SfTotó - október 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - október 2020

Nyeremény: 5 000 HUF Skrillen/szelvény!

Októberi naptár:

1.Szelvény: október 3-4.
2.Szelvény: október 11.
3.Szelvény: október 14.
4.Szelvény: október 17-18.
5.Szelvény: október 24-25.
6.Szelvény: október 31.


SfTotó Értesítő

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről akkor ajánljuk, hogy kérj értesítést.

Hogyan? A profil oldaladon, Beállítások doboz keretén belül van egy olyan, hogy Játékok értesítései. Ott kérheted az értesítőt, vagy akár le is iratkozhatsz róla.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Október 03.-04.: sipull - 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk.  :beerchug:

Srácok, szerintem ez az Sftoto szerintem kuka, mert 18:00 óra a szerkeszthetősége, de már lejátszották az albán-kazah és ír-walesi meccset is. Mondjuk én döntetlenre raktam :D

Idézetet írta: Szigo Dátum október 11, 2020, 16:53:17
Srácok, szerintem ez az Sftoto szerintem kuka, mert 18:00 óra a szerkeszthetősége, de már lejátszották az albán-kazah és ír-walesi meccset is. Mondjuk én döntetlenre raktam :D

Semmi gond. Max. törölve lesznek a szelvényről.  ;)

Idézetet írta: Szigo Dátum október 11, 2020, 16:53:17
Srácok, szerintem ez az Sftoto szerintem kuka, mert 18:00 óra a szerkeszthetősége, de már lejátszották az albán-kazah és ír-walesi meccset is. Mondjuk én döntetlenre raktam :D
Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 11, 2020, 21:11:05
Semmi gond. Max. törölve lesznek a szelvényről.  ;)

Pfúúú, ezt benéztem!
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a végeredményt nem befolyásolta a hibám.

Hali! Az értékelés szerint 9 ponttal első lettem, de sztem csak hét pontom van. Gondoltam inkább szólok... :)

Idézetet írta: tonijani Dátum október 12, 2020, 07:51:21
Hali! Az értékelés szerint 9 ponttal első lettem, de sztem csak hét pontom van. Gondoltam inkább szólok... :)
Akkor azért nem befolyásolt a törlés semmit. :)

Október 11.: baliizu - 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk!  :beerchug:

Felkerült Október hónap új SfTotó szelvénye ( Október 14. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Október 14.: mityuka - 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk!

Október 17.-18.: szk1974 - 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk.

Felkerült Október hónap új SfTotó szelvénye ( Október 24.-25. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Október 24.-25.: hlatkij - 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk!  :beerchug:

Még tippelhető Október hónap utolsó SfTotó szelvénye ( Október 31. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Sziasztok! Valaki linkelje már be, hol találom az SfTotó aktuális szabályzatát (csak egy ezer éveset találtam)! Csak olyan régen olvastam, hogy már nem emlékszem... annyit akarok megnézni, hogy mi dönti el pontazonosságok esetén a sorrendet.  :)

Előre is köszönöm!  :ok: