ATP Hamburg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 19, 2020, 20:30:04, Powell
Krawietz K.-Cuevas P.:az előző rangos challanger tornán már bemelegedett az öreg Pablo annyira,hogy a németet vernie kell.Nem tudom meddig jut,de Krawietzet simán vernie kellene.Cuevas 1,15

#1 szeptember 22, 2020, 12:20:10, Powell
Simon G.-Cuevas P.:két veterán harcos összecsapása lesz ez a mai találkozó.A kölyökképű francia is bizony az öregek táborát erősíti már.Az uruguayi idén sem hagyta ki a dél-amerikai salak szezont ahol több kevesebb sikere volt.A franciának idén mindössze a 3.salakos meccse,mert Rómában és a challengeren is rögtön kikapott.A meccshiány és az utóbbi idők teljesítménye alapján salakon, nyernie kell Cuevasnak ezt a rangadót.Cuevas 1,9

#2 szeptember 22, 2020, 21:22:41, Powell
Hanfmann-Monfils:a német elég jó eredményeket produkált salakon azonban szerintem már túl sokat is játszott.Monfilsnak pedig úgy vélem mindenképp nyernie kell legalább 1-2 meccset és ezzel ő is így van szerintem ahhoz hogy valamilyen szinten formába kerüljön.A németnek modhatni kötelessége elindul egy hazai tornán.(a németek nem igazán szokták kihagyni.)A kvalitásait ismerjük a franciának .Lehet csak megérzés,de szerintem nyerni fog a francia Monfils 1,8

Bublik, Alexander - Ramos-Viñolas, Albert:múlt héten a vereség ellenére elég jól játszott és mozgott korát meghazudtoló módon a spanyol.Élete a salak,mert ha teheti itt játszik.A kazahtól (orosztól) távol áll a salak.Sose ez volt az erősség.Nagy adogatásai vannak,de ez nem az ő borítása ráadásul nagyon rossz formában van.A spanyol se élete formájában van azonban engem meggyőzött a japán elleni játéka.Ramos-Vinolas 1,55

#4 szeptember 22, 2020, 16:19:09, Powell
Kohlschreiber, Philipp - Fognini, Fabio:az olasz mostanság nem is akar játszani hisz nála mindig az a kérdés,hogy van e kedve.Ha van akkor természetesen megy a játék,de kétlem hogy Garros előtt szívná fel magát az olasz.A német már túl van fénykorán,de küzdeni tudással nincs probléma és hazai pályán extra motivációval léphet pályára.Nem is csoda hogy ő a mérkőzés esélyese.Játszott már egy pár meccset idén is salakon.Salakon még soha nem győzte le a németet az olasz.4-0 az állás.Ha a római tornán nem tette oda magát az olasz kétlem,hogy itt fog nagy erőket mozgósítani.Kohlschreiber 1,71

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 22, 2020, 12:19:55
Kohlschreiber, Philipp - Fognini, Fabio:az olasz mostanság nem is akar játszani hisz nála mindig az a kérdés,hogy van e kedve.Ha van akkor természetesen megy a játék,de kétlem hogy Garros előtt szívná fel magát az olasz.A német már túl van fénykorán,de küzdeni tudással nincs probléma és hazai pályán extra motivációval léphet pályára.Nem is csoda hogy ő a mérkőzés esélyese.Játszott már egy pár meccset idén is salakon.Salakon még soha nem győzte le a németet az olasz.4-0 az állás.Ha a római tornán nem tette oda magát az olasz kétlem,hogy itt fog nagy erőket mozgósítani.Kohlschreiber 1,71
Kohlschreiber szerintem is jónak tűnik ilyen oddson. 8-2 az egymás elleni eredményük,ráadaásul az olasz utóbbi 2 meccse vállalhatatlan volt salakon. Huesler és Humbert...őket ha van kedve Fognininek, akkor 2-2 szettben elintézhette volna.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 22, 2020, 11:58:11
Hanfmann-Monfils:a német elég jó eredményeket produkált salakon azonban szerintem már túl sokat is játszott.Monfilsnak pedig úgy vélem mindenképp nyernie kell legalább 1-2 meccset és ezzel ő is így van szerintem ahhoz hogy valamilyen szinten formába kerüljön.A németnek modhatni kötelessége elindul egy hazai tornán.(a németek nem igazán szokták kihagyni.)A kvalitásait ismerjük a franciának .Lehet csak megérzés,de szerintem nyerni fog a francia Monfils 1,8
Sajnos,pont az ellenkezője történt mint amit vártam.Hanfmannak sok meccs a javára vállt és jól játszott.Első adogatásból szinte verhetetlen volt a német valamint a ki nem kényszerített hibák száma is minimális volt.Monfis alapvetően sokkal jobban játszott mint Rómában,de ápolást kért ezért nincs jó fizikai állapotban.Tanulságos a Garrosra nézve akár gyengébb ellenfélektől is kikaphat.

Bautista R.-Koepfer D.:még szorzó nincs rá,de szerintem elképzelhetetlen,hogy ne a spanyol nyerjen.Koepferen már a mai találkozón is látszott,hogy elfogyott a kraft belőle ami persze nem csoda.A spanyol amúgy is minden labdáért harcol,küzd.Ezért könnyű labdákra nem számíthat a német.Mivel ezen a meccsen rengeteg energia kell egy jó formába lévő Bautista legyőzédéhez ezért szerintem nem sok esélye van a Koepfernek.Bautista

Ez a mai nap gyalázatos volt a tippek szempontjából elég sok meglepetés volt...Medvedev is hamarosan búcsúzhat. :noway:

Bautista R.-Koepfer D.:a német srácnak vagy a kondija elképesztő vagy a szíve :ok:Ez a fajta mentalitás kellene,hogy példa legyen az összes feltörekvő fiatal játékosnak.Rendesen megdolgoztatta a spanyolt minden egyes pontért.Azt hittem semmi erő nem lesz benne.Ahhoz képest..Ha nem lett volna ennyi meccs a lábában megveri a spanyolt.


Cuevas-Tsitsipas:öreg Pabló nem vén Pabló ;)Nagyon lebecsülik az irodák az uruguayit.Tavaly amikor jó formában volt akkor kapott ki 4 gammel Tsitsipastól.Most pedig nagyon rossz formában van a görög.Nem igazán találja a játékát.Cuevas kiváló salak játékos gond nélkül vette a selejtezőket és eddig játszámát sem vesztett.Ami inkább a kondició megfelelő állapota miatt lesz fontos,nem erődremonstáció miatt.Nem fiatal az uruguayi,de óriási rutinnal rendelkezik ráadásul ezen a borításon nevelkedett.+5,5 game Cuevas 1,32