ATP Masters 1000 Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 13, 2020, 07:42:01, SPF Infó
ATP Masters 1000 Róma

Rajt: 2020. szeptember 14.

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Rafa visszatér!! :cya:

Nagyon komoly kis meccsek lesznek mar a masodik korben, ha minden ugy alakul... Mondjuk Carrenot Rafa kemenyen megszedi az eleg fix..

#2 szeptember 13, 2020, 17:14:13, Powell
Dellien H.-Zeppieri G.:a bolíviai nagyon jó salakos az előző körben vert olaszt simán verte aki egyébként jobb játékos szerintem nem hinném hogy Zeppieri nagyobb gondot okozna számára.Erőfelmérőnek kitünő volt.Ilyen nagy szorzón érdemes megpróbálniDellien 1,72

Kíváncsi leszek Wawrinkára, hogy mennyit profitál majd a prágai kalandból :)

#4 szeptember 13, 2020, 17:14:22, Powell
Bedene A.-Kovalik J.:Bedene elég jól ment kemény pályán pedig az igazi terepe a salak.Kovalik salak játékos,de nem egy szint a kettő.A szlovénnak egy közepes teljesítményel is magabiztosan hoznia kell.Bedene 1,4




#5 szeptember 13, 2020, 17:14:31, Powell
Polmans M.-Ymer M.:tegnap igen nehéz szülés volt a jobbik Ymer testvértől,de első salakos meccsnek betudható.Szeret és viszonylag jól is játszik salakon a svéd srác.Polmans eredményei egyáltalán nem mutatják hogy itt valami meglepetésre készülne.az osztrák srác amúgy is kemény pályás játékos.Ymer M. 1,42

Coric-Garin
Coric faradtabb lehet a US open miatt.
Garinnak illene kiutnie.Egymas ellen mar jatszottak salakon akkor is Garin nyert.Most formaban is van a chilei figura.
1.70-1.80korul lehet Garinra fogadni.


#7 szeptember 15, 2020, 10:06:26, Powell
Sonego L.-Basilashvili N.:a grúz teljesen szét van csúszva ebben a szezonban.Az olaszokat inkább felspanolja amugy is a hazai környezet ráadásul egy nagyon ügyes kezű játékos akinek a kedvenc borítása a salak.Szerintem nem kérdés ki nyeri ezt a találkozót.Sonego 1,33

#8 szeptember 14, 2020, 16:03:33, Powell
Coric-Garin:már a kolléga is írta hogy szerinte Garin nyer,de szerintem is.Garin szerintem simán ott van a top10 salak játékos között.Coric fáradt is és nem is várok tőle túl nagy erőfeszítést ezen a meccsen.Garin mivel csak salakon él meg számára ki kell használni minden adandó alkalmat.Garin 1,72[/b]

#9 szeptember 15, 2020, 10:09:46, Powell
Nishikori K.-Ramos A.:a japán csak a múlt héten tért vissza ahol ugyan első meccsen kikapott,de a torna győztestől ami nem szégyen szerintem.Ramos salak játékos,de idén egyáltalán nem találja önmagát még itt a vörös borításon sem.Nishikori 1,45

Davidovich Fokina A.-Lajovic D.:tudom,hogy leírtam Fokinát a US Open alatt és közvetlenül előtte,de nagyon elakpta a fonalat a US Open alatt és ez a lendület tovább tart nála.Alapvetően is salak játékos való igaz hogy a szerb is salak játékos,de valami botrány amit művel az elmúlt időkben.Aki szembe jön vele attól ki is kap.Jelen erőviszonyokat figyelembe véve hoznia kell a spanyolnak a meccset még szorzó nincs rá Davidovich Fokina A.

Querrey S.-Martinez P.:az amerikai nagyon távol áll ettől a borítástól.Csak akkor játszik ha muszáj.Most még lehetőség se volt,hogy kicsit bemelegedjen a vírus miatt csak bele a közepébe.Nem tudom milyen szorzón jön ez a meccs,de a spanyol rendkívűl veszélyes salakon az amerikainál jóval ügyesebb játékos ellen is.Kiváncsi leszek milyen oddsal adják majd Martinezt,de ez sima lesz szerintem

Nishikori K.-Ramos A.:elég jó kis meccs volt aki szereti a salakost teniszt.A japán csak a sokadik meccslabdát tudta megcsinálni.Fizikálisan elég gyenge lábakon áll úgyhogy mindenki csak óvatosan tegyen rá.

Wawrinka S.-Musetti L.:a svájci európába maradt salakos challengereket játszani ezért nem kérdés hogy komolyan fogja venni ezt a római tornát.Musetti olasz eddig elég jól menetelt magához képest,de szerintem mindenki sejti hogy nincsenek egy szinten.Wawrinkának motiváltsága miatt nyernie kell.Wawrinka 1,32

ATP - EGYÉNI: Róma (Olaszország), salak - 1/32 döntő
15.09.2020 19:00
Cecchinato M. - Edmund K.
Tipp:Cecchinato nyer
Odds:1,81
Iroda:unibet
Cecchinato hazai pályán,számára kedvező borításon játszhat.Edmund veszélyes,és talán jobb játékos is az olasznál,de szerintem salakon ezt most behúzza az olasz.