ATP Masters 1000 Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 15, 2020, 20:05:03, Powell
A bíró mit szórakozik a Raonic meccsen az összes pályán játszanak?Leesett egy kis eső. :bash:
update:Muguruza meccsén jobban esett,de a szettet lejátszották.Azóta ők már bementek az öltözőbe.

az Eurosport ismét alkot mennek a meccsek és nem közvetít baszki hanem ismétlést ad.Remélem senki sem fizet elő az Eurosport playerre soha. :bash: :ok:

Wawrinka-Musetti:nagyon későn ébredt fel a svájci tulajdonképp másfél szettig mintha ott se lett volna.Az olasz srácra érdemes lesz viszont figyelni.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 15, 2020, 22:17:39
az Eurosport ismét alkot mennek a meccsek és nem közvetít baszki hanem ismétlést ad.Remélem senki sem fizet elő az Eurosport playerre soha. :bash: :ok:

Nekem van, és amúgy jó is... főleg amikor Grand Slam van... bármelyik pályát tudom nézni HD-ben... azt a pár dollárt megéri havonta...

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 15, 2020, 23:59:10
Wawrinka-Musetti:nagyon későn ébredt fel a svájci tulajdonképp másfél szettig mintha ott se lett volna.Az olasz srácra érdemes lesz viszont figyelni.

Musetti szenzációsan teniszezett... első ATP főtáblás győzelme tökéletesre sikeredett... Nemtudom hol bújkált eddig ez a 18 éves srác, de nagyon komoly potenciál van benne... egykezes fonákja kb mint Wawrinkáé, a tenyerese is nagyon stabil... előkapott pár tökéletes ejtést is... és még a szervái is rendben vannak... Lehet, hogy ez volt élete meccse, de ha ilyet tud, és akár máskor is elő tudja kapni ezt a játékot, akkor nagyon komoly jövő áll előtte...  Mindenesetre, engem annyira meggyőzött, hogy Nishikori ellen teszek majd rá pár pengőt...  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2020, 01:50:41
Musetti szenzációsan teniszezett... első ATP főtáblás győzelme tökéletesre sikeredett... Nemtudom hol bújkált eddig ez a 18 éves srác, de nagyon komoly potenciál van benne...

Tavaly októberben jegyeztem meg a nevét, amikor még egy török future tornán előbb az elődöntőben Valkusz Mátét, majd a döntőben Marozsán Fábiánt verte meg. Azóta rengeteget lépett előre és most már ATP főtáblás sikere is van.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum szeptember 15, 2020, 17:03:58
ATP - EGYÉNI: Róma (Olaszország), salak - 1/32 döntő
15.09.2020 19:00
Cecchinato M. - Edmund K.
Tipp:Cecchinato nyer
Odds:1,81
Iroda:unibet
Cecchinato hazai pályán,számára kedvező borításon játszhat.Edmund veszélyes,és talán jobb játékos is az olasznál,de szerintem salakon ezt most behúzza az olasz.
Nem sokon múlt,de Edmund végül nem tudta befejezni 2-ben,így nyertes  :great:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2020, 01:47:34
Nekem van, és amúgy jó is... főleg amikor Grand Slam van... bármelyik pályát tudom nézni HD-ben... azt a pár dollárt megéri havonta...
Nekem az a fajta üzletpolitika amit képviselnek nem szimpatikus egyáltalán.Rendszeresen elmondják hogy nézzék a Playeren ha esetleg másik meccs megy.Eközben felemelték az előfizetési díjakat,mert +pénzt kért maga az Eurosport.Közben arra hivatkoztak,hogy mivel régiós bontás van már milyen jó lesz a magyar vonatkozású meccseket nézni.Azonban láthattuk hogy nem feltétlen azt közvetítik.Pedig Szabó Gábor is erre hivatozott amikor Halep mecccsét közvetítették.Ráadásul azért kell díjat emelni mert nincsenek reklámok mondták ők.Azóta eltelt két év és reklámok is vannak nem csak saját műsorokat reklámoznak.Nyilván más felület a player,de amíg később kapcsolják a képet a reklám miatt vagy éppen nem közvetítenek mikor élő tenisz kamerás pályán megy a jogok náluk és nincs élő közvetítésük...Az milyen cég képét festi.
Nem maga a player a gond,mert az jó hanem maga a cég..
Az ATPTennisTv-is jó :ok:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2020, 01:50:41
Musetti szenzációsan teniszezett... első ATP főtáblás győzelme tökéletesre sikeredett... Nemtudom hol bújkált eddig ez a 18 éves srác, de nagyon komoly potenciál van benne... egykezes fonákja kb mint Wawrinkáé, a tenyerese is nagyon stabil... előkapott pár tökéletes ejtést is... és még a szervái is rendben vannak... Lehet, hogy ez volt élete meccse, de ha ilyet tud, és akár máskor is elő tudja kapni ezt a játékot, akkor nagyon komoly jövő áll előtte...  Mindenesetre, engem annyira meggyőzött, hogy Nishikori ellen teszek majd rá pár pengőt...  :beerchug:
Én is pont ezen gondolkoztam meccs után mikor bemondták,hogy a japán lesz az ellenfele. :ok:Most néztem a szorzókat 1,66 van csak az olaszon és esik

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2020, 01:50:41
Nemtudom hol bújkált eddig ez a 18 éves srác,

hát ennyi idősen azért még na  ;D
egyébként tavaly nyert junior grand slamet, az AO-t húzta be

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 16, 2020, 10:23:40
Nekem az a fajta üzletpolitika amit képviselnek nem szimpatikus egyáltalán.Rendszeresen elmondják hogy nézzék a Playeren ha esetleg másik meccs megy.Eközben felemelték az előfizetési díjakat,mert +pénzt kért maga az Eurosport.Közben arra hivatkoztak,hogy mivel régiós bontás van már milyen jó lesz a magyar vonatkozású meccseket nézni.Azonban láthattuk hogy nem feltétlen azt közvetítik.Pedig Szabó Gábor is erre hivatozott amikor Halep mecccsét közvetítették.Ráadásul azért kell díjat emelni mert nincsenek reklámok mondták ők.Azóta eltelt két év és reklámok is vannak nem csak saját műsorokat reklámoznak.Nyilván más felület a player,de amíg később kapcsolják a képet a reklám miatt vagy éppen nem közvetítenek mikor élő tenisz kamerás pályán megy a jogok náluk és nincs élő közvetítésük...Az milyen cég képét festi.
Nem maga a player a gond,mert az jó hanem maga a cég..
Az ATPTennisTv-is jó :ok:

Van az is!  :ok:

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 16, 2020, 10:35:33
hát ennyi idősen azért még na  ;D
egyébként tavaly nyert junior grand slamet, az AO-t húzta be

Úgy értem, hogy ennyi idősen már bőven hallottunk már Shapovalov-ról, vagy épp Aliassem-ről... de mondhatnám a női mezőnyből Ostapenko-t vagy Gauff-ot... De ha eddig szépen tudatosan tartották lent a srácot ATP szint alatt, és most ez lett belőle, akkor azt kell mondjuk, jól csinálták...

Úgy néz ki megint lehetetetlen lesz Nadalt legyűrni salakon. ;D

#28 szeptember 17, 2020, 14:21:32, Powell
Martinez P.-Shapovalov D.:számomra elég furcsa hogy még zuhan is a kanadai szorzója.Salakon harmatgyenge Shapovalov bárkitől kikaphat még egy salakon képzetlentől is.Nem rossz játékos a spanyol idén pedig elég szép eredményeket produkált ezen a borításon.Én lehet a győzelmét is bepróbálom,de MArtinez +5,5 game 1,32 ajándéknak tűnik.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 16, 2020, 23:45:10
Úgy néz ki megint lehetetetlen lesz Nadalt legyűrni salakon. ;D

Garros unibet 1,70; szerintem nem rossz, ha végig tarolni fog Rómában, akkor biztosan lentebb viszik ???