WTA Internazionali BNL d'Italia Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 13, 2020, 07:41:44, SPF Infó
WTA Internazionali BNL d'Italia Róma

Rajt: 2020. szeptember 14.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Kvali döntő

Rus - Babos 6-0 6-1

Várjuk a nyilatkozatát :laugh: :redchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 13, 2020, 15:35:58
Kvali döntő

Rus - Babos 6-0 6-1

Várjuk a nyiltkozatát :laugh: :redchug:
Ő már a Garrosra készült meg ugye a vírus miatti herce-hurca miatt nem ment úgy az lesz a válasz:)

Svitolina alaposan kikerekedett a tavasszal/nyáron ahogy nézem... van rajta pár fölös kiló... Nagyon megszenvedett most Pavlyuchenkovával is már egyből... a következő körben a Kontaveit - Kuznetsova meccs győztesével játszik, szerintem ott bátran meg lehet majd veretni Svitolina-t...  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2020, 22:39:14
Svitolina alaposan kikerekedett a tavasszal/nyáron ahogy nézem... van rajta pár fölös kiló... Nagyon megszenvedett most Pavlyuchenkovával is már egyből... a következő körben a Kontaveit - Kuznetsova meccs győztesével játszik, szerintem ott bátran meg lehet majd veretni Svitolina-t...  ;)
Én már azt hittem amúgy kikap.Beremegett az adogatásnál volt 2. meccslabdája nem tudta megcsinálni mondom innen rip,de összeszedte magát.

Halep S.-Putintseva Y.:nem egy nagy szorzó a román győzelme,de annál biztosabb.A salak szezonra készült már egy hónapja is Halep.Szerintem ezt a római tornát meg is fogja nyerni egyébként.Ügyeskézű játékos a kazah,de a román már nagy falat lesz neki.Halep 1,15

Halep S.-Muguruza G.:a spanyol lány útja jóval nehezebb volt a román lánynak még eljutottak az elődöntőig.Ez viszont a mérkőzés kulcsa is lehet,hogy bizony sokkal több időt töltött a pályán Muguruza,mint Halep.Elfáradni nem fog a román a hosszú labdamenetekbe pedig először Muguruza fog rontani.Az elején még elsülhet a keze,de mivel nem is adogat stabilan így nem sok esélye lesz.Azonban ahogy telik az idő fáradtabb lesz és rontások jönni fognak.Ha hosszú meccs lesz akkor pedig pláne a román felé billen a mérleg nyelve Halep 1,44

Halep-Muguruza:a 2.szett végéig uralta a meccset Halep után,nem tudta kihasználni a break labdát és megtört egy kicsit.A 3.szettben rákapcsolt,de utána átalaukult igazi női meccsé és állandó breakek voltak oda-vissza.Egyébként azt láttam amit vártam.Muguruza próbált agresszív támadó ütéseket ütni.Halep pedig vissza kanalazott minden labdát.Muguruza támadó tenisze ellenére sem tudott uralkodni a labdamenteken egyrészt sok hiábval játszott másrészt a román is kellően agresszívan tudott támadni és ezzel labdameneteket nyerni.