Női Kézilabda NB1 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát, ne legyen igazam, de itt szerintem egy olyan susmus van a háttérben, amiről a kisemberek, azaz mi, sosem fogunk tudni... Elég komoly összefonódások vannak a magyar kézilabdában, mind női, mind férfi vonalon... De talán a nőknél komolyabb szinten... Közös szövetségi kapitányok (ETO-GYŐR), már a játékos adás-vétel is megindult a két klub között.. Plusz amikről még nem tudunk... Azt ugye tudjuk, hogy a BL-be jutásért egyre nagyobb a verseny Európában, a nem alanyi jogon induló (tehát nem bajnok) csapatok részvételét rövidesen egyre kevésbé lehet majd készpénznek venni... már tavaly is voltak hangok, melyek megkérdőjelezték többek között a Ferencváros indulását... Zárkózik Európa, erősödő csapatok igyekeznek a BL-be Romániából, Lengyelországból stb stb stb... Érdekes változások előkapujában vagyunk, az biztos...

Azt, hogy itt ki, mit és kivel bratyizott le nem tudom, de nekem eléggé bűzlött ez a meccs... Az egy dolog volt, hogy az első 20 percben 5 gólt lőtt a Fradi akkora szabálytalan zárásokból, hogy még a csarnok előtt álló biztonsági őr is látta kintről  ;D , az egyik ilyenbe Edwige bele is sérült... de egyébként is rengeteg fordított ítélet borzolta a kedélyeket... A furcsa csak az volt a meccsben, hogy a Győr egy pillanatra sem vette fel a kesztyűt... szinte odamentek  a könnyű faultokért, amiket vagy megkaptak, vagy nem... Danyi úgy meccselt, mintha ott se lett volna... máskor egy-egy rossz megoldás után +5-nél is úgy kikel magából, mintha 5-tel vezetne az ellenfél... Ezúttal -6-nál a vérnyomása sem ment fel... A sorozatos játékvezetői tévedéseknél soha nem reklamált, ahogy a lányok sem... Néha egy-egy lógó fejen kívül semmi nem utalt arra, hogy itt nagyon bánná a Győr, hogy elbukják a bajnoki címet... Valahogy úgy tűnt, mintha ez teljesen rendben lenne... A Fradi meg sem izzadt gyakorlatilag. Eleknek sem kellett izgulnia... akinek így alighanem nem kell aggódnia a pozíciója miatt sem... A Fradinak meg a BL miatt... Ugyanakkor a BL egyeduralkodójának meg nem kell aggódnia amiatt, hogy esetleg "nem bajnokként" kiteszik a BL-ből... Sokminden megoldódott egy csapásra... remélem nincs igazam, és nincsenek ilyen szintű bartelezések... de ez több, mint gyanús volt... Bár maradnék inkább naív, és hiszem, hogy csak egy villám csapott a tartalékos Fradiba, amitől megtáltosodtak egy napra...  :D


Hoppá! Közben újabb fejlemények... felmentették Danyit! Ezt a döntést már ezer éve meg kellett volna hozni... de nem biztos, hogy épp a BL Final4 előtt van itt ennek az ideje... Viszont hallani olyan hangokat is, miszerint Ambros Martin már Győrben van...  ;D Újabb Ambros-ETO arany a BL-ben?   ::)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 07, 2021, 14:10:32
Hoppá! Közben újabb fejlemények... felmentették Danyit! Ezt a döntést már ezer éve meg kellett volna hozni... de nem biztos, hogy épp a BL Final4 előtt van itt ennek az ideje... Viszont hallani olyan hangokat is, miszerint Ambros Martin már Győrben van...  ;D Újabb Ambros-ETO arany a BL-ben?   ::)
Éppen osztottam volna a hírt, amikor beelőztél.  :)

Rohej. Nem csipem Danyit, de nagy ciganynak kell lenni ehhez a vezetosegnek.

Tegyuk fel, nem bunda volt. Akkor hol a jatekosok felelossege? Danyi dobott 50lovesbol 22 golt?

ez egy második edzőbuktatás volt  ;D finalfour előtt elküldeni, ez tényleg nagy cigányság volt

17 ziccert hagytak ki, ebből két hetes.. hagyjuk már, a f4 meg nyerik 15 góllal  :beerchug:

Van valakinek otlete miert nem vedeti Glausert? 3kapus, nincs serult, nehez beosztani az idot. De baszki meg a Neka ellen se teszi be kezdonek.

Szerencsetlen Glauser igy az olimpian se lesz ott, eselye se volt igy Darleux elleny akit szintén nagyon birok amugy.

Kivancsi vagyok Ambrosnal mennyit fog vedeni.

hétfőtől ambros a kispadon, és ezért képesek voltak bebukni a bajnokságot  ;D ;D ;D meg is érdemlik

Ambros is ugyan olyan dilettáns gyökér mint Danyi. Én még emlékszem mikor szidtuk itt fórumon, hogy cseretaktikája egy nagy duplanulla. Semmivel nem lesz előrébb a Győr.
Következő szezon pont olyan lesz mint amikor 2015-ben nem jutott legjobb 4-be a Győr mert mindenki lesérült.

https://hu.wikipedia.org/wiki/2014%E2%80%932015-%C3%B6s_n%C5%91i_EHF-bajnokok_lig%C3%A1ja

Egy kis surebet a mai neka erd meccsre.

Tippmixen 2,05 a vendeg, unibeten 2,20 az 1x


Szívesen.

Hétvégéig nagyon le fog esni az odds szerintem, így még most érdemes megfogadni, hogy a Győr veri a Fradit (ez kb. 99% ) ill. a Debrecen is a Kisvárdát. 1,7 körül van kombiban. Magyar Kupa

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 07, 2021, 21:20:10
Van valakinek otlete miert nem vedeti Glausert? 3kapus, nincs serult, nehez beosztani az idot. De baszki meg a Neka ellen se teszi be kezdonek.

Szerencsetlen Glauser igy az olimpian se lesz ott, eselye se volt igy Darleux elleny akit szintén nagyon birok amugy.

Kivancsi vagyok Ambrosnal mennyit fog vedeni.

Ezt én sem értem... biztos nem tette szét neki...  ;D Viccet félre téve teljesen érthetetlen a mellőzése... Pedig simán egy szinten van a másik két kapussal, ráadásul mennyire gyönyörű csaj...  :smitten:

#71 május 15, 2021, 20:25:16, csak1tomi
Győr jut tovább 1.25 Value  :great: ;D
sima 25:29   ;)
Jó meccs volt? Én lemaradtam családi rendvezvény miatt, nézte valaki?

#72 május 28, 2021, 13:48:56, SPF Karola

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 12:00CET

ahogy nézem, tegnap a BL árnyékában fű alatt a siófoki csajok kerestek kis költőpénzt a nyaralásra
SKC - 'csaba 34-37  :o: :spaz: :o: :spaz:

16.00-18.00 volt a csabaiak szorzója

#74 május 30, 2021, 19:10:44, MessiÁs
Ha jól néztem Neka is elbukta és kiesett.. Érdemes nézni az utolsó 3 csapat utolsó néhány meccsét..

Nem kevés győzelem..


Egyébként a Várda ellen valami fegyelmi folyamatban, ha jól hallottam, valami bunda miatt.. A szövetség egyből kiakarta őket zárni..