Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BL kapcsán sok mindenre lehet fogadni, többek közt bedobásokra  ;D bet365-ön van olyan, hogy 3,5-nél több lesz vagy kevesebb az első 10 percben, én egyből azt gondoltam, hogy sima over. Aztán visszanéztem most a Barca-Alavés elejét, és 13:00-nál született meg az első bedobás  ??? Szabadrúgás sem volt sok a 10. percig, talán egy, ha nem kalandozott el a figyelmem, de az sem bokánrúgás miatt, hanem kézre pattanó labda miatt.

Szégyen-nem szégyen, de semmire sem merek fogadni e meccs kapcsán, így tét nélkül nézem.

Barca-Psg  over 3 gol , Barca mindenkitol kap golt meg egy Fradi , Alaves , Eibar is tud golt loni a Camp Nou-ban. Miert ne tudna a PSG? Barca vedelme is ezt predesztinalja. Egyik kulfoldi podcastban hallottam a PSG az elmult 40 db BL meccsen lot golt , kiveve a tavalyi dontot . Emese es Grizi formaban vannak es ha ki akarjak hasznalni Neymar hianyat (alitolag a visszavagon ott lesz) akkor most kell min 2 golos elony.   

Nekem ez a Barca büntető nem tűnt annak, vártam is, hogy a VAR érvényteleníti. Olyan volt, mintha de Jong lábai egymásba akadtak, de nem azért, mert felrúgták. Furcsa, hogy ezt nem vette észre a videóbíró szekció, pedig szerintem a felvételből egyértelmű.
https://www.youtube.com/watch?v=ujfqlCcrDso

Elsőre nekem is úgy tűnt de volt egy kameraállás ahol látszott hogy a sarkát eltalálta a térdével. Vétlen volt de sajna ez tizi.

Vajon Messi aláírta már a PSG-s szerződését a minimálbérért?  ;D

Botrány ez a Barca... azaz egy góljuk is ugye nagy szerencsével lett meg, idén pedig nem lesz olyan comeback mint pár éve az fix.  :noway:

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 16, 2021, 22:46:20
Vajon Messi aláírta már a PSG-s szerződését a minimálbérért?  ;D

És kit szorítana ki a PSG-ből???  ::)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 16, 2021, 22:59:16
És kit szorítana ki a PSG-ből???  ::)
Icardival kibékülhetnének.  ;D Meg Di María szakács akar lenni, elsütögetnének.

Amikor reggel futsz a busz után, és a sofőr csak mosolyog a visszapillantóban rád.


Budapestet mindig összekeverik Bukaresttel, és most már Lipcsével is.

csak nekem tűnik úgy, hogy a PL-hez képest a BL-ben sokkal kevesebb a tökölés a VAR-ral, kétes szituknál gyorsan döntés születik, és visszajátszás sincs olyan sok, és olyan hosszú, hogy ezen bárki rágódna, így gyorsan feledésbe is merül. (tegnapi Leipzig - Liverpool meccsről beszélek, az volt előttem leginkább)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 17, 2021, 13:47:38
csak nekem tűnik úgy, hogy a PL-hez képest a BL-ben sokkal kevesebb a tökölés a VAR-ral, kétes szituknál gyorsan döntés születik, és visszajátszás sincs olyan sok, és olyan hosszú, hogy ezen bárki rágódna, így gyorsan feledésbe is merül. (tegnapi Leipzig - Liverpool meccsről beszélek, az volt előttem leginkább)

Több olyan szitu is volt a Pool meccsen tegnap? Mert én a Barca meccset néztem de pont odakeveredtem mikor Mane visszakotorta a labdát az 1.félidőben és gól lett belőle ott használták a VAR-t. Viszont ennél a szitunál is elég sokáig szórakoztak, legalábbis nekem úgy tűnt annak ellenére hogy szemmel láthatóan kint volt a laszti.

Idézetet írta: csatarid Dátum február 17, 2021, 14:33:07
Több olyan szitu is volt a Pool meccsen tegnap? Mert én a Barca meccset néztem de pont odakeveredtem mikor Mane visszakotorta a labdát az 1.félidőben és gól lett belőle ott használták a VAR-t. Viszont ennél a szitunál is elég sokáig szórakoztak, legalábbis nekem úgy tűnt annak ellenére hogy szemmel láthatóan kint volt a laszti.
arra az esetre gondoltam, de viszonylag hamar (PL-hez viszonyítva) meghozták a döntést. Meccs után láttam egy képet ami alapján nem volt annyira egyértelmű, de így, hogy hamar végigmentek rajta nem is lett visszhangja a dolognak.

A PL VAR használata a bírókkal együtt egy vicc; ez kb. minden összefoglalóban kiderül :laugh:

Mekkora gengszter ez az Mbappé ;D

Bírom amikor a sztárok keménykednek, megye3ban elnyomna egy ilyet vendégben, futhatna egyből a buszra. :D