Tippelj a Ferencváros - Dinamo Zagreb meccsre és 500 000 forintot nyerhetsz!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj a Ferencváros - Dinamo Zagreb meccsre és 500 000 forintot nyerhetsz!

Találd el a Ferencváros - Dinamo Zagreb BL-selejtező első gólszerzőjének személyét és találatának percét, hogy akár 500 000 forintos nyereményben részesülhess.

Hogyan működik?

1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Tippeld meg helyesen a kijelölt mérkőzés első góllövőjét és a hálóba találásának percre pontos idejét.
3. A részvétel ingyenes.
4. Amennyiben több helyesen tippelő lesz, ezek osztozni fognak a nyereményalapon.
5. A nyertesekkel a játék vége után 30 napon belül kapcsolatba lépnek.


Részvételi feltételek:

A promóció 2020/09/14 09:00-tól  2020/09/16 19:00-ig (CEST) érhető el.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a pénznyereményen.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot. Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "UEFA" oldalról lesznek hitelesítve.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.



Én majd ma. Kb. lehetetlen eltalálni. Az éven eddig a Leverkusen-Bayernen találtam a gólszerzőt, a percet 20-ra írtam 10 lett. Egyszer a Tottenham-Arsenalon meg a percet találtam, a góllövőt nem.

Ha FORTUNA MELLÉM ÁL....... AKKOR MINDEN LEHETSÉGES.Ember bizz és bizva BIZZÁL!!!!!


Ilyen promóciók a BetVictor (így utólag micsoda NÉV) irodánál voltak kb 6 -7 évvel  ezelőtt , 35.000 £ lehetett nyerni ,egyszer 1 percen múlt hogy nem nyertem .  :laugh:

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 16, 2020, 11:46:50
Ilyen promóciók a BetVictor (így utólag micsoda NÉV).

De tényleg, ez most tűnt fel. :)))

Lehet, hogy inkognitóban onnan is folyt a lé, s kb. akkor léptek ki a magyar piacról amikor jött a szigorítás.  ;D

Basszus, végig zongoráztam minden Fradi játékost, ki fogja szerezni az első gólunkat, de Gergőt kihúztam. A fenébe  :great: :great: :great: