Roland Garros 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Podoroska is mit játszott, hihetetlen ez az idei Gaross. A selejtezőből érkezve így tud teniszezni, minden labdát püfölt és alig hibázott bele. Ezek után még lehet Swiatek is kikaphat úgy hogy mint a gép úgy ment Halep ellen. Ma meg lehet brutál az ellenkezőjét csinálja majd, kiszámíthatatlan az egész. #nobet

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2020, 14:49:18
Podoroska is mit játszott, hihetetlen ez az idei Gaross. A selejtezőből érkezve így tud teniszezni, minden labdát püfölt és alig hibázott bele. Ezek után még lehet Swiatek is kikaphat úgy hogy mint a gép úgy ment Halep ellen. Ma meg lehet brutál az ellenkezőjét csinálja majd, kiszámíthatatlan az egész. #nobet
Gyorsan fogadtam is Kvitova ellen, hiszen az eddig eredményesebbek közül már csak egyedül ő maradt.

Bundáztak az idei Roland Garroson?

Számos iroda gyanús fogadási tevékenységről számolt be a javában zajló francia nyílt teniszbajnokságon. Olvasd tovább

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2020, 11:41:24
Collins ritka idegesítő ahogy üvöltve kámonozik. Remélem kizúg a csába.

Tényleg túltolja, de én így is csípem :) Nekem az a bosszantó, ha valaki ezeket a túlzott érzelemkitöréseket az ellenfél hibáinál (kettőshiba, out) is csinálja; az amcsi lány esetében ezt nem tapasztaltam; inkább gémek után.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2020, 14:49:18
Podoroska is mit játszott, hihetetlen ez az idei Gaross. A selejtezőből érkezve így tud teniszezni, minden labdát püfölt és alig hibázott bele. Ezek után még lehet Swiatek is kikaphat úgy hogy mint a gép úgy ment Halep ellen. Ma meg lehet brutál az ellenkezőjét csinálja majd, kiszámíthatatlan az egész. #nobet
Megtettem Swiateket úgyhogy remélem nem ;D Amiatt mertem megtenni,mert az olasz se járt soha hasonló magasságokban.

Thiem úgy mozog mintha kezdene elfogyni, de lehet csak én gondolom így  :laugh:

Idézetet írta: gerry Dátum október 06, 2020, 18:01:08
Thiem úgy mozog mintha kezdene elfogyni, de lehet csak én gondolom így  :laugh:
Nem szerintem jól látod elfogyott az erő :)Ahogy telik az idő és egyre több gamet játszanak az argentin malmára hajtja a vizet.

Swiateknél pedig a tenisztudás fogyott el hirtelen, sejtettem.  ;D  Halep elleni teljesítményének 10%-át nyújtja.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2020, 21:15:15
Swiateknél pedig a tenisztudás fogyott el hirtelen, sejtettem.  ;D  Halep elleni teljesítményének 10%-át nyújtja.

Az gáz, mert én most látom először a lengyelt :) Remélem összekapja magát és megtudom, hogy miért is került el eddig.

Csak megnyerte nem azt mondom,hogy szenzációsan játszott,de az első 5-6 game után bemelegedett Swiatek. :ok:
Babosék is simán nyertek 6-2,7-5 :great: A legnehezebb meccs lesz Timiéknek az elődöntő.Ha döntőbe jutnak ott könnyebb ellenfél várhat rájuk,mint a cseh páros most.

Wawrinka egykezes fonák, Nadal tenyeres, Federer röpte; a tenisz szépségei. Na Swiatek ennek az ellenpólusa, amióta teniszt nézek talán az ő ütései, mozgása a legfurcsább. Atyaég, hogyan álltak a lábai egy lecsapásnál, még jobbra kilógatta az egyiket :D

Nadal-Sinner:az első két szettben nagyon jól játszott az olasz.Félelmetes tenyeresei vannak,néha csak Nadal is pislogott.Nagy jövő előtt áll Sinner ha így tud játszani és be is tudja fejezni a fontos labdameneteket.Elég könnyen kezelt a tenyereseit Nadalnak.Az első szettben még adogatott is a szettért.A másodikban is breakelőnye volt,de Nadal rögtön visszajött.A spanyol szempontjából pedig kifejezett jó volt,hogy végre éles meccset játszott.Jó kis meccs volt csak nagyon későn :D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 07, 2020, 09:59:53
Wawrinka egykezes fonák, Nadal tenyeres, Federer röpte; a tenisz szépségei. Na Swiatek ennek az ellenpólusa, amióta teniszt nézek talán az ő ütései, mozgása a legfurcsább. Atyaég, hogyan álltak a lábai egy lecsapásnál, még jobbra kilógatta az egyiket :D
Más sportágban például biathlonba vagy sífutásban is van olyan aki borzalmas technikával fut.Rossz nézni,de eredményesek.

Rublev, Andrey - Tsitsipas, Stefanos:egy másfél hete találkoztak egymás ellen most revansot vehet a görög.Nem lesz sétagalopp egyik játékos számára sem a meccs.Egymás ellen is csak egyszer volt,hogy valaki szetveszteség nélkül nyert,de két nyert szettig tartó összecsapáson.Szerintem Tsitsipas nyer,de azt nem kcokáztatom meg.3,5 sett felett 1,43

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2020, 11:41:24
Collins ritka idegesítő ahogy üvöltve kámonozik. Remélem kizúg a csába.

Igazi szemétláda, amit most is művel..  :bash: