ATP Masters 1000 Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 szeptember 18, 2020, 21:44:56, Powell
Ruud-Berrettini: @zsivany20 nehéz megmondani mi lesz,mert Berettinit láttam tavaly élőben a budapesti versenyen,brutálisan adogatott és salakon se tudtak mit csinálni vele az ellenfelek.Azonban az tavaly volt.Az egész tornán szerintem dadog az adogatása.Ha játékba kerül a labda jobb lehet a norvég,de tenni rá..még nem tudom.

#46 szeptember 19, 2020, 14:01:21, Powell
Berrettini M.-Ruud C.:A norvég srác valóban elég meggyőzően játszott és ahogy már említettem a tippem és a mérkőzés kulcsa is az lesz,hogy az olasz hogyan adogat.A heti teljesítményéből kiindulva rosszul.A hosszú küzdős labdamenetek egyértelműen a norvégnak fognak kedvezni.Ezért meglepő lenne ha egy szettet nem tudna leaglább megcsípni a norvég.Ruud +1,5 set 1,45

#47 szeptember 19, 2020, 22:31:34, Powell
Shapovalov D.-Dimitrov G.:A héten szépen lassan belejött a bolgár a játékba és itt a nagy lehetőség hogy ezen a borításon is elérjen némi eredményt.Az egyik legkönyebb ellenfelet kapta akit a negyeddöntőben kaphatott.A kanadai magához képest jól teljesít,de nagyon sok hibával játszik továbbra is és nem tud kiegyensúlyozott lenni.Dimitrov játéka pedig szerintem amúgy jobban illeszkedik a salakhoz annak ellenére hogy sose volt jó ezen a borításon.Azonban e párharc esetén ő a jobbik és reméljük a győztes fél is. 1,9 Dimitrov


Ez a Köpfer gyerek legalább megverte volna ma azt a "hosszúfejűt".

Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 19, 2020, 18:40:22
https://twitter.com/josemorgado/status/1307327610976862212?s=21

Azert van egy kis kulonbseg kettejuk kozott... ;D

Ezt hogy?! ;D  Ezt éppen nem láttam, de így már értem, hogy a végén miért csak legyintett Djoko a székbíróra :laugh:

Nem akarom bántani Djokovicot,de azt mondta hogy egy jó tanulság volt neki az egész ügy ami US Openen történt.Erre ma se bírt magával és egy Koepfer elleni meccsen széttörte az ütőjét. :noway:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 19, 2020, 20:17:59
Ezt hogy?! ;D  Ezt éppen nem láttam, de így már értem, hogy a végén miért csak legyintett Djoko a székbíróra :laugh:

Biztos azon sopankodott a biro fejben, hogy barcsak Roger meccset vezethetnem es lam... ;D

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 19, 2020, 20:29:36
Nem akarom bántani Djokovicot,de azt mondta hogy egy jó tanulság volt neki az egész ügy ami US Openen történt.Erre ma se bírt magával és egy Koepfer elleni meccsen széttörte az ütőjét. :noway:

Ez csak duma, amig tettek nem bizonyitjak... es mondhat barmit, meg akarhat barmilyen bekes embernek tunni, a termeszeten nehezen fog tudni valtoztatni, ami nem is feltetlen baj, csak akkor el kell fogadni, hogy ez van es nem kell a jo fiut adni helyette :D

Nadal 30 ki nem kényszerített hibát az argentin  17-et ütött.Nagyon tompa volt a spanyol.A legnagyobb gond talán az,hogy formába tud e lendülni,mert már több tét meccset nem játszik a Garrosig.Azonban lehet jól járt a spanyol,hogy jókor jött a pofon.Emlékezzünk vissza Thiem is legyőzte a Garros előtt majd ott mégis kikapott.Mindenesetre nehéz hovatenni számomra..

#54 szeptember 20, 2020, 22:46:40, Powell
Djokovic N.-Ruud C.:A szerb játéka mit sem javult a torna során.Az ember azt hihette hogy majd idővel belelendül,de nem így lett.Tegnap ha az osztákban több kraft van megnyerhette volna a meccset simán.A norvég srácnak viszont nincsenek kondícionális problémái ezért Djokovic felkötheti a gatyát.Gyengén és fásultan játszik a szerb az egész tornán.Ruud viszont bombaformába van és láthattukhogy nem ijed meg attól,hogy hátrányban vagy épp rossz helyzetben van.Ki mit mer és érez
+1,5 set Ruud 2,45 Ruud+6,5 game 1,27
Ruud +4,5 game 2,02

Ruudnak két labdája volt adogatóként az első szett győezelemhez....Egyébként jól játszott és bátran.Djokovic pedig a megítélése szempontjából tovább vágja maga alatt a fát.Hisztizett,kiabált,reklamált.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 20, 2020, 18:08:20
Ruudnak két labdája volt adogatóként az első szett győezelemhez....Egyébként jól játszott és bátran.Djokovic pedig a megítélése szempontjából tovább vágja maga alatt a fát.Hisztizett,kiabált,reklamált.

Nincs rendben fejben; kíváncsi vagyok hogyan viseli majd, ha a legendás párizsi közönség kikezdi.

Schwartzman-Shapovalov:Nagyon kemény meccs és hihetetlen izgalmak valamint néha elképesztő hibákkal tarkított meccs volt.Meg kell emeljem a kalapomat Shapovalov előtt,mert rengeteget fejlődött a hálónál és fejben is még akkor is ha adogatott a meccsért és nem tudta kiszerválni.Azonban az argentínnak is rengeteg esélye volt nyomást rakni a kanadaira,de ő se tudott mindig maxon koncentrálni.