Giro d'Italia 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: Pozzato Dátum október 16, 2020, 17:09:09
Sajnos @Latzka túllépted az időkeretet!

Ja, akkor természetesen semmi gond :)

Már régóta 10:00? Bennem 12:00 volt.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 16, 2020, 17:51:50
Ja, akkor természetesen semmi gond :)

Már régóta 10:00? Bennem 12:00 volt.
A Giro d'Italia ideje alatt volt a 10 órás határ:
Idézetet írta: Pozzato Dátum október 02, 2020, 10:39:15
- A tippek játékba való beküldési határideje: az adott szakasz napjának délelőttje, legkésőbb 10:00-ig
Meglepően sok szakasz kezdődik 10 óra környékén, ezért lett a 10 órás határ kijelölve.  :ok:

A Vueltán valószínűleg visszatérünk a 12 órás határhoz, mert a szakaszok többsége 1 óra körül kezd. Rövid etapokról beszélünk, emlékeim szerint csak egy lesz, amely korábban kezd és meghaladja 220 km-t. Ott arra is érdemes majd figyelni, hogy 21 szakasz helyett csak 18 lesz (ha lesz... ::)).

14.szakasz

1.Ganna
2.Dennis
3.Campenaerts
4.De Gendt
5.McNulty

14. szakasz:
1. Filippo Ganna
2. Mikkel Bjerg
3. Victor Campenaerts
4. Rohan Dennis
5. Josef Cerny

14. szakasz:

1. Ganna
2. Bjerg
3. Almeida
4. Dowsett
5. McNulty

14.szakasz

1.Ganna, Filippo
2.Dennis, Rohan
3.Almeida, João
4.Bjerg, Mikkel
5.Castroviejo, Jonathan

14. szakasz:

1. Ganna
2. Bjerg
3. McNulty
4. J. Almeida
5. R. Dennis

Stage #14

1. Ganna
2. Almeida
3. Kelderman
4. Bjerg
5. Castroviejo

14.szakasz

1.Ganna
2.Bjerg
3.Almeida
4.Kelderman
5.McNulty

14.

1 Almeida
2 McNulty
3 Bjerg
4 Geoghegen Hart
5 Ganna

14. szakasz

1. Ganna
2. Dennis
3. Bjerg
4. Campenaerts
5. Almeida

14. szakasz

1. Ganna, Filippo
2. Dennis, Rohan
3. Bjerg, Mikkel
4. Campenaerts, Victor
5. Almeida, João

14.szakasz

1.Ganna
2. Dennis
3.Campenaerts
4. Bjerg
5. McNulty

#284 október 17, 2020, 16:40:26, Pozzato
Ati milyen szépen halad eddig a kronón, csak így tovább.  :beerchug:

Nagyon rendben volt ez Atitól, top25 a kronón, ami szerintem kiváló. Ha nem fárad el nagyon a harmadik hétre, összejöhet a top20, amire én nem gondoltam a versenyt megelőzően. Reméljük kibírja, óriási teljesítmény lenne így elsőre. A helyében most már végleg elengedném a szökéseket (esetleg a 20. szakaszon).

McNulty lehet a kronó egyik nagy nyertese, neki az jönne jól, ha elmaradnának a nagy hegyek. Ott elbukhatja a kronón elért előnyét a többiekkel szemben. Majkának - ha így folytatja - meglehet a dobogó, tirrenós kronón is érezhető volt, most egyben van. Én elengedném a többiek helyében a Sagan zöld trikót. Nem bírná a csapata a folyamatos tempót. Az is lehet, hogy a 18. vagy 20. szakaszon majd be kell áldozni a Péter bácsit, ha így megy a lengyel.

Nibali a várt időt kapta Keldermantól. Nem éreztem annyira élesnek most a Cápát, de lehet tévedek. Kelderman számára necces lesz, mert Almeida okozhat meglepetést a hosszú hegyekben, olaszok is jók, illetve Majka is. Masnada és Knox jó segítők (és Serry), nem pánikolva, saját tempóval minimalizálhatja a különbségeket Almeida. Aki még hatalmasat ment: Pozzovivo. Amikor megláttam, hogy Sobrero mekkora időt ment, Wyss is jót ment önmagához képest, éreztem, nem lesz olyan rossz Pozzo. Nagyon örülnék neki, ha bírná a végét, mert ebből egy nagyon szép eredmény lehet (akár még dobogó is!!). Bilbaót továbbra se tudom hová tenni, de az érzésem, hogy a TdF miatt sok lesz neki a Giro vége. Ha az nem lett volna, akkor simán mondanám dobogóra esélyesnek.

Jó lehet az utolsó hét, Pozzovivo - Nibali - Majka triónak támadnia kell, mert 2,5 perc hátrány sok. Nem elég egy napra koncentrálni, mind a 18., mind a 20. szakaszt meg kell nyomni. Összességében azt gondolom, Almeida feladta a leckét a többieknek, de ezt valahol tudták ők is, hogy ez lesz. Innen kell megoldaniuk, nem lesz egyszerű.