Hova igazoljon Messi?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hova igazoljon Messi?

Maradjon Barcelonában
Inter
Manchester City
Másik klub
augusztus 22, 2020, 11:45:57, SPF Előzetes
Ha te lennél Messi, maradnál vagy eligazolnál?

Barcelona, Inter, Manchester City esetleg másik klub? Tovább


Szerintem maradni fog, én azt látom rajta, és lehet nincs igazam, hogy ő ilyen magának való, megszokott dolgokhoz kötődő ember. Annyira akar sztár lenni, mint a szomszéd Mari néni. Van egy neki tökéletesen kialakított életkörülménye Barcelonában, és még azt is el tudom képzelni, hogy visszavonulása után is ott marad. Nem lesz edző, ahhoz nem elég harsány, elmegy Tesco árufeltöltőnek vagy ilyesmi :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 22, 2020, 17:55:47
Szerintem maradni fog, én azt látom rajta, és lehet nincs igazam, hogy ő ilyen magának való, megszokott dolgokhoz kötődő ember. Annyira akar sztár lenni, mint a szomszéd Mari néni. Van egy neki tökéletesen kialakított életkörülménye Barcelonában, és még azt is el tudom képzelni, hogy visszavonulása után is ott marad. Nem lesz edző, ahhoz nem elég harsány, elmegy Tesco árufeltöltőnek vagy ilyesmi :D

A "Lá Rámblán" árulja majd a fagyit.  ;D

De most őszintén. Világ legjobb játékosa vagy/voltál, megnyert mindent klubszinten, van család, vannak gyerekek, van egy kora, és még simán eldekázhat pár évet a Bárkába. Én meg se gondolnám, hogy elmenjek. Minek?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 22, 2020, 21:36:59
De most őszintén. Világ legjobb játékosa vagy/voltál, megnyert mindent klubszinten, van család, vannak gyerekek, van egy kora, és még simán eldekázhat pár évet a Bárkába. Én meg se gondolnám, hogy elmenjek. Minek?

Neki sem jut eszébe sem (szerintem...).

Én a helyében elmennék legalább egy klubba ha más nem egy évre és ha nem érzi jól magát akkor tudja,hogy neki ezután is inkább itt a helye.Azonban ha úgy van ahogy TIB gondolta és elég magának való és a megszokottat szereti akkor tuti marad.(ahogy öregszik az ember meg egyre inkább nehezebben változtat a szokásokon,az biztos)


A Milanba jó helyen lenne szerintem, ott Zlatan mellett. Biztos jól elücsörögnének együtt a kispadon. A Törpe meg az Óriás. :D

unibeten 1.90 a maradás, egész szép ajándék. Messi nem megy sehova  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2020, 17:05:05
unibeten 1.90 a maradás, egész szép ajándék. Messi nem megy sehova  ;D

Volt az már 2.00, sőt 2.20 is a mai nap folyamán.  ;)

Pont ma nem voltam gép előtt  :D De már csak 1.80, reggelre visszamegy 1.09-re  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2020, 19:31:50
Pont ma nem voltam gép előtt  :D De már csak 1.80, reggelre visszamegy 1.09-re  ;D

Jelen pillanatban 1.90, a City meg 2.10

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2020, 19:31:50
Pont ma nem voltam gép előtt  :D De már csak 1.80, reggelre visszamegy 1.09-re  ;D

Még tartja magát az 1.90, azért ennek már a fele sem tréfa.

Véletlenül megnéztem az origot, most már értem, miért hanyagolom azt a szörnyűséget. Belebotlottam ebbe a cikkbe: ,,Miért nem kell a Bayern Münchennek Lionel Messi?"

A cikk tökéletes példája, hogy hogyan írjunk cikket a semmiről. Ha ezért fizettek a fickónak, akkor kérem szépen, keressen meg az origo, írok nekik cikket dögivel arról, például miért nem kell a Fradinak Cristiano Ronaldo, illetve miért nem kell a Manchester Unitednek Zlatan.

Kiválogattam néhány gyöngyszem mondatot:

,,Münchenben biztosak abban, hogy Messi távozásával a Barcelonától többé nem kell tartaniuk, ugyanakkor a bajor csapatnál fel sem merült a világsztár esetleges leigazolása."

Úristen, ez micsoda mondat már. Ekkora baromságot hogyan írhat le egy újságíró? Az egyrészt-másrészt gondolatnak nincs köze egymáshoz.

,,Ők soha nem akartak galaktikus csapatot építeni. Szépen játszót, eredményest, sikerest igen, de azt nem sztárok halmozásával akarták elérni." [...] ,,Másrészt a klub továbbra sem preferálja a ,,vegyünk sztárt, az mindig jó" elvet. Patetikusan hangzik, de igaz: a Bayern tényleg családias klub, ha a mai profit- és eredménycentrikus világban van még ilyen."

Ez komoly? A Bayern az, aki évek óta lerabolja a Bundesligát. Neuer (most Nübel), Boateng, Sule, Lewandowski, Pavard, Goretzka, Sane mind a rivális német csapatoktól érkeztek: pl. Dortmund, Schalke, Stuttgart.

,,Előszeretettel használják a Bayern-gén kifejezést, és ennek továbbörökítéséért folyamatosan tesznek is."

;D ;D ;D ;D ;D

,,Messi sem élvezné a rakkolós, kemény, fogat csikorgató gladiátorok védőőrizetét."

Ezen röhögtem a legnagyobbat. A német bajnokság gladiátor-küzdelmei... Nézett ez a cikkíró az utóbbi 10 évben Bundesliga-meccset. Nagyjából a leglátványosabb focit itt tolják a csapatok, és a legkevesebb a szabálytalanság.

A távoli történet újabb fejezete....

Az argentin TyC Sports újságírója, César Luis Merlo ugyanis a Twitter-oldalán azt írta: 90 százalék az esély arra, hogy Messi Barcelonában folytatja. Végleges döntés holnap!"

24.hu