Férfi Kézilabda NB1 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda NB1 2020/21

Itt lehet beszélgetni a 2020/21-es férfi kézilabda NB1 eseményeiről.  :topbet_125:

Nálam ma a Gyöngyös - Orosháza nagy tuti! Nagyon egyben van most ez a Gyöngyös, a bronzra hajtanak, ha már tavaly a vírus elvette tőlük az érmet... Erre minden esélyük meg is lehet, de ez ma egy kötelező házifeladat hozzá.
Még az 1.15-öt is sokallom érte...
De szerintem a csapat over is jó lesz, szimpatikus a Gyöngyös 29.5 over 1.87-ért.
Aztán meglátjuk...

Hónapokra elveszítette alapemberét a szegedi kézicsapat

Bokaműtét miatt körülbelül három hónapos kihagyásra kényszerül Luka Stepancic, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának horvát válogatott jobbátlövője, írja az MTI.

A horvát szövetség honlapjának csütörtöki beszámolója szerint az Európa-bajnoki ezüstérmes játékos már jó ideje fájdalommal küszködött. Júniusban hazájában, majd a hét elején Magyarországon is megvizsgálták, és végül a bokaszalagok operációja mellett döntöttek.

Stepancic valószínűleg nem léphet pályára szegedi színekben az őszi szezonban, de a január 13-án kezdődő egyiptomi világbajnokságon már számíthat rá a horvát válogatott.

A MOL-Pick Szeged légiósai közül a közelmúltban az izlandi balszélső, Stefan Sigurmannsson is megsérült, őt a szlovák Martin Stranovsky leigazolásával pótolják.


24.hu

Egerben a fele csapat koronás lett, szerintem a hónapban már nem nagyon játszanak meccset

Noha nem NB1-es meccs, de két NB1-es csapatunk játssza...

MK meccsen fogadja ma az Eger az Orosházát 18:00-tól.

Az Orosháza október óta nem játszott a vírus miatt meccset... Ezalatt az Eger a novembert és a decembert is végigjátszotta. Hazai oldalon teljes a keret, tovább szeretnének jutni... Eközben a másik fél részéről csak a közelgő bajnoki rajt fontos meccseiről beszélnek (weblapjukon van fent egy mai interjú), valamint arról, hogy milyen nehézkes a felkészülés, milyen régen játszottak már meccset... Van sérültjük, van aki még nem tért vissza a válogatottbeli kötelezettségei után, van aki ugyan visszatért a válogatottjától, de még nem tudott a csapattal együtt készülni... Nem egyszerű tehát a vendégek helyzete, és én úgy érzem, fontosabbak lesznek nekik a bajnokik (három hazaival kezdenek, amiből két meccsen reális esélyük van a pontszerzésre (Dabas, Veszprémi KKFT)).
Ezeknek a fényében ez nagyon hazainak néz ki, de azért óvatos lennék vele, mert ki tudja, hogy valójában mennyire hiányzik az Egernek a kupa... vagy csak púp a hátukra... !? Én azért hazait játszok, de módjával a téttel...

1.65-ért adja amúgy a TippmixPro (de persze 3as kötés...), máshol egyelőre nem láttam... Esetleg élőben lehet, hogy fent lesz máshol is...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 29, 2021, 16:10:13
Noha nem NB1-es meccs, de két NB1-es csapatunk játssza...

MK meccsen fogadja ma az Eger az Orosházát 18:00-tól.

Az Orosháza október óta nem játszott a vírus miatt meccset... Ezalatt az Eger a novembert és a decembert is végigjátszotta. Hazai oldalon teljes a keret, tovább szeretnének jutni... Eközben a másik fél részéről csak a közelgő bajnoki rajt fontos meccseiről beszélnek (weblapjukon van fent egy mai interjú), valamint arról, hogy milyen nehézkes a felkészülés, milyen régen játszottak már meccset... Van sérültjük, van aki még nem tért vissza a válogatottbeli kötelezettségei után, van aki ugyan visszatért a válogatottjától, de még nem tudott a csapattal együtt készülni... Nem egyszerű tehát a vendégek helyzete, és én úgy érzem, fontosabbak lesznek nekik a bajnokik (három hazaival kezdenek, amiből két meccsen reális esélyük van a pontszerzésre (Dabas, Veszprémi KKFT)).
Ezeknek a fényében ez nagyon hazainak néz ki, de azért óvatos lennék vele, mert ki tudja, hogy valójában mennyire hiányzik az Egernek a kupa... vagy csak púp a hátukra... !? Én azért hazait játszok, de módjával a téttel...

1.65-ért adja amúgy a TippmixPro (de persze 3as kötés...), máshol egyelőre nem láttam... Esetleg élőben lehet, hogy fent lesz máshol is...

Nyert is az Eger! 29-27 a vége! Remélem, azért volt, aki rakta!  :ok: :beerchug:


a csurgó 33-33-at játszik a telekom veszprémmel, majd 3 nappal később 27:19-re kikap a fiatal kis veszprémtől  ;D ;D VALÓS  :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 10, 2021, 21:32:05
a csurgó 33-33-at játszik a telekom veszprémmel, majd 3 nappal később 27:19-re kikap a fiatal kis veszprémtől  ;D ;D VALÓS  :beerchug:

4 nap alatt 2 meccs fárasztó  :D Nem kell azonnal rosszra gondolni :redchug:

Szegedet is megcsapták  :beerchug:

HAlihó! Mai Veszprém KKFT - Gyöngyös meccsen a vendég odds 2,85, amit nem is értek. A Gyöngyös jobb, mint amit a tabella mutat, az őszi, gyöngyösi meccsen a hazaiak a Covid miatt meglehetős tartalékosak voltak, és az elmúlt időszakban idegenben is megszorongatták a "nagy" Veszprémet, a Csurgót, Budakalászon nyertek is. Én vagyok lemaradva valamiről, vagy tényleg ez a nap tippje? Még +1,5 HC-vel is 1,85 a Gyöngyös, abbe tutin beleférnek szerintem. Akik nálam jobban képben vannak meglátások?

Alapvetően jó tipp, ha lenne tét, de nagyjából semmi tét, így meg hiába jobb a Gyöngyös, azért láttunk már fura eredményeket. szóval még egy jó kis remit is el tudok képzelni, ha teszed, én a hendis opciót ajánlom inkább.

Köszi! Végül így tettem, hendivel, jó lesz az úgy is! ;)


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: június 6., 10:00CET