Giro d'Italia 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2.szakasz

1.Sagan, P
2.Matthews, Michael
3.Ulissi, Diego
4.Yates, Simon
5.Ballerini, Davide

2.szakasz

1.Matthews, Michael
2.Ulissi, Diego
3.Yates, Simon
4.Demare
5.Ballerini, Davide

2. szakasz:
1. Diego Ulissi
2. Michael Matthews
3. Arnaud Démare
4. Simon Yates
5. Andrea Vendrame

Ullisi           
Demare       
Clarke     
Felline     
Brambilla

Giro d'Italia 2. szakasz

1. Sagan
2. Demare
3. Matthews
4. Ballerini
5. Consonni

#35 október 04, 2020, 02:05:37, firgabácsi
Idézetet írta: Pozzato Dátum október 03, 2020, 17:03:34
Egy biztos szakaszgyőzelem tippem a harmadik hétre oda...

Nagyon csúnyát esett nagy sebességnél  :'( Kár érte, kedvelem őt, érdekes színfoltja lehetett volna ennek a Girónak.
Campenaerts szintén elesett, bár szerencsére nem nagyot, sajnáltam mert ő szinte biztosan jót ment volna, Gannát nem veri meg, de dobogós lett volna igencsak mert az eséssel együtt is alig több mint 1 percet kapott Gannától. Egyébként eléggé panaszkodott, hogy az út végig tele volt szeméttel + olajfoltokkal és veszélyes volt.
Ami Affinit illeti, hát igazat mondott most a tegnapelőtti vagy mikori interjúban, tényleg nem foglalkozott ezzel az ITT-vel, így van Emden jó tippnek bizonyult ellene.
Csak mondom, hogy ugye több ITT van ezen a Girón és az utolsóra is rákérdeztek nála, arra azt mondta, "Meglátjuk addigra mennyi benzin marad a tankban."
Ergo ott lehet majd egy jobb menete akár, nyilván ott már nem köti csapatérdek, akkor már nem kell Yatesnak segíteni, de azért nagy pénzt nem tennék rá, hogy ott mondjuk 1-5. helyen lesz.
Az ITT nagy nyertese Thomas, tőle jó menetet is vártam és rögtön jelentős előnye van több potenciális ellenféllel szemben. Nibali engem nem lepett meg, őszintén szólva nem gondolom hogy ő tényező lesz ezen a Girón, tudom sokan várják, hogy ahogy szokott megérkezik majd a harmadik hétre és akár a végső győzelemre is esélyes lehet, én nem így gondolom, aztán majd elválik, lehet hatalmasat tévedek :-)
A holnapi szakaszra nem sok ötletem van, a Bora nyilván elől lesz és megpróbálja "megcsinálni" a szakaszt Sagannak, arra szavaznék hogy ez sikerülni is fog, de tenni nem teszek rá.

2.szakasz

1. Matthews
2. Sagan
3. Ulissi
4. Demare
5. Vendrame

2. szakasz

1. Sagan
2. Matthews
3. Ballerini
4. Joao Almeida
5. Ulissi

2. szakasz

1. Sagan
2. Matthews
3. Ballerini
4. Ulissi
5. Vendrame

2.szakasz

1. Michael Matthews
2. Diego Ulissi
3. Peter Sagan
4. Joao Almeida
5. Anaud Demare

2. szakasz

1. Matthews
2. Ulissi
3. Almeida
4. Sagan
5. Ballerini

2. szakasz

1. Matthews, Michael
2. Sagan, P
3. Ulissi, Diego
4. Démare, Arnaud
5. Almeida, João

Astana újabb ütést kapott, Aleksandr Vlasov is feladta a versenyt a mai szakaszon. Hányt az út szélén, majd beszállt a kisérőkocsiba.  :(  Első két etapon elvesztették két esélyesüket (López szakasz, míg Vlasov top10 vagy top5), Fuglsangnak alig maradt segítője, eddig 14 GT-ből egyszer végzett top10-ben (7. hely).

#43 október 04, 2020, 20:10:08, Pozzato
2. szakasz végeredménye: https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2020/stage-2
1. Diego Ulissi
2. Peter Sagan
3. Mikkel Frolich Honoré
4. Michael Matthews
5. Lucka Wackermann

Szakasz eredménye:
1. @GreenEagle és @curpy82 5-5 pont
2. @gavrilo14 és @Pozzato 4-4 pont
3. @Giggs , @Hajdunorbert89 , @RedMunchen , @Latzka , @BvB_09 és @LuckyBeny 3-3 pont
4. @Powell és @firgabácsi 2-2 pont

Gratulálok @GreenEagle és @curpy82 a szakaszgyőzelemhez, szép volt!  :beerchug:
Számoljátok át a pontokat, nyugodtan írjatok, ha valami nem stimmel.

Összetett állása:
1. @Latzka , @curpy82 és @LuckyBeny 9-9 pont
2. @GreenEagle és @Pozzato 8-8 pont
3. @gavrilo14 és @Hajdunorbert89 7-7 pont
4. @Powell , @firgabácsi és @BvB_09 6-6 pont
5. @RedMunchen 5 pont
6. @peshark 4 pont

Meddig csökken majd Valter Attila csapattársának szorzója?

Ilnur Zakarinról lesz szó a cikkben, csak követni akartuk a szánalmas clickbait trendeket.  Olvasd tovább