ATP Masters 1000 Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 szeptember 17, 2020, 22:14:24, Powell
Musetti-Nishikori:Látva mind a két játékos előző körés meccsét  szerintem egyértelmű,hogy ki nyeri ezt a találkozót.Az olasz nagyon jól játszott még akkor is mikor Wawrinka feljavult.Monjduk érthetetlen hogy a svájci miért volt ennyire gyenge a meccs elején hiszen játszott salakon,de mindegy.A japánt megdolgoztatta a spanyol előző körben,alapvetően nem játszott rosszul a japán,de fizikálisan nagyon nagy problémák vannak nála.Egy szett után már a fülén vette a levegőt.A fiatal olasznak még egy hosszú meccs is kedvezne.Musetti 1,8

#31 szeptember 17, 2020, 22:49:21, Powell
Koepfer D.-Monfils G.:a francia első mérkőzése lesz hosszú idő után.Az osztrák kifejezetten salak játékos és nem is megy rosszul neki az elmúlt időszakban.A francia amúgy is hajlamos elveszteni a koncentrációját ráadásul nincs formában hisz hogyan is lehetne.Ezért ezt a tippet elég erősnek érzem +5,5 game Koepfer 1,3



Elég jó lenne egy Musetti-Djokovic meccs a negyeddöntőbe.Mostmár reális esély van rá.Reméljük összejön :ok:

Musetti L.-Koepfer D.:mindketten a selejtezőből jöttek,de látthattuk,hogy mire képes az olasz srác.Az osztráknak a legnagyobb fegyvere az adogatás.Sokszor kihúzza a pácból.Szereti magasan ütni a labdát.Musetti elég okosan játszik kora ellenére.Az olasz srác egy kicsivel többet is pihent ráadásul a képességei messze meghaladják ellenfelét.Szorzója már esik nem tudom mennyi lesz a meccs kezdésre.Musetti 1,45

#36 szeptember 19, 2020, 14:00:58, Powell
Humbert U.-Shapovalov D.:a kanadait megint sztárolják az irodák.Félreértés ne esék nincs vele semmi bajom,de salakon akkor se jó játékos.A franciát viszont  nagyon lebecsülik,mert ő tényleg könnyen megverheti akár két szettben is a kanadait szerintem nem lenne meglepetés.Láttam a meccsét Shapovalovnak,de egyáltalán nem győzött meg.Rengeteg hibával játszik és ha ügyesebb a spanyol talán másképp alakul a meccs is. Humbert +5,5 game 1,32 ezt még biztosabbnak érzem,mint Martinezt(jobb játékos a francia)

Ugyanezt a két meccset néztem ki én is!  :ok:

Musetti klasszisokkal jobb teniszt tol eddig Koepfernél, nagyon meglepne, ha nem az olasz jutna tovább... De Shapoval is egyetértek, előbb utóbb kifogy a kraft... Nem nagyon megy ő az utóbbi években ilyen sok kört egy-egy salakos versenyen...

Nézzétek meg a pontot, amivel kikapott Sinner... ha nem látom, nem hiszem el...  :wall:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 18, 2020, 13:45:03
Nézzétek meg a pontot, amivel kikapott Sinner... ha nem látom, nem hiszem el...  :wall:

Hol tekinthető meg?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2020, 14:43:46
Hol tekinthető meg?

Igazabol elrontott egy lecsapast, ugy hogy Dimitrov kb a palyan sem volt :laugh: De mar ahogy setalt/futott oda a halohoz, latszott hogy baj lesz ebbol..



#43 szeptember 18, 2020, 17:48:24, Powell
Humbert-Shapovalov:Az első szettben 2-szer annyi ki nem kényszerített ütött a kanadai mint a francia.A 2.szettben teljesen szétesett ( ennek köszönhetően vitte a szelvényemet :bash:)Humbert és sajnos a 3.szett közepére naggyából összeszette magát,de sokkal jobb volt a kanadai a 2.és a 3.szetben is.Kellően agresszívan és pontosan játszott.

Hát kemény egy nap volt... Sinner az első szettben leütötte a pályáról Dimitrovot... majd érthetetlen módon a második szettben, szett és breakelőnyben megtorpant... teljesen átfordult a meccs... majd a végén az utolsó lehetőségnél visszabreakelt és meccsben maradhatott... majd több meccslabdát hárított szépen, és biztos voltam benne, hogy ha tartja az adogatását, utána jött volna a break... de nem, a fent belinkelt ponton elment a meccs...

Majd jött Humbert, akit bepróbáltam élőben 3.80-as szorzón... szépen behúzza az első szettet, majd elfelejt teniszezni... Mondjuk kiszállhattam volna plusszban, de kicsi volt a tét, nem akartam variálni...

És aztán jött a fő meccsem, Musetti... sajnos nem lehetett tudni, hogy nem 100%-os az ütő kezének a válla, ami elő is jött az első szett végén... csak a szíve miatt nem adta fel, de sok értelme nem volt onnan a meccsnek...

3/3 bukta, na de innen már csak felfelé vezet az út...  :laugh:

Ahogy néztem, ez a Ruud gyerek elég komoly teniszt tol, idén már nyert is salakos versenyt Buenos Aires-ben... Berrettininek csak pár szettjét láttam, de nekem nem olyan meggyőző, mint a gyorsabb borításokon (bár korábban több kisebb versenyt is nyert salakon)... Szerintem Ruud itt okozhat majd meglepetést, de valami plusszos hendi is jó lehet rá...

Nadal pedig ahogy nézem, át fog gyalogolni a mezőnyön... a másik ágon Musetti ha 100%-os, akkor ő nyomhatott volna Djokoval egy jó meccset, de Koepfer szerintem sok vizet nem zavar majd a szerb ellen...