Napi tipp - szeptember 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: A Hentes Dátum szeptember 13, 2020, 16:53:41
Kosárlabda
NBA
Denver Nuggets- Los Angeles Clippers. 19:00
Tipp: 209,5 pont felett
Odds:1,54
Iroda: Unibet

vesztes

Sajnos ezen a napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :cya:

#17 szeptember 16, 2020, 09:08:04, csatarid
Idézetet írta: SPF Orsolya Dátum szeptember 16, 2020, 08:26:27
Sajnos ezen a napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :cya:

Nem nyertem? Múltkor kaptam "idézést" vagy mit hogy töltsek fel képet. Most nem jött, ezért elfelejtettem, plusz nem számítottam rá 1,50 elég lesz, de tettem rá.


*** Unibetet írtam ki véletlen és bet365-n tettem, akkor semmi nem szóltam.

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 16, 2020, 09:00:25
Nem nyertem? Múltkor kaptam "idézést" vagy mit hogy töltsek fel képet. Most nem jött, ezért elfelejtettem, plusz nem számítottam rá 1,50 elég lesz, de tettem rá.


*** Unibetet írtam ki véletlen és bet365-n tettem, akkor semmi nem szóltam.

Jóváírtuk az 1500 forintos nyereményed, attól eltekintve, hogy nem a szabályzat szerint cselekedtél (és annak tudatában, hogy ezért a döntését még megszenvedünk a jövőben  ;D ).

Cserébe háromszor el kell olvasnod a következőket:  ;D

"Esemény után, ha nyertes a tipped, akkor gyere vissza és értékeld ki. Konkrétan az eredeti hozzászólásod kell idézned, s annyit írnod, hogy nyertes. Csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forint téttel). A kiértékelésre 48 órád van az esemény kezdetétől számítva.

19. Eredményed kiértékelésekor csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forintos téttel). A fogadást annál az irodánál kell megkötnöd, amelyet a tippnél megjelöltél (az oddsok különbözhetnek). Kivétel: amennyiben te nem az 5. pontnál megjelölt irodák egyikénél játszol rendszeresen, hanem máshol, akkor az ottani lezárult nyertes fogadást bizonyító képet is elfogadjuk, viszont a tipped beküldésekor a jelen szabályzat 5. pontjánál szereplő irodák ajánlatából kell választanod."


Szóval kiértékeléskor csatold a képet, s ne várj idézetekre.  :cya: