Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem itt is sorsolás fog dönteni arról, hogy ki kap jegyet. Elég sz*r rendszer, nagyon remélem én is, hogy a Fradi szurkolók mehetnek a meccsre.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 01, 2020, 22:26:37
Szerintem itt is sorsolás fog dönteni arról, hogy ki kap jegyet. Elég sz*r rendszer, nagyon remélem én is, hogy a Fradi szurkolók mehetnek a meccsre.

Nem biztos. Elméletileg a BL-jegyek árusítását a rendező csapat intézi.

Mondjuk azt is kétlem, hogy a szurkolótábort kint hagynák, aki ott volt a közelben minden zárt kapus meccsen, szóval elméletileg az első jegyek oda mennének (én biztos azt tenném).

Nem gondolnám, hogy sok külsős jutna be. Egyrészt a 30%-os kihasználtság miatt, másrészt én is a bérleteseknek adnám meg először a lehetőséget. A hazai Juve szimpatizánsoknak meg respekt, hogy a vendégszektorba próbálnak meg bejutni, ezzel is megadva a sanszot a Fradistáknak.

Reálisan nézve a Kijev elleni meccsre lesz a legtöbb esély bejutni, de szerintem ott is egy szűk óra alatt elfogynak a jegyek.

Elég furcsa lenne,ha nem a bérletesek kapnák meg a jegyek jórészét.Finoman fogalmazva nem lenne túl szép húzás a klub részéről.

A Bajnokok Ligája G csoportjának pontos programja:
   
1. forduló (október 20.):

FC Barcelona (spanyol)-Ferencváros 21.00
Dinamo Kijev (ukrán)-Juventus (olasz) 18.55
   
2. forduló (október 28.):

Ferencváros-Dinamo Kijev 21.00
Juventus-FC Barcelona 21.00
   
3. forduló (november 4.):

Ferencváros-Juventus 21.00
FC Barcelona-Dinamo Kijev 21.00
   
4. forduló (november 24.):

Juventus-Ferencváros 21.00
Dinamo Kijev-FC Barcelona 21.00
   
5. forduló (december 2.):

Ferencváros-FC Barcelona 21.00
Juventus-Dinamo Kijev 21.00
   
6. forduló (december 8.):

Dinamo Kijev-Ferencváros 21.00
FC Barcelona-Juventus 21.00


Kubatov azt a közleményt adta,hogy először a stábtagok köztük a takarítók is kapnak jegyet a BL meccsekre.Majd a csapat vendégei és korábbi bajnokai valamint a bérletesek kapnak jegyeket és végül a szurkolói kártyával rendelkezők.

#22 október 05, 2020, 20:34:33, robmiller
Idézetet írta: Powell Dátum október 05, 2020, 18:19:05
Kubatov azt a közleményt adta,hogy először a stábtagok köztük a takarítók is kapnak jegyet a BL meccsekre.Majd a csapat vendégei és korábbi bajnokai valamint a bérletesek kapnak jegyeket és végül a szurkolói kártyával rendelkezők.

Én egyébként baromira egyetértek, hogy a kőkeményen a konstans meccsrejáró Fradistákat támogatják ebben! Pont ezt beszélgettük néhány ismerősömmel, hogy na most biztos megőrül a sok hungarokatalán, meg szittyazebra, hogy jönnek Pestre, de rohadtul nem kéne hagyni, hogy amolyan gálameccsekké fajuljon a BL, s kb. több legyen a "vendégszurker", mint a Fradi szimpatizáns...ráadásul igazságtalan lenne, ha pl. Béla bácsi, aki a Budafok ellen ugyanúgy kimegy, nem jutna jegyhez, mert van egy csőgazdag faszi, akinek a kisfia Bőrszalonna-fan, és simán kinyögi a belépőt csak azért, hogy a fiacskája lássa Messit. Az ilyen vegye a fáradtságot, azt utazzon ki Torinoba, vagy Barcelonába. Ígyis az UEFA szponzorok miatt lesz elég benn ezekből...

Szóval az én véleményem az, hogy igenis kőkeményen a bérleteseket, ultrákat, igazi Fradistákat kell támogatni, amennyire lehetséges pokoli hangulatot teremteni, hogy összeszarják magukat a kis déli-primadonnák!  ;D S mondom ezt úgy, hogy a Puskás után a Fradi a legkevésbé szeretett klub nálam a magyar foci palettáján.

A legújabb közlemény szerint azok élveznek elsőbbséget, akik az előző szezonban nem igényelték vissza a bérletek árát.

Bajnokok Ligája - A Puskás Arénában fogadja a Juventust és a Barcelonát az FTC

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) engedélyezte, hogy a Ferencváros a Puskás Arénában játssza le a Juventus és a Barcelona elleni hazai mérkőzését a Bajnokok Ligája csoportkörében.


A zöld-fehér klub honlapján megjelent keddi hír szerint kérelemmel fordultak az UEFA-hoz, hogy a három hazai meccs közül a másodikat és a harmadikat a Puskás Arénában rendezhessék meg. Az európai szövetség kedvező döntést hozott az ügyben, így november 4-én a Juventust, december 2-án pedig az FC Barcelonát a Puskás Arénában fogadja Szerhij Rebrov együttese.
   
A Dinamo Kijev elleni összecsapás október 28-án a Groupama Arénában lesz.
   
A jegyértékesítésről az FTC később ad tájékoztatást - áll a fradi.hu-n. Az UEFA döntése értelmében az égisze alá tartozó mérkőzéseken a stadionok legfeljebb harmincszázalékos kihasználtsággal fogadhatnak nézőket.
   
A Ferencváros 25, míg a magyar csapat 11 év után szerepel ismét a legrangosabb európai kupasorozat főtábláján.

forrás: MTI

AZ UEFA hivatalos honlapja szerint három komoly kimaradót nélkülözve regisztrált 29 játékost a Ferencváros a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

A Ferencváros BL kerete:
kapusok:
Bogdán Ádám, Dibusz Dénes
hátvédek: Abraham Frimpong, Lovrencsics Gergő, Adnan Kovacevic, Eldar Civic, Botka Endre, Miha Blazic, Marcel Heister, Lasa Dvali
középpályások:
Somália, Tokmac Nguen, Ihor Haratin, Sigér Dávid, Csonka András, Myrto Uzuni, Isael, Aissa Laidouni
csatárok:
Olekszandr Zubkov, Róbert Mak, Roko Baturina, Franck Boli

Varga Roland és Michal Skvarka nem került be a Ferencváros labdarúgócsapatának keretébe. Előbbi szerintem megérdemelte volna a múlt (és magyarsága) alapján. Vagy nem? ???

Idézetet írta: Latzka Dátum október 09, 2020, 09:47:50
AZ UEFA hivatalos honlapja szerint három komoly kimaradót nélkülözve regisztrált 29 játékost a Ferencváros a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

A Ferencváros BL kerete:
kapusok:
Bogdán Ádám, Dibusz Dénes
hátvédek: Abraham Frimpong, Lovrencsics Gergő, Adnan Kovacevic, Eldar Civic, Botka Endre, Miha Blazic, Marcel Heister, Lasa Dvali
középpályások:
Somália, Tokmac Nguen, Ihor Haratin, Sigér Dávid, Csonka András, Myrto Uzuni, Isael, Aissa Laidouni
csatárok:
Olekszandr Zubkov, Róbert Mak, Roko Baturina, Franck Boli

Varga Roland és Michal Skvarka nem került be a Ferencváros labdarúgócsapatának keretébe. Előbbi szerintem megérdemelte volna a múlt (és magyarsága) alapján. Vagy nem? ???
Csonka, Buturina és főleg a Robert Mak helyett mindenképp beraktam volna Vargát. Eddig nagyon tetszett, ahogy ez a BL úgy minden szinten a Fradi kezeli, de ez nagyon egy geci döntés szerintem. Félek tőle, hogy fél év, aztán Varga is megy a Vasasba... Ez a Baturina meg egy akkora balfasz, ááá

Legalább Csonka Bandi ottlesz így a buli hangulat garantált. OFF

Vargát nevezni kellett volna.  :-\

"Pontosabban" talán így: C. Sonka András.
;)  :beerchug:  ;)

Csonka a saját nevelésű játékosok szabály miatt van a kerertben, de Baturina helyett én is Vargát preferáltam volna. Minek ennyi csatár? Az isnagyon benne van, hogy a kezdőben Tokmac, Isael, Uzunival kezd a Fradi.