Roland Garros 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum október 10, 2020, 20:09:58
Nekem az tetszik a legjobban, hogy a torna előtt a Babolat cég által (is) szponzorált Rafa Nadal nagyon kritizálta az eddigi Babolat teniszlabdákat a verseny előtt Wilson teniszlabdákra cserélő Roland Garros-szervezőket, miszerint alkalmatlan és veszélyes a torna labdája.

Nyilván azért tette ezt Rafa Nadal, mert az elégedetlen szponzora megkérte, hogy szólja le az új labdákat:
"Figyu ide, Rafa! Ha akarod, hogy a jövőben is több millió euróval támogassunk évente, akkor mond már el nyilvánosan, hogy pocsék az új Wilson-teniszlabda!".

Ő ezt megtette és elmondta, hogy alkalmatlan és veszélyes a torna labdája, majd pedig azzal a szerinte alkalmatlan és veszélyes labdával Rafa Nadal alaposan elvert mindenkit és szettet sem bukva jutott el a döntőig.
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Te meg mindig ezen agyalsz? ::) :D


Babosék 11:30-kor kezdenek szerintem elég biztos tipp a győzelmük 1,23-ért.Jóval tapasztaltabb az ő párosuk mint az ellenfél.


#259 október 11, 2020, 12:15:48, Powell
A break előnyt sikerült rögtön el is bukni Baboséknak.Hála Mladnovic kettős hibáinak.
Nagyon gyenge ez a chilei/amerikai kettős.Timiék is gyengén játszanak magukhoz képest,de így is meglehet :ok:

Ilyen gyenge döntőt rég láttam :D

Ettől függetlenül Timiék ezt most behúzzák 6-2-vel   :great:

Megnyerték Timiék így megvédték a címüket és megszerezte Timi a 4.Grand Slam címét. :ok:

A szervezők ismét alkotnak.Szikrázó napsütés,de be van húzva a tető :noway:

Esett meccs előtt is már..

Eddig nagyon jól szórakozok ;D :P

Djokonak szerencséje van, hogy be van húzva a tető, így legalább ha gamet nem is, de pontokat tud nyerni  ;D ;D ;D

Ez nagyon sima Rafa siker lett :ok: Egyébként azt hittem,hogy mikor Djokovic visszajött a 3.szettben többet látunk tőle,de szerencsére nem így lett.Sok ki nem kényszerített hibát ütött a szerb a meccs egészét nézve.Egy kettő érhető,mert már nem tudott mit kitalálni.

Na most sikerült visszanéznem a meccset, hát erre nehezen vannak szavak... Akkora dominanciát, amit itt Rafa mutatott, hihetetlen teljesítmény volt. Sokan mondogatták, hogy zárt tető, az új labdák stb.. Teljesen mindegy, Rafa ellen nincs ellenszer salakon! ;)