Tippelj a Molde - Ferencváros meccsre és 1 000 000 forintot nyerhetsz!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj a Molde - Ferencváros meccsre és 1 000 000 forintot nyerhetsz!

Találd el a Molde - Ferencváros BL-selejtező első gólszerzőjének személyét és találatának percét, hogy akár 1 000 000 forintos nyereményben részesülhess.

Hogyan működik?

1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Tippeld meg helyesen a kijelölt mérkőzés első góllövőjét és a hálóba találásának percre pontos idejét.
3. A részvétel ingyenes.
4. Amennyiben több helyesen tippelő lesz, ezek osztozni fognak a nyereményalapon.
5. A nyertesekkel a játék vége után 30 napon belül kapcsolatba lépnek.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek

A promóció 2020/09/22 09:00-tól  2020/09/23 21:00-ig (CEST) érhető el.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a pénznyereményen.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot. Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "UEFA" oldalról lesznek hitelesítve.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum szeptember 23, 2020, 12:03:05
Tippelj a Molde - Ferencváros meccsre és 1 000 000 forintot nyerhetsz!

Találd el a Molde - Ferencváros BL-selejtező első gólszerzőjének személyét és találatának percét, hogy akár 1 000 000 forintos nyereményben részesülhess.

Hogyan működik?

1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Tippeld meg helyesen a kijelölt mérkőzés első góllövőjét és a hálóba találásának percre pontos idejét.
3. A részvétel ingyenes.
4. Amennyiben több helyesen tippelő lesz, ezek osztozni fognak a nyereményalapon.
5. A nyertesekkel a játék vége után 30 napon belül kapcsolatba lépnek.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek

A promóció 2020/09/22 09:00-tól  2020/09/23 21:00-ig (CEST) érhető el.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a pénznyereményen.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot. Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "UEFA" oldalról lesznek hitelesítve.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Leadtam a tippemet.Nagyon jó lenne amennyiben jönne is. :)


Gondolom itt nincs olyan ha senki nem találja el, akkor a legközelebbi tipp nyer... Boli 9'-et tippeltem  :'(


Jó lett volna megtapasztalni mennyit fizet kb. Gondolom azért van találat bőven egy ilyennél.

Eddig én mindegyik aranygólosra tippeltem náluk és egyszer volt egy Firmino gól amit többen is találtak, a fele eseményen telitalálat nem is volt.


Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 23, 2020, 21:32:48
Jó lett volna megtapasztalni mennyit fizet kb. Gondolom azért van találat bőven egy ilyennél.

Ha jól látom 5 ember találta telibe, tehát 200 ezret nyertek fejenként.


Idézetet írta: balakal Dátum szeptember 24, 2020, 13:58:30
Ha jól látom 5 ember találta telibe, tehát 200 ezret nyertek fejenként.

Érdekes, mert nekem ezt mutatja.

És hogy lehet azt ellenőrizni, hogy hány ember találta el? - Sehonnan. Annyit írnak, amennyit akarnak.

OFF:
Sportingbullon múlt héten eltaláltam a női döntőn az Osaka-bármelyik más játékos 2-1-et.
10-en voltak felsorolva, ebből Osakavála döntőzhetett volna 6 ember, ilyenek, mint Serena, Kenin, Keys, Muguruza, Sabalenka, Konta.
1.5 millió volt a díj, gondoltam erre nem sokan tippeltek. Ráadásul minden tippet aznap meg is kellett erősíteni fogadással. Meg mondom nem is fogad ennél az irodánál senki, annyira katasztrófa oddsok vannak.
Aztán jött az értesítés, hogy gratulálunk, te és még 106 ember sikeresen eltalálta, 46 eurót kaptam...  ;D  ;D

Abban egyetértek, hogy nem lehet ellenőrizni. Azzal viszont nem, hogy a sportingbullnál a kutya sem játszik. Két irodának az embermennyiségét olvasztotta egybe. Én amúgy kifejezetten szeretem, ha buksz akkor is másnap ott szokott várni a többezres ingyen fogadás, plusz jók ezek a totók is. Reálisnak tartom egyébként a 106 nyertest. A torna legesélyesebbje nyert, és döntőt mindenki szorosabbnak véli, tehát 2-1. Jelzem, én tavasz óta nem játszottam ott, de szerintem korrektek.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 24, 2020, 19:30:46
És hogy lehet azt ellenőrizni, hogy hány ember találta el? - Sehonnan. Annyit írnak, amennyit akarnak.

OFF:
Sportingbullon múlt héten eltaláltam a női döntőn az Osaka-bármelyik más játékos 2-1-et.
10-en voltak felsorolva, ebből Osakavála döntőzhetett volna 6 ember, ilyenek, mint Serena, Kenin, Keys, Muguruza, Sabalenka, Konta.
1.5 millió volt a díj, gondoltam erre nem sokan tippeltek. Ráadásul minden tippet aznap meg is kellett erősíteni fogadással. Meg mondom nem is fogad ennél az irodánál senki, annyira katasztrófa oddsok vannak.
Aztán jött az értesítés, hogy gratulálunk, te és még 106 ember sikeresen eltalálta, 46 eurót kaptam...  ;D  ;D

Én is nyertem itt a női döntőn. Nekem is azt írta, hogy 106 nyertes volt és 47 eurót nyertem.

Akkor lehet mégiscsak reális a szám. Én tényleg azt gondoltam, hogy annyira gyengék az oddsok, hogy nem fogad itt senki.
Egy challengen is alig indulnak pár ezren, és 5 nap van az automatikus nevezésre. Na mindegy...