ATP Masters 1000 Cincinnati (New York)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Zverev - Murray: Holnap Zverev már sok lesz Murraynek... ahogy Powell írta, már Tiafoe ellen is megéghetett volna a brit, de Tiafoe nem a legélesebb kés a fiókban. Zverev viszont sokat fejlődött a vírus előtti időszakban (szerváira külön hangsúlyt fektetve), nem gondolom, hogy ez megtört volna (a "gála"meccsei sem ezt mutatták). Murray szerintem most már kevés lesz a német ellen... Zverev 1.44

Fucsovics M.-Gombos N.:Fucsovics ezt a meccset illene hoznia Gombos ellen.Marci jobb játékos és reméljük ezt érvényesíteni is tudja.Gombostól semmi értékelhető eredményt nem láttam az évek alatt.Fucsovics 1,36

Khachanov, Karen - Bublik, Alexander:a vírus alatt elég gyenge formát mutatott az orosz.A vírus előtt a kazah elég jó formát mutatott.A vírus alatt ő is játszott,de az ő mutatói is nagyon gyengék e téren.Kétlem azért hogy egy nagy verésbe szaladna bele a kazah.+4,5 game Bublik 1,4

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 23, 2020, 12:46:06
Zverev - Murray: Holnap Zverev már sok lesz Murraynek... ahogy Powell írta, már Tiafoe ellen is megéghetett volna a brit, de Tiafoe nem a legélesebb kés a fiókban. Zverev viszont sokat fejlődött a vírus előtti időszakban (szerváira külön hangsúlyt fektetve), nem gondolom, hogy ez megtört volna (a "gála"meccsei sem ezt mutatták). Murray szerintem most már kevés lesz a német ellen... Zverev 1.44
Ezt nagyon erős tippnek érzem én is.Zverev ha fejben nem esik szét simán hoznia kellene a meccset.

Dimitrov dupla kornyeken azert nem rossz otlet mara szerintem...

Khachanov K.-Bublik A.:a tippem jött,de maga a meccs elég gyenge színvonalú volt.Elég sok hibával tarkított meccs volt.Rövid labdamenetek jellemezték a meccset ami a legkevésbé se volt meglepő.Khachanov is elég gyengén játszott,de Bublik még azt is alulmúlta.A fontos labdamenetekben viszont odatette magát Khacsanov.Sokáig nem jut el ha így játszik az orosz.

Fucsovics-Gombos:Marci helyenként jól játszott,de sokszor elizgulta.(vagy nem koncentrált)Gombos nincs egy szinten Fucsoval,de küzdeni tudása jeles egyébként.Marcinak sokkal stabilabban kell játszania ha a kövi körben tovább akar menni.Főleg ha Dimtrovot megkapja

Mannarino-Millman:hosszú és rendkívül küzdelmes mérkőzés volt.Maratoni labdamenetekkel tarkítva.Mindketten nagyon fáradtak volt az utolsó 5-6 játékban nagyon látszott,de a labdamenetek nem igazán rövidültek :D Nyugodtan lehet veretni Millmant, Isner lesz az ellenfele.(nem hinném,hogy sok erő maradt benne):ok:

Isner J.-Millman J.:(Bozont és Eminem keverék VS Ausztrál Gladiátor :laugh:)még éjszaka írtam,hogy megvan a mai ajándék odds,legalábbis én ezt a meccset annak érzem.Millman nagy küzdő,de ő is csak ember.Isner ellen nem lesz esélye pláne a tegnap fárasztó meccs után ráadásul a kora délutáni programban kapott helyet ez az összecsapás.Plusz még az Isner elleni mérlege is 0-3.
Isner 1,44

Richard Gasquet-Roberto Bautista-Agut:A francia még soha nem győzte le spanyol ellenfelét,de tavaly rendre hosszú meccseket játszottak.Bautista Agut a vírus alatt játszott,de kritikán aluli teljesítménnyel az eredményekből ítélve.Szerintem eleve kell neki majd idő még belelendül a játékba.Gasquet is elég döcögősen kezdte az első meccsét.Itt azonban nem számítok sok breakre.Nem hinném,hogy ez egy sima meccs lesz bármelyikük is nyerjen.18,5 game felett 1,23 Bátrabbaknak:20,5 game felett 1,55

Ma egesz sok meccsen johet szerintem az over..

Khachanov - Busta
Shapo - Struff
Gasquet - Bau
Zverev - Murray
Dimitrov - Fucso

... egy kombiba lehet meg kellene ezt nyomni a hataron amit ajanl az iroda.. ::)

Opelka R.-Schwartzman D.:a kis argentin az előző fordulóba kicsit berozsdásodva kezdett,de idővel fokozatosan belelendült.Opelka az elmúlt évben sokat fejlődött,de én akkora potenciált nem látok benne a későbbiekre nézve.Schwartzman a magas játékosoktól sem ijedt meg,mert simán megveri őket kemény pályán is.Lehet,csak megérzés,de szerintem megnyeri a meccset Schwartzman 1,87

Valaki tudja vajon miért ment fel Dimitrov oddsa 1.60-ról 1.90-re Marci ellen?

Idézetet írta: Rwilla Dátum augusztus 24, 2020, 16:53:34
Valaki tudja vajon miért ment fel Dimitrov oddsa 1.60-ról 1.90-re Marci ellen?

Ha megnezed, mar az elozo meccsen fura volt Dimitrov oddsa... Lehet nem tudunk valamit es nagy mak volt ott az a dupla oddsos sima gyozelem, de en sem ertem mi indokolja ezt..

Az első szettben elég gyenge volt,Dimitrov az biztos 2 nyerő mellett 15-16 ki nem kényszerített hiba.Ettől függetlenül én se igazán értem ezt az odds mozgást.mert szerintem is nyer a bolgár.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 24, 2020, 16:14:37
Opelka R.-Schwartzman D.:a kis argentin az előző fordulóba kicsit berozsdásodva kezdett,de idővel fokozatosan belelendült.Opelka az elmúlt évben sokat fejlődött,de én akkora potenciált nem látok benne a későbbiekre nézve.Schwartzman a magas játékosoktól sem ijedt meg,mert simán megveri őket kemény pályán is.Lehet,csak megérzés,de szerintem megnyeri a meccset Schwartzman 1,87

Akkor egy over fogadas is jó lehet ide... Mert Opelkát nem tudom, hogy breakeli majd meg törpicsek... Szerintem 20-30 ász siman benne van "kis Karló"ban.  :)