Női Kézilabda NB1 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aki a Fradit nezi, azonnal kapcsoljon at az m4re es inkabb Vamos zsenijet nezzek. Egeszen elkepeszto amit mostanaban jatszik. A 25.debreceni golnal olyan testcselt nyomott hogy a vedo majdnem osszeesett.

Remelem a húga is beall a nekaban.

fú így masszív férfi kézi után fájdalmas nézni a győr-fradit  :redchug:  ;D

Siófok közben szépen a darabjaira hullik, távozik hársfalvi, szikora, meg tóthgabi mondjuk utóbbié nem kár, most meg simán faszra húzza a móvár, azért így nehéz megfogni a fradit meg az etót  ;D ;D  danyinak lesz melója

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 03, 2021, 19:40:20
Siófok közben szépen a darabjaira hullik, távozik hársfalvi, szikora, meg tóthgabi mondjuk utóbbié nem kár, most meg simán faszra húzza a móvár, azért így nehéz megfogni a fradit meg az etót  ;D ;D  danyinak lesz melója

Danyival nem lesznek kint a sz@rból...  sőt... ;D

#34 február 10, 2021, 11:49:37, oakland23
Vác-Szise meccsen bet365-nél +6,5 a hendi, unibetnél +9,5

Szerintem unibet is korrigál majd előbb-utóbb, így akinek sikerül jól megdurrantani a +9,5-öt, szerintem cash outtal úgy 20%-ot ki is tud majd venni, mielőtt elkezdődik a meccs. nekema  félig-meddig korlátozott számlámon sikerült 100K-t leerőszakolni a torkukon  ;D

*közben tárgytalan, korrigáltak is, lehet mikor a második 100K-t akartam elfogadtatni, ekkor kapcsoltak, hogy valami nincs rendben  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 10, 2021, 11:47:11
Vác-Szise meccsen bet365-nél +6,5 a hendi, unibetnél +9,5

Szerintem unibet is korrigál majd előbb-utóbb, így akinek sikerül jól megdurrantani a +9,5-öt, szerintem cash outtal úgy 20%-ot ki is tud majd venni, mielőtt elkezdődik a meccs. nekema  félig-meddig korlátozott számlámon sikerült 100K-t leerőszakolni a torkukon  ;D

*közben tárgytalan, korrigáltak is, lehet mikor a második 100K-t akartam elfogadtatni, ekkor kapcsoltak, hogy valami nincs rendben  ;D

Ahogy vartuk.. A 6,5ert se kellett izgulni.

https://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-penzbuntetest-kapott-a-klubvezetestol-a-debreceni-csapat-2810767

;D

ezt jó észben tartani, legközelebb 24-én lesz bajnoki a Vác ellen, ha a covid nem szól közbe, ami a Vácnál most felütötte a fejét

#37 február 24, 2021, 19:25:32, MessiÁs
Vác -  Debrecen  fi 19-13


Nem lesz a Debreceni lanyoknak fizetés. 😂

Szegeny Vámos Petra ma nagyon vakon van, 4bol 0 gol, 1 eladott labda, 2 technikai hiba es egy 2perces kiállítás.


Mondjuk csonka csapat ez a Vác, alig tudnak cserélni, a fel csapat veig tolta az elso félidőt. Nincs minőségi cseréljük, tuti elfáradnak a masodikban és közelebb jöhet a Debrecen. Nezek is egy hendit rá.

ezek után tuti nincs fizu, az első 10 percet láttam, meg az utolsó 20-at, hát az valami förtelem, amit a Loki tolt

mondjuk amit nem tudok, hogy a fizetésmegvonás az edzői stábot érinti-e  ::)



Hol nézted?


Mondjuk még így is a nap tutija volt az a Debrecen elér 25ig..igaz 1,14ert, de ezzel a rengeteg hibával tarkított meccsen se kellett érte izgulni egy mpig sem.

Gyor is elmehet a budos picsaba amit a masodik felidoben jatszottak

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 24, 2021, 19:39:49
Hol nézted?
váci csapat facebook oldalán

(Érd-SKC-t is face-en néztem, az is jó kis könnyed overgyár volt)

guruban írtam egyet az SKC-Fradiról gyorsan, de a lényeg, hogy Penezic, Tomori, Niombla tuti nem lesz, Jezic és NMCS sem teljesen egészséges, és kidőlt Szikora Melinda is, aki az első számú kapus, de Csapó sem védhet, így egy ifikapust hoztak fel...
Hát ha nem rendez tömést az FTC, az biza bunda  ;D

Megy a Móvár - DVSC meccs a tvben.

Nagyon kedvelem Vámost, mind a játékát, mind amilyen cuki. Tehát a következő megjegyzésem nem fikázás lesz, mert így ahogy van elfogadnám mint lányt.

De mint sportoló, nekem egy kicsit túlsúlyosnak tűnik. Vastag comb, nagyobb popsi. Persze nyilván ez alkat kérdése is meg genetika, de olyan mintha az étkezésre nem figyelnének. ÉS nem az ő egyetlen akinél ezt gondolom. Ott van a Vácban Hámori és Kuczora.
Ezeknek a játékosoknak napi legalább egy edzésük van plusz kondi, rengeteg kalóriát égethetnek el. Hogyan nézhetnek ki mégis túlsúlyosnak? Ettől még persze lehetnek jó állóképességűek és bírhatnak 40-45percet, de a szalagoknak, izmoknak és ízületeknek hosszútávon nem tesz jót.


Gondolkodom de pl a norvégoknál vagy franciáknál nem igen tudok ilyen nagyobb darab játékost mondani. Mind szálkás, izmos, gyors.


Ennyire el lennénk maradva?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 28, 2021, 16:10:45
Megy a Móvár - DVSC meccs a tvben.

Nagyon kedvelem Vámost, mind a játékát, mind amilyen cuki. Tehát a következő megjegyzésem nem fikázás lesz, mert így ahogy van elfogadnám mint lányt.

De mint sportoló, nekem egy kicsit túlsúlyosnak tűnik. Vastag comb, nagyobb popsi. Persze nyilván ez alkat kérdése is meg genetika, de olyan mintha az étkezésre nem figyelnének. ÉS nem az ő egyetlen akinél ezt gondolom. Ott van a Vácban Hámori és Kuczora.
Ezeknek a játékosoknak napi legalább egy edzésük van plusz kondi, rengeteg kalóriát égethetnek el. Hogyan nézhetnek ki mégis túlsúlyosnak? Ettől még persze lehetnek jó állóképességűek és bírhatnak 40-45percet, de a szalagoknak, izmoknak és ízületeknek hosszútávon nem tesz jót.


Gondolkodom de pl a norvégoknál vagy franciáknál nem igen tudok ilyen nagyobb darab játékost mondani. Mind szálkás, izmos, gyors.


Ennyire el lennénk maradva?

Nem csak annak néznek ki, azok is. Hámori kifejezetten dagi, mondjuk az a váci csapat úgy jó, ahogy van, mindig jók az overre  ;D
Egyébként szerintem sem igazán figyelnek arra, mit esznek, ami épp jól esik.  ;D Azt én sem tudom elképzelni, hogy ha figyelnek az étkezésre, akkor így néznek ki.

Te is követed az NBA-t, ugye régen volt Bryant Reeves, vagy Oliver Miller alkatú centerek vagy még pár éve glen Baby Davis  ;D mondjuk, de ezek kikoptak, ezek a dagadt disznó típusú játékosok, amióta annyira figyelnek a táplálkozásra is.

Szóval nálunk a profizmus picit mást jelent még, mint tőlünk északabbra, vagy nyugaton