Napi tipp - szeptember 26.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - szeptember 26.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Premier League
Brighton - Manchester United
tipp: döntetlen
odds: 3,75
iroda: unibet
INdok: Igazából amiért a legeslegelején ikszbe gondoltam ezt a mérkőzést az annak köszönhető, hogy lement kér forduló (egy csonka és egy teljes) de még nem született döntetlen az angol bajnokságban, s hét közepén tudtam, hogy a szombati első mérkőzésre ez lesz a tippem,  aztán láttam hogy reális esélye is van ennek a meccsnek, hiszen két ellentétes előjelü csapat mérkőzése lesz a mai. Tavalyi bajnokság végén ez sima vendégnek lett volna predesztinálva, ám idén még idő kell a MUnak. Hosszú elöző szezon, rövid felkészülési időszak, még a csapat csak keresi saját magát. Ezzel szemben a Brighton első fordulóban szép focit bemutatva kikapott a Chelseatől, hogy aztán a következő mérkőzésen felmossa a pályát a Newcastle-el. Benne van a meccsben iksz, és bár nem nyilatkozná le ezt Solksjear, de ő is örülne ha innen bár egy ponttal távoznának.

Sziasztok!

Időpont: 2020.09.26. (16:00)
Esemény: Izlandi bajnokság (Thor Akureyri - Fram)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Thor Akureyri győzelmével esélyt adna magának,hogy odaérjen a feljutást érő helyre. Fram szintén azért küzd és győzelmével el is érheti célját. Egymás elleni mérkőzéseik rendre több gólosak így a mai mérkőzésükön a célkitűzés szintén gólokban lesz látható.


Kézilabda, Bajnokok Ligája - nők, 2020. 09. 26., 18:00

SG BBM Bietigheim - nők - Vipers Kristiansand - nők
Tipp: Döntetlen


Odds: 10
Iroda: Bet365

Indoklás: Az összecsapás esélyesei természetesen a norvégok, de én egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy szorosabb meccs lesz ez, mint amit az oddsok alapján várni lehetne. A német lányok kifejezetten jó formában vannak - a bajnokság startja óta még nem kaptak ki: három győzelem mellett egyszer döntetleneztek. Igaz, a BL-ben kevésbé impozánsak az eredményeik - de talán éppen ezért volna itt már az ideje annak, hogy alakítsanak valamit.

Különben kifejezetten gólerős csapat mindkettő, úgyhogy, ha valaki némileg tutibb tippet keresne: az over minden bizonnyal jönni fog. Egy 10-es szorzó eltalálásához persze kéne némi szerencse is, de igazán mellém állhatna már kicsit Fortuna, mert az utóbbi időben látványosan kerüli a társaságomat.

2020.09.26. 15:30
Német Bundesliga
Borussia Mönchengladbach - Union Berlin
Tipp: 1 és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 3.00
Bet365

Valencia-Huesca
LaLiga 3. forduló
Tipp: lesz öngól @ 13.00 (bet365)

Indoklás: Diakhaby a kedvenc védőm, mert ha játszik, akkor vagy öngól születik, vagy a csapata kap minimum kettőt, vagy összehoz egy penaltyt. Én minden húzom, ide sajna csak egy tippet lehet nevezni, erre esett a választás, hisz azért öngólt bárki lőhet.

WBA - Chelsea
Labdarúgás Anglia Premier League
2020.09.26. 17:30

Tipp: 1. félidő over 2,5
Odds: 5.75
Iroda: unibet

Szupi lehetőség egy nyílt mérkőzésre. A Kékek esélyesebbek, jó formában vannak, de van egy gyenge kapusposztjuk, illetve egy formálódó védelmük. Előrejátékban bitang erősek, tehát a 3 gól elvárható tőlük. A WBA eddig még nem játszott under meccset a szezonban, én azt várom, hogy félidőre lerendezik, hogy most se legyen az a meccs.

LABDARÚGÁS, NB I | 2020.09.26. 14:45
PAKS - MTK
Paks vagy Döntetlen
1,85
tippmixpro

SPANYOLORSZÁG: LaLiga - 3. forduló
26.09.2020 16:00
Valencia - Huesca
Tipp: Valencia mindkét félidőben szerez gólt
Odds: 3.50
Bet365

Soccer » Brazil » Serie B
Figueirense - Guarani
Today, 26 Sep 2020, 16:00
X
2.75
Bet365

2020. 09. 26. 19:30
Labdarúgás, MAGYARORSZÁG, OTP Bank Liga

Zalaegerszeg . Diósgyőri VTK

Tipp:     3,5 gól felett
Odds:    2.88
Iroda:   Unibet

Labdarúgás, Hollandia: Eredivisie, 2020.09.26. 18:45
Fortuna Sittard - AZ Alkmaar
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 4.35
Iroda: Unibet

Kosárlabda, 20.45
Estudiantes - Baskonia
Tipp: Baskonia 68,5 pont felett dob és legalább 3 ponttal nyer
Odds: 1,5
Bet365

Labdarúgás
21:00

Real Betis - Real Madrid
Mindkét csapat gólt szerez és a Betis több szögletet végez el
4.6
Unibet

Utolsó három sevillai mérkőzésükön mindkét csapat betalált, és a hazaiak rúgtak több szögletet. Nem szokott a Betis megijedni a Reáltól, bátran támadnak, melyet azért ki tud használni a Madrid is. 2 győzelemmel rajtoltak a hazaiak, a Madridnak pedig ki kell javitani a múlt heti gól nélküli döntetlenjét.

Idézetet írta: Szigo Dátum szeptember 26, 2020, 11:31:39
WBA - Chelsea
Labdarúgás Anglia Premier League
2020.09.26. 17:30

Tipp: 1. félidő over 2,5
Odds: 5.75
Iroda: unibet

Szupi lehetőség egy nyílt mérkőzésre. A Kékek esélyesebbek, jó formában vannak, de van egy gyenge kapusposztjuk, illetve egy formálódó védelmük. Előrejátékban bitang erősek, tehát a 3 gól elvárható tőlük. A WBA eddig még nem játszott under meccset a szezonban, én azt várom, hogy félidőre lerendezik, hogy most se legyen az a meccs.

nyertes