Tenisz hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helyünk van a nagyok asztalánál

Ugorjunk a magyar tenisz legnagyobb sikereinek korába. Olvasd tovább


Fucsovics Marci és Balázs Attila egy párt alkot az Ausztrál Openen :ok:

Tudom sokan visszavonultatnák már innen, de ő nem adja fel :)

Andy Murray január 8-án már pályára is lép, Delray Beach-en játszik szabadkártyával.

Federer kihagyja az Australian Opent

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 28, 2020, 00:21:06
Federer kihagyja az Australian Opent

:'(

A 2021-es Ausztrál Open eddigi szabadkártyásai:

Andy Murray, Thanasi Kokkinakis, Alex Bolt, Aleksander Vukic, Sumit Nagal, Marc Polmans, Chris O'Connell

Daria Gavrilova, Astra Sharma, Maddison Inglis, Lizette Cabrera, Arina Rodionova, Destanee Aiava, Wang Xiyu

Az Ausztrál Open selejtezőit Dohában rendezik január 10. és 13. között. majd innen utaznak Ausztáliába a játékosok és vonulnak karanténba.

Kicsit lemaradtam; ma olvastam:

"Julia Görges némileg váratlanul jelentette be októberben a visszavonulását. A korábbi top 10-es teniszező 32 évesen döntött úgy, hogy befejezi pályafutását. A járvány előtt a 41. helyen állt a világranglistán, és egyáltalán nem tűnt úgy, hogy lefelé indult volna el karrierje. A német játékos döntését nagyban befolyásolta a járvány, a kihagyás alatt úgy érezte, már nem hiányzik neki annyira a tenisz."

Nekem hiányozni fog :)

A Nadal-dinasztia kishercege bemutatkozott

Balkezes, fiatal és édesapja, Toni Nadal nevelő szakértelme segítségével űzi a fehér sportot. Joan Nadal Vives képes lesz felnőni a jövőben a nevéből eredő elvárások magaslatára? Olvasd tovább!

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum január 07, 2021, 11:52:23
A Nadal-dinasztia kishercege bemutatkozott

Balkezes, fiatal és édesapja, Toni Nadal nevelő szakértelme segítségével űzi a fehér sportot. Joan Nadal Vives képes lesz felnőni a jövőben a nevéből eredő elvárások magaslatára? Olvasd tovább!
Rafa szinten nem hiszem hogy fog tudni játszani

Kezdetét vette az idei nem szokványos AO, 3 magyar női játékossal a selejtező mezőnyében. Mire ezt leírtam már csak kettő, Jani Réka simán kikapot az indiai Raina-tól. Gálfi Dalma most kezdett és még jön a 'szenzációs' Babos. Hajrá! :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 10, 2021, 08:44:52
Kezdetét vette az idei nem szokványos AO, 3 magyar női játékossal a selejtező mezőnyében. Mire ezt leírtam már csak kettő, Jani Réka simán kikapot az indiai Raina-tól. Gálfi Dalma most kezdett és még jön a 'szenzációs' Babos. Hajrá! :ok:
Babos már szett és break előnyben :)

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum január 10, 2021, 09:45:23
Babos már szett és break előnyben :)

Igen, Babos meglepően könnyen továbbjutott :) Gálfiért kár, továbbra sem képes áttörni valamiféle gátat. Pedig most is 4-6 0-3-ról szépen visszakapszkodott, de aztán a szokásos nyekk..

Budapestről Belgrádba költözik a 250-es ATP-torna.  ::)  Mondjuk várható volt, de azért ciki, hogy két év elbukjuk a WTA és az ATP tornát is (én úgy tudom, hogy a WTA sincs már, de lehet csak két évet hagynak ki?). Rendezésben nem voltunk túl erősek, pedig Csacsával és Möllivel rendületlenül látogattuk a tornákat, de egyre gyengébbek voltak.  ;D

#73 január 20, 2021, 18:31:39, Powell
Köszi az infót,de ez nagyon szomorú.Pedig tavaly Wawrinka is jött volna.Ezt nem hiszem el.... annak idején még szó volt atp500-as tornáról is.Én is voltam minden évben ;) kiváncsiságból megnéztem a magyar tenisz szövetség honlapját ahol persze mélyen hallgatnak(legalábbis én nem látok semmi hírt róla)

"Az egyik legnépszerűbb bírónak, Carlos Bernandesnek szívrohama volt Melbourne-ben, a brazil azonban a hírek szerint már jobban van." :(