Giro d'Italia 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


15. szakasz.

1. Domenico Pozzovivo
2. Wilco Kelderman
3. Rafal Majka
4. T. Geoghegan Hart
5. Joao Almeida

Akkor amit Pozzato írt, simán sanszos a csütörtöki szakasz törlésa vagy módosítása, esetleg a Stelviót felezik, úgyhogy ma szerintem a szökés nem érhet haza. Pozzovivóék biztos mozgolódni fognak a mezőny elején, aztán hogy ad a riválisoknak, vagy öngyilkos lesz a taktika, fene sem tudja. Nibali szerintem sansztalan a top3-ra, de ő az, akit sosem írnék le ebben a mezőnyben, mert egy jó nappal is megnyerheti, az én titkos favoritom pedig TG Hart, ha nem is a végső sikerre, de egy top5-be beférhet.
Ati és Zakarin meg akár szökhet is, bár egyik sincs olyan erőben, hogy megnyerje a szakaszt, de legalább picit álmodoznánk  :)

Fuglsang   
Majka       
Kangert   
Edet     
CF Hagen

15. szakasz

1. V. Nibali
2. Pozzovivo
3. Kelderman
4. Fuglsang
5. Guerreiro

Betclicen volt egy 2500 Ft-os freebetem, behúztam vele 5.00-ért az Almeida dobogót mára 5.00-ért. Kelderman csak megkóstolja, vele meg illene menni. De azon a pár nappal ez előtti kaotikus szakaszon is reagált már nem is kinek a támadására, de nem közvetlen rivális volt. Ha nem fog szökés hazaérni (szerintem esélytelen), akkor akár jöhet is. Mondjuk így pre többet nem mernék rátenni, de ennyit ont megér.

Érdekes lesz ez az utolsó hét. Nagyon kíváncsi leszek arra is, hogyan reagálnak erre a bukik, mert azért 800-1200 méter napsütésben nem ugyanolyan, mint 1800-2500 méter hóesésesben és 0 fokban. Sok függ attól, megtartják-e majd azokat a szakaszokat ilyen időben, ha igen, akkor szerintem ott is változni fognak az erőviszonyok, megint egy új verseny kezdődhet.

15. szakasz:
1. Tao Geoghegan Hart 
2. Wilco Kelderman
3. Jai Hindley
4. Joao Almeida
5. Rafal Majka

Szakasz eredménye:
1. @oakland23 6 pont
2. @firgabácsi és @Hajdunorbert89 3-3 pont
3. @gavrilo14 , @Giggs , @BvB_09 , @GreenEagle , @curpy82 , @Latzka és @Pozzato 2-2 pont
4. @LuckyBeny , @Powell és @RedMunchen 1-1 pont

Összetett:
1. @Latzka 47 pont
2. @GreenEagle 39 pont
3. @Pozzato 38 pont
4. @LuckyBeny 37 pont
5. @gavrilo14 és @Hajdunorbert89 35-35 pont
6. @Powell 30 pont
7. @firgabácsi 28 pont
8. @Giggs és @curpy82 26-26 pont
9. @BvB_09 25 pont
10. @oakland23 12 pont
11. @RedMunchen 9 pont
12. @peshark 4 pont

Gratulálok @oakland23 , szép volt!  :beerchug:
Pontokat számoljátok át, ha hibát észleltek, írjatok nyugodtan!  :ok:

Holnapi pihenőn lehet majd gondolkodni/ötletelni, kinek küldjük el privátban a tippeket 17. szakasztól.

Nincs itt csoda, 36 évesen (Nibali) nem lehet már GT-t nyerni.... ( kivéve Horner 😂😂 )

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 18, 2020, 16:44:42
Nincs itt csoda, 36 évesen (Nibali) nem lehet már GT-t nyerni.... ( kivéve Horner 😂😂 )
Horner ezt a mezőnyt is leoktatná így közel az 50-hez. A jó öreg Okinawában született amerikai.  ;D

Ez a vakond tippmixpro kitette újra a giro összetett győztesére való fogadást, aztán Pozzovivót kihagyta. Nem mintha tenni akarnék rá, csak egyből arra gondoltam, hogy valami miatt kiszállt, de erről nem találtam hirtelen semmit

Stage #16

1. Sagan
2. Ulissi
3. Guerreiro
4. Valter
5. Swift

16.szakasz

1.Fabbro
2.Kangert
3.Fuglsang
4.O'Connor
5.Swift

16. szakasz

1. Ulissi
2. Sagan
3. Ruben Guerreiro
4. Kelderman
5. Joao Almeida

16.szakasz

1. Ulissi
2. Fabbro
3. Felline
4. Kangert
5. Conti

16.szakasz

1. Ulissi, Diego
2. Guerreiro, Ruben
3. Kelderman, Wilco
4. Sagan, P
5. Fuglsang, Jakob

Giro 16. szakasz

1. Guerreiro
2. Ulissi
3. R. Dennis
4. Almeida
5. T.G. Hart