ATP Masters 1000 Cincinnati (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Martinez P.-Fucsovics M.:Martinez egy továbbra is önmagát kereső Johnson ellen győzedelmeskedett,de Marci ellen én már nem sok sanszot adok neki.Az Au Openen jól menetelt,de se előtte se utána nem látok olyan eredményt amely félelemre adhatna okot.Ha Fucsovics annyit hozzá tesz a játékhoz,mint tegnap vernie kell Martinezt könnyedén.Úgyhogy én bevállaltam:) a Fucsovics tippet 1,36
[/b][/color]

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 21, 2020, 07:54:04
Alap, hogy nem bukja az adogatását; mégis csak ő a magyarok Istene teniszben ;D

0:40-től hallható a szerény mondata; a video végén pedig én is feltűnök RIA RIA pólóban :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=MzIDh07iJwQ

:ok:

"Nagyon szépen köszönjük" :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 21, 2020, 15:15:29
:ok:

"Nagyon szépen köszönjük" :)

Rendes szabolcsi gyerek modjara megkoszonte, Marcinak kar hogy kevesebb jutott ebbol a tipusu viselkedesbol... ;D

@SPF Admin bocsi a felhozott off-ért; mondjuk mivel Marci éppen ezen a tornán játszik talán elnézik a többiek :)

Előzmény: A márciusi debreceni Davis kupa meccsen is célba vettük Marcit; viszont akkor rengetegen ugyanígy tettek és bár sokáig állta a sarat; egy idő után ment nyilatkozni, közös képekre a csapattársakkal, ünnepelni stb..

Nyíregyházán viszont a döntő után alig ment oda hozzá valaki; talán velünk együtt is csak 4-5 ember ??? Lehet az is ennek az oka, hogy már zsinórban a negyedik napja elérhető volt a közönség számára a Marso teniszcentrumban és már csökkent az érdeklődés; vagy pedig az, hogy a szülővárosa nem értékeli őt kellőképpen.. Ezt nem tudtam máshogyan megfogalmazni, de drukkolást se sokat kapott a mérkőzés során; ha haverommal besöröztünk volna, akkor simán túlharsogtuk volna a többi pár száz embert ;D

A nyilatkozatból is érezhető, hogy bosszantotta, hogy a Budapest Openen Marozsán elcsípte (bántotta az egoját, na), de azt mindenképpen szeretném leírni, hogy amikor a fiatalabb magyar görcsöt kapott, akkor Marci azonnal adott neki zselét és egyéb cuccot; a közönséggel rendes volt; szóval lehet nem ő a legélesebb kés a fiókban, de szerintem rendben van a srác. A közönség soraiban és úgy ámblokk a magyar tenisz életben több a nagy "arc" ::)

A mai napba csak az olasz piszkított bele(Éppen elég)Nem tudom mit evett ez a Caruso a héten hogy Sinnert,Thompsont is verte.Kiváncsi leszek ki lesz a kövi ellenfele.

Evans D.-Rublev A.:Rublev még ha salakon is,de bomba formában játszott a vírus alatt és tudjuk,hogy az orosz kemény pályán is pokolian jó.Evans jól kezdte ezt a brit bajnokságot,de a végére kicsit elfáradt az eredmények tanulsága szerint.Mivel mindketten meccsben maradtak és egyértelmű,hogy melyikük a jobb játékos ezért szerintem behúzza az orosz.Rublev 1,44.
Struff J-L.-De Minaur A.:Struff formában tartotta magát a német bajnokságokban míg az egyébként jobb egyéni képességekkel bíró Minaur nem játszott csak júniusban két meccset.A német nem egy kezdő srác egy szettre mindenképp jónak tartom.+1,5 set Struff 1,54


Tiafoe F-Murray A.:Murray nagyon lelkes volt ezen a brit bajnokságon.Ugyanolyan hévvel játszott és szurkolt a csapattársaknak mint egy komoly tornán így a motivációval nem lesz probléma.Tiafoe nem igazán játszott meccseket a vírus alatt.Szerintem Tiafoe ellen odateszi magát a skót.Murray 1,79

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 21, 2020, 22:40:46
Tiafoe F-Murray A.:Murray nagyon lelkes volt ezen a brit bajnokságon.Ugyanolyan hévvel játszott és szurkolt a csapattársaknak mint egy komoly tornán így a motivációval nem lesz probléma.Tiafoe nem igazán játszott meccseket a vírus alatt.Szerintem Tiafoe ellen odateszi magát a skót.Murray 1,79

Tiafoe fejben totál lutri, ezért simán behúzhatja Murray... bár ha Tiafoe épp elkapja a fonalat, bárkit meglephet... mondjuk más kérdés, hogy ő nálam kb "no bet" kategória... viszont nekem itt az over is szimpatikus lenne, de nem tetszik a line (22.5).

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 21, 2020, 21:27:07
A mai napba csak az olasz piszkított bele(Éppen elég)Nem tudom mit evett ez a Caruso a héten hogy Sinnert,Thompsont is verte.Kiváncsi leszek ki lesz a kövi ellenfele.

Krajinovic - Caruso van... Karjinovic 1.34.

Norrie - Opelka 22.5 over 1,47-ért egész vállalható, egy tb szerintem garantált, onnan meg egy 6-4 is elég már, ha nem lesz 3 szettes meccs, de azon sem csodálkoznék...

Raonic 1,66 Querrey ellen, azért oké hogy mindkettő nagy adogatógép, de Rao sokkal komplexebb játékos, ha labdamenet kialakul, akkor azért sokkal esélyesebb, nálam ez elég jó odds ide.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 21, 2020, 22:37:31

Struff J-L.-De Minaur A.:[/b]Struff formában tartotta magát a német bajnokságokban míg az egyébként jobb egyéni képességekkel bíró Minaur nem játszott csak júniusban két meccset.A német nem egy kezdő srác egy szettre mindenképp jónak tartom.+1,5 set Struff 1,54
Láttam Struffnak pár bemutatómeccsét,elég gyengén játszott. Persze ettől még nyerhet szettet,az ausztrál felkészüléséről sokat nem tudok.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum augusztus 22, 2020, 12:22:15
Láttam Struffnak pár bemutatómeccsét,elég gyengén játszott. Persze ettől még nyerhet szettet,az ausztrál felkészüléséről sokat nem tudok.
Köszi a plusz infót @Mido9292 már megtettem egy kombiba:)Azért bízom,hogy egy szettet elcsíp.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 22, 2020, 11:57:05
Krajinovic - Caruso van... Karjinovic 1.34.
Ezek után még a környékét is elkerülöm Carusonak ;D.Ráadásul Krajinovic elég gyenge formát mutatott.Mire szémÍthatunk?Jó kérdés

Tiafoe-Murray:Csak a 2.szettől kapcsolódtam bele a meccsbe.A 2.szettben Tiafoen múlt,hogy ki nyeri a szettet,mert van nyerőt ütött vagy ki nem kényszerített hibát.Murray kis túlzással csak aszisztált.Jól mutatja hogy Tiafoe 15 nyerő 16 ki nem kényszerített.Murraynak meg 2 nyerő,a ki nem kényszerített is hasonló mutató volt.A 3 szett pedig ott folytatódott ahol 2.szett abbamaradt annyi különbséggel hogy az amerikai szórta a ki nem kényszerített hibákat.Hol a háló,hol túlütött az alapvonalon.Murray meg nyesegetett ahogy már megszoktuk tőle meg egy két ászt benyomott.

Bedene A.-Garin C.:mindketten alapvetően salakjátékosok,de a szlovén játéka és ő maga szerintem jobban idomul a kemény pályára.Az elmúlt 1-2 évben,sokat fejlődött kemény pályán Bedene.Garin kemény pályán jelen állás szerint nem tud érvényesülni legalábbis az eredményei ezt mutatják.Bedene 1,57