Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum október 09, 2020, 12:49:18
Minek ennyi csatár?
Szerencsére könnyű csoportba kerültek, első hely a tét, gólok kellenek, ahhoz meg támadók.  8)

Zart kapus meccs lesz a Barca v Fradi.

"The first UCL match of the 2020-21 season at the Nou Camp vs FTC will be played behind closed doors."


Bajnokok Ligája Speciális fogadások (szombat, május 29., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Kylian Mbappe szerzi a legtöbb gólt 13.50

PSG nyeri a tornát 11.00

Neymar szerzi a legtöbb gólt a PSG színeiben 3.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón



#36 október 19, 2020, 13:12:03, SPF Admin
Fradi a BL-ben PODCAST: Irány az üres Nou Camp! (+TIPPJÁTÉK)

https://youtu.be/U9fRmwCHwMs

Amennyiben játszani szeretnél, akkor irány a Youtube csatornánk ! Feliratkozás után, lehet tippelni (hogy érvényes is legyen  ;D )!


Merész tippek az FC Barcelona - Ferencváros BL-mérkőzésre (NYEREMÉNYJÁTÉK)

A zöld-fehérek a katalán fővárosban kezdik meg a csoportkörös küzdelmeket, az Unibet fogadóiroda pedig mondhatni nagyon is bőkezű. Merészkedjetek tippelni ti is, és nyereményben részesülhettek. Olvasd tovább!

VIGYÁZAT!

A Ferencváros már olyan szintre jutott, hogy Barcelonában fog edzőmeccset játszani a Fradi-Újpest derbi előtt!
:beerchug:

Szerintem Pique, de Jong, Busquets, Grizi és Messi biztosan padozik. El nem tudom képzelni, hogy a Clasicó előtt ők játszanak.

Azert ez nem semmi a piac legjobb oddszai , gondolom most szereznek uj klienset is.   :great:

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 20, 2020, 12:53:42
Azert ez nem semmi a piac legjobb oddszai , gondolom most szereznek uj klienset is.   :great:

Pedig elvárható volt az oroszoktól, hogy ők legyenek a legjobbak. Csalódtam bennük.  :D

Egy ideig azt gondoltam, lehet iksz, főleg a Getafe meccs közben. De most arra tippelek, hogy a szomorú valóság nem csak gólokban, hanem játékban is fog realizálódni.

3:0

FC Barcelona - Ferencváros (kezdő 11)!