Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 14:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 11:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 11:00CET

Csinaltam egy szavazast a naplomban, akinek van otlete, nyomjon mar egy szavazatot valahova, köszi. :)

A kerdes:

Real - Chelsea
X vagy mind2 csapat 2 gol alatt


Bajnokok Ligája Speciális fogadások Real Madrid - Chelsea (kedd, április 27., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten


Karim Benzema szerzi az első gólt  5.50

Karim Benzema gólt szerez: 1,5 gól felett   11.50

Timo Werner szerzi az első gólt    9.50

Christian Pulisic szerzi az első gólt    11.00

Marco Asensio szerzi az első gólt    11.50

Mason Mount gólt szerez          6.00   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Bajnokok Ligája Speciális fogadások Paris SG - Manchester City (szerda, április 28., 21:00 CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten


Kylian Mbappé szerzi az első gólt  7.00

Neymar gólt szerez: 1,5 gól felett    15.50

Kylian Mbappé gólt szerez: 1,5 gól felett    13.00

Kevin de Bruyne gólt szerez    4.00

Neymar szerzi az első gólt               7.75   

Phil Foden szerzi az elsõ gólt     10.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Azért az eléggé durva(furcsa), hogy Sterling, Jesus és Agüero is csak a padra fér oda. :o

Meglepo huzas, ha kikapnak, majd szetszedik megint Guardiolat, h tulgondolta. Tenyleg vicc a kezdo csatarsor, mert Foden-Mahrez rendre a gyengek ellen kezd a PL-ben is. Idegenbeli gol nelkul nagyon nehez lesz.

Kicsit elore szaladva: Angol hazidontot nem akarok, ha a PSG megy tovabb akkor meg durva lenne elbukniuk ketszer a finaleban. A masik ag egy hulladek a kezdetek ota, ugyhogy remelem a mai meccs gyoztese er celba.

Ha idén se nyer a City, akkor soha... Ja nem, akkor jövőre :laugh:

Pep báttya szerintem idén megcsinálja. Mbappé tegnap játszott? Nem láttam.

Én a Chelseare megyek, 4.50-ért aranyat ér.  :cya:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 11:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 11:00CET