varjuk :D

Dehogynem...  ;D Meg mert a kissrácnak mindkét szettben elsőként volt breaklabdája (ráadásul asszem mindkét game-ben 2-2 db... ), de egyiket sem tudta megcsinálni, majd rögtön a következő game-ben leadta a sajátját...  ;D

Mondjuk Monteiro-val nem merném megveretni már Fucsót... de a főtáblán sok örömben már nem lesz része, remélem valami jó szorzót lehet majd fogni rajta.

Powell tippjei szépen ültek!

Jah, Sinner meg szépen leadta a honfitársnak a meccset... ezért "no bet" egy olasz-olasz meccs!   :laugh:

@zsivany20 pont ez jutott eszembe nekem is persze csak utólag,hogy Caruso azért volt így felspanolva,mert olasz ellen játszott.

Thompson J.-Caruso S.:Caruso szerintem ellőtte a puskaporát a honfitárs ellen.Kétlem,hogy két meccset is képes nyerni ezen a borításon.Thompsonnak van egy két szebb eredménye kemény pályán.
Thompson 1,53


Wolf-Munar:Wolf sok meccset játszott a vírus alatt kemény pályán és sorra nyerte a meccseket.Munar terepe a salak,de kemény pályán semmi érdemleges eredménye.Wolf 1,3

Uchiyama Y.-Berankis R.:tegnap elég jó mozgott a litván bár néha elvesztette a koncentrációját,de így is vernie kell a japánt.Az első adogatások ha jönnek szépen ülnek.Berankis 1,66.



Ruusuvuori - Monteiro? Sokak szerint ez is sima (H), de én nem nagyon láttam még a finn gyereket, meg hát az odds sem az igazi rá... (1.37)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 21, 2020, 11:25:44
Ruusuvuori - Monteiro? Sokak szerint ez is sima (H), de én nem nagyon láttam még a finn gyereket, meg hát az odds sem az igazi rá... (1.37)
Monteiro meglepő módon nem is rossz játékosat vert kemény pályán idén meg tavaly év végén.Vírus alatt egyik se játszott komolyabban.Nálam elég no bet mert simán ki is kaphat,de akár két szettbe is nyerhet..
Legalább ilyen egál közeli odds lenne azt mondom,de így..